Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ford iegāde ar ilgtermiņa nomas palīdzību

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Darījuma izdevīgums un ekonomiskums pamazām sācis izspiest auto kredītu no tā “līdera” pozīcijas auto iegādes finanšu instrumentu topā. Ja agrāk auto līzings tika asociēts ar iesācējiem autovadītājiem, kuriem nav pietiekami daudz naudas, lai iegādātos savu auto, tad šobrīd līzingu sākušas izmantot veiksmīgas kompānijas un VIP personas.


Līzinga popularitāti un atzīšanu veicināja tas, ka gandrīz ikvienā situācijā (kad ir vajadzība pēc transportlīdzekļa), līzings atklāti paziņo par savām neapstrīdamajām priekšrocībām. Tāpēc šobrīd līzinga devēju vidū, kas agrāk piedāvāja dažādu zīmolu automašīnas, sākušas parādīties kompānijas, kas specializējušās uz konkrētu marku. Starp pirmajiem šādiem līzinga devējiem vienu no “nišām” ieņem leģendārais amerikāņu auto ražotājs, kas ieguvis 4.vietu pasaulē savas popularitātes ziņā: Ford.


Ņemot vērā to, ka pats Ford auto ražotājs pēc saviem ražošanas apjomiem ieņem otro vietu pēc VW, arī to var pieskaitīt “tautas” auto zīmoliem. Pēc šiem auto ir paaugstināts pieprasījums jau vairākus gadu desmitus un to popularitāte nemazinās.


Ford autorūpniecības potenciāls iever sevī kā vieglo, tā arī komerctransportlīdzekļu ražošanu, tāpēc šo automobiļu ekspluatācijā ir ieinteresētas ne tikai fiziskās personas, bet arī lieli uzņēmumi. Par laimi, līzinga iespējas nav ierobežotas, tāpēc Ford zīmola automašīnu var saņemt lietošanā gan parasti autobraucēji, gan lieli uzņēmumi.


Ford automašīnas līzingā fiziskām personām


Visbiežāk Ford vieglās automašīnas līzingā noformē parastie Latvijas iedzīvotāji, kaut arī pēc šādiem transportlīdzekļiem nereti rodas nepieciešamība arī lielām kompānijām. Gan pirmā, gan otrā līzinga saņēmēju kategorija, izmantojot līzingu, iegūst būtiskas priekšrocības. Kādas tās ir:

 

 • Autorizētas līzinga kompānijas no auto ražotājiem pastāvīgi saņem nozīmīgas atlaides, tāpēc līzinga kompāniju klientiem Ford markas automašīnas izmaksā daudz lētāk, nekā aizņēmējam, kas noformējuši tieši tādu pašu auto, bet kredītā.
 • Neliela pirmā iemaksa vai bez pirmās iemaksas.
 • Līzinga līguma darbības termiņa beigās klients var mainīt auto pret jaunu.
 • Līzinga apkalpošanā papildus var ietilpt apdrošināšana, tehniskā apkope un citi nepieciešamie pakalpojumi.
 • Līzinga maksājumi ir daudz mazāki par kredīta maksājumiem.
 • Lojāla līzinga saņēmēja pārbaude, minimālas prasības klientam.
 • Finansiālās spējas saglabāšana, lai paralēli noformētu kreditēšanu.


Bez finanšu priekšrocībām līzinga kompāniju aizņēmēji izmanto arī citas privilēģijas:

 

 • Automašīnas iegāde līzingā tiek veikta ar minimāliem sākotnējiem izdevumiem, bet vēlāk prasa tikai nenozīmīgas izmaksas.
 • Ford līzings ir pieejams pat ar esošo kredītu slodzi. Ja jūs vēl tikai plānojat noformēt lielu kredītu, tad līzings jums nebūs par traucēkli.
 • Līzings ir pieejams pat tiem, kam nav patstāvīgu ienākumu vai kas nevar to apliecināt dokumentāli.
 • Līzings nepieprasa oficiāli deklarēt transportlīdzekli.
 • Klientam ir likumīgas tiesības izmantot tikai jaunas automašīnas, regulāri mainot savu esošo auto pret jaunāku.
 • Līzings ir pieejams pensionāriem un klientiem ar negatīvu kredītvēsturi.


Ford līzingā juridiskām personām


Kurš gan uzņēmums nesapņo par savu autoparku? Kredīti šādam pirkumam nav pārāk izdevīgi, jo, iegādājoties vairākas automašīnas, kompānijai nāksies pārmaksāt pārāk daudz, bet ne katrs uzņēmuma vadītājs gribēs izņemt naudu no ražošanas apgrozījuma. Tāpēc līzings ir vienīgais pareizais variants. Tas arī palīdz izmantot tehnisko aprīkojumu, ja konkrētais transportlīdzeklis jums nepieciešams tikai uz dažām dienām, nedēļām vai mēnešiem.


Parasti līzingā uzņēmumi noformē tikai komerctransportu, tas ir, kravas automašīnas. Bet nereti vadība izmanto līzinga pakalpojumus, jo grib izskatīties reprezentabli un radīt savai kompānijai prestižu imidžu.


Runājot par līzinga priekšrocībām juridiskām personām, tās ļoti līdzinās tām, kuras tiek piedāvātas arī fiziskām personām. Atšķirība ir tikai tā, ka ir sarežģītāk noteikt izdevīgumu:

 

 • Nodokļu atvieglojumi. Līzinga maksājumi ietver sevī peļņas nodokli, tāpēc šī nodokļa apmērs aizņēmējam tiek pilnībā atlīdzināts. Ja runa iet par reprezentablās klases vieglajiem auto, tad tiem spēkā ir paātrinātās amortizācijas metode, kas ļauj atmaksāt līzingu ar vēl lielāku izdevīgumu.
 • Kredītspējas pastāvīgums. Līzinga transports netiek atspoguļots uzņēmuma bilancē, attiecīgi nemainās savu un aizdoto līdzekļu attiecība. Tas ļauj uzņēmumam brīvi noformēt nepieciešamās kredītsaistības.
 • Līzinga finansējums ļauj atmaksāt līdz 80% no transportlīdzekļa vērtības un dzēst parādu vienmērīgā tempā. Kreditēšanā klientam tiek piemērota diskontēšana, kas naudas atgriešanas procesu padara grūtāku.
 • Līzings ļauj vienlaicīgi risināt 2 jautājumus: auto iegādi, attiecībā uz tā reģistrāciju, un pirkuma finansēšanu.
 • Ātrāks un pieejamāks auto iegādes veids ar līzinga palīdzību skaidrojams ar to, ka ķīla būs tieši pats objekts (transportlīdzeklis).
 • Iespēja iegādāties automašīnu jebkurā stāvoklī (jaunu, lietotu, pēc avārijas).
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem