Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pieejama Ford iegāde vai maiņa pret jūsu auto

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Potenciālajiem Ford īpašniekiem un tiem, kam jau ir tāds auto modelis, bet, iespējams, ar novecojušu virsbūvi, jauna auto modeļa iegāde būs pieejama un izdevīga. Protams, ja jums vēl joprojām nav Ford Focus iegādei vajadzīgās naudas summas, tad trūkstošā nauda nenokritīs no debesīm, toties tagad jūs varat izmantot kreditoru finansiālo atbalstu un noformēt ilgi gaidīto auto iegādi kredītā vai līzingā.

 

Ford Focus auto līzings – tas ir interesants piedāvājums, jo to izmantot gribēs ne tikai privātpersonas, bet arī lieli uzņēmumi. Pats par sevi Ford zīmols – tas ir universāls automašīnu ražotājs, kura modeļu klāstā var sastapt gan reprezentablās klases modeļus, gan komercfurgonus, pat spectehniku, kas var būt ar visdažādākajiem gabarītiem, jaudu un tai var būt papildus aprīkojums.

 

Neatkarīgi no jūsu Ford Focus iegādes mērķiem, auto līzings vairākumā gadījumos var kļūt par labāko variantu, jo jūs varēsiet noformēt automašīnu nomā (operatīvais līzings) vai veikt pilnvērtīgu pirkumu (finanšu līzings).

 

Kur iespējams iegādāties Ford Focus līzingā?

 

Protams, šī auto iegādei jūs varat izvēlēties vienu no daudziem kreditēšanas piedāvājumiem: auto kredītus, patēriņa aizņēmumus, kredītus pret ķīlu, hipotekāros kredītus (pret nekustamā īpašuma ķīlu) un pat kredītkartes. Bet veikt pirkumu un kļūt par pilnvērtīgu Ford Focus īpašnieku iespējams, vēršoties pie kāda no oficiālajiem auto zīmola dīleriem vai pie privātā kreditora (līzinga kompānijas).

 

1. Līzinga kompānija

 

Viens no Ford Focus noformēšanas variantiem līzingā pie kredītkompānijas – tā ir patstāvīga auto meklēšana un tā iegādes noformēšana līzingā. Šāda procedūra parasti prasa daudz laika un ne vienmēr izrādās veiksmīgs pirkums, jo bez profesionālas palīdzības ir samērā grūti atrast patiešām vērtīgu auto, bet vēl grūtāk ir pārliecināties par to, ka visi iepriekšējie darījumi, kas veikti ar šo transportlīdzekli, ir juridiski tīri.

 

Otrs variants – jūs vēršaties līzinga kompānijā, kurai ir savs autoparks ar jau pārbaudītām automašīnām. Pēc tam kompānijas speciālists piemeklē jums piedāvājumu, kā rezultātā jūs iegūstat ne tikai kāroto Ford Focus, bet arī izdevīgu finansēšanu.

 

Kā darbojas līzinga kompānijas: galvenie darba principi

 

  • Iesniegt pieteikumu līzinga noformēšanai iespējams online.
  • Katrai kompānijai, kas nodarbojas ar līzingu, ir sava tīmekļa vietne ar iebūvētu online kalkulatoru, lai potenciālie aizņēmēji varētu ātri un patstāvīgi aprēķināt ikmēneša maksājumu atkarībā no izvēlētā auto un piedāvājuma nosacījumiem.
  • Līzinga pieteikuma izskatīšana Ford Focus iegādei aizņem ne vairāk kā 15 minūtes.
  • Auto līzings vai auto kredīts privātās finanšu kompānijās tiek noformēts 1 dienas laikā, praksē šī procedūra neprasa vairāk kā 1 stundu.
  • Potenciālā aizņēmēja esošo automašīnu kredītkompānija var pieņemt (izpirkt), lai šo naudas summu ieskaitītu kā līzinga pirmo iemaksu.
  • Aizņēmēja esošo automašīnu var mainīt pret jebkuru citu, kas ir pieejama kredītkompānijas autoparkā.
  • Nereti Latvijas līzinga kompānijas cieši sadarbojas viena ar otru un uzticas cita citai. Tāpēc bez informācijas apmaiņas par aizņēmēju kredītvēsturi, investoru piedāvājumā var būt arī automašīnas, kas pieder to partneriem.
  • Katram klientam, iegādājoties Ford Focus, tiek piedāvāti individuāli līzinga nosacījumi.
  • Informatīvais atbalsts pa telefonu.

 

2. Oficiālie Ford Focus pārstāvji

 

Protams, Latvijā darbojas Ford dīleri, un tie atrodas katrā lielākā valsts pilsētā. Šādas kompānijas piedāvā pilnu apkalpošanu: palīdzību auto izvēlē, Ford Focus iegādes noformēšanu (līzingā vai kredītā), kā arī turpmāko tehnisko apkopi. Turklāt tikai pie oficiālajiem pārstāvjiem jūs varat iegādāties Ford Focus par speciālu cenu, tas nozīmē – par viszemāko cenu.

 

Dīlera birojā vadošie speciālisti palīdzēs jums atrisināt visus līzinga noformēšanas jautājumus uz vietas: jums tiks piedāvāti apdrošināšanas pakalpojumi, kā arī visoptimālākie līzinga programmu nosacījumi (atkarībā no jūsu iespējām kreditors piedāvās individuālus nosacījumus ar individuāli noteiktu procentu likmi).

 

Ford Focus oficiālie pārstāvji atšķiras no līzinga kompānijām tikai ar to, ka viņu piedāvājumā var iegādāties pilnīgi jaunu auto un par ļoti zemu cenu. Viss pārējais pakalpojumu klāsts ļoti atgādina privāto kreditoru (līzinga kompāniju) darba mehānismu. Tieši tāpēc Ford Focus pārstāvniecība, tāpat kā līzinga devēji, var izpirkt jūsu lietoto Ford, un saņemto naudu jūs varat izmantot līzinga atmaksai. Šādi auto centri ir gatavi pieņemt no jums arī jūsu lietoto Ford zīmola auto, lai to tālāk pārdotu komisijas tirdzniecībā. Protams, šajā gadījumā jums par starpnieku pakalpojumiem nāksies samaksāt noteiktu procentu no auto vērtības, toties jūs nezaudēsiet savu laiku un spēku, mēģinot pārdot automašīnu.

 

Galvenās sadarbības priekšrocības ar oficiālo pārstāvi ir garantija iegādātajām automašīnām: 3 gadi vai 100 000 km nobraukums.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem