Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ford ir parādījies jauns pārdošanas līderis

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Un neskatoties uz to, ka ASV šo modeli ražo kopš 2012.gada, pie mums Ford Mondeo joprojām izskatās svaigs un reprezentabls. Tehniskā ziņā jaunās paaudzes Mondeo būtiski atšķiras no saviem priekšgājējiem. Balstoties uz ekspertu viedokli un izreklamētajām auto iespējām, mēs nolēmām noskaidrot, ar ko tieši atšķiras Ford Mondeo un kas būs tā komplektācijā.


Galvenie auto parametri


Ford Mondeo ir uzbūvēts uz jaunas platformas un aprīkots ar vairākiem jauniem mezgliem un mehānismiem. Ārēji modelis nelīdzinās saviem vecākajiem “brāļiem”, arī tā iekšpusē jauno īpašnieku sagaidīs patīkami pārsteigumi. Ārējais agresīvais izskats ļauj automašīnai izcelties ne tikai Ford līnijā, bet arī citu auto zīmolu vidū. Un tas viss, pateicoties:


• Priekšējiem lukturiem – šauri, iestiepjas aiz spārnu malas, aprīkoti ar lēcām, ar šauru gaismas diožu apgaismojumu.
• Radiatora restei – astoņstūra forma, sastāv no daudzām horizontālām hromētām ribām, kas blīvi izvietotas rindās.
• Vēl viena reste, bet jau melnā krāsā un izgatavota no plastmasas, ir uzstādīta bufera priekšpusē un pa to notiek gaisa ieplūde.
• Restēm abās pusēs izveidoti padziļinājumi no melnas glancētas plastmasas. Tas piešķir automašīnai agresivitāti, kā arī funkcionāli noder miglas lukturu bloku uzstādīšanai.


Rezumējot Ford Mondeo ārējo izskatu, var teikt, ka zīmola dizaineri ir labi pastrādājuši, radot modeli, kas nelīdzinās visiem pārējiem. Automašīna ieguvusi daudz dinamiskāku un efektīvāku imidžu.


Gabarīti


Automašīna attiecas uz D klasi, tai ir vidēji izmēri un 5 durvis. Tiek ražota 3 dažādās virsbūvēs, bet visvairāk mēs pazīstam Ford Mondeo kā 4-durvju sedanu.


• Garums - 4,817 m.
• Platums – 1,852 m.
• Augstums – 1,482 m.
• Riteņu platforma – 2,85 m.
• Klīrenss – 0,147 m.


Šāds klīrenss ir raksturīgs lielākai daļai vieglo transportlīdzekļu, tāpēc to var uzskatīt par ērtu un optimālu. Automašīna labi turas uz ceļa, var pārbraukt pāri apmalei un tikt galā ar sliktas kvalitātes ceļa segumu. Piekare ir daudz pilnīgāka par agrākajām.


Ford Mondeo bagāžnieks – viena no automašīnas galvenajām priekšrocībām. Ja salons ir piepildīts atbilstoši standartam, aizmugurē paliek vēl 429 litri brīvas telpas. Tāpēc automašīna būs piemērota ģimenes ceļojumiem un ikdienas braucieniem uz darbu. Ford Mondeo spēs pārvadāt arī garas kravas, ja tiks nolaisti aizmugures sēdekļi.


Tehniskais raksturojums


Kas tad atrodas zem pārsega, uz ko ir spējīgs dinamiskais Ford Mondeo? Šis jautājums ir vēl aizraujošāks, nekā tā ārējais raksturojums!
V paaudzes Mondeo var atrasties 1 no 3 motora variantiem, bet katrā modelī noteikti būs uzstādīta 6-pakāpju pārnesumu kārba. Tas, ka automašīnā ir veiksmīgi piemeklēti galvenie agregāti, bet pārnesumu kārbu var uzskatīt par universālu, ļauj iegūt augstus ekspluatācijas rādītājus, un tas apmierina tikpat kā visu pircēju prasības.


1. Galvenais degvielas veids – benzīns.
2. Dzinējs – 4 cilindri ar kopējo tilpumu 2488 cm3.
3. Jauda – 149 “zirgspēki” ar 6000 apgriezieniem minūtē.
4. Ieskrienas līdz 100 km/h 10,3 sekunžu laikā.
5. Maksimālais ātrums – 204 km/h.
6. Degvielas patēriņš – 8,2 l uz 100 km jauktā braukšanas režīmā.


Universālajā modelī ir arī alternatīvs risinājums street racing mīļotājiem: Ford Mondeo ar turbokompresoru un no 199 līdz 240 zirgspēkiem. 100 km auto sasniedz jau pēc 7-8 sekundēm, maksimālais ātrums līdz 233 km/h. Neskatoties uz jaudu, degvielas patēriņš paliek tāds pats kā mazāk jaudīgajam Mondeo – 8 litru līmenī.


Cena


Jaunā Ford Mondeo cena svārstās 25-45 tūkstošu eiro robežās atkarībā no komplektācijas. Lietotu auto tirgū šādu modeli iespējams atrast par vairākas reizes zemāku cenu. Ja jums arī šī summa ir par augstu, jūs vienmēr varat izmantot kādu no pieejamiem finansēšanas variantiem: auto līzingu vai auto kredītu. Lai precizētu nosacījumus, ieteicams vērsties pie kompānijām, kas nodarbojas ar šī modeļa tirdzniecību.


Kādas rekomendācijas sniedz eksperti, iegādājoties Mondeo?


• Iegādājoties jaunu automašīnu, izvēlieties komplektāciju ar papildus opciju – smalku LED optiku priekšējiem lukturiem. Šī opcija spēj kardināli mainīt Mondeo ārējo izskatu: piešķir tam šarmu un labi izgaismo naktī.
• Mondeo standarta disku izmērs – 16 collas, bet daudz stilīgāk automašīna izskatīsies ar R17 diskiem. Maksimālais rādiuss Ford piedāvājumā – tās ir 18 collas.


Neskatoties uz to, ka tas ir liels sedans, daudzās nišas un plauktiņi ļauj izmantot Mondeo kā ģimenes automašīnu. Sēžoties pie stūres, jūs no braukšanas gūstat tādu pašu iespaidu, kā no tās ārējā izskata. Automašīnas masīvais izskats ļauj tai ideāli turēties uz ceļa. Stūres elektropastiprinātājs braukšanai pilsētā ir gandrīz nemanāms, bet tiklīdz izbrauksiet ārpus pilsētas un uzņemsiet ātrumu, stūre kļūs smagāka un palīdzēs autovadītājam būt daudz apdomīgākam.


Ford Mondeo – tas ir 100% jaunās paaudzes automobilis ar nākotnes kvalitātes līmeni, bet par saprātīgu cenu.

 

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem