Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ģimenes automašīnas līzings

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Līdz ar pavasara un siltuma atnākšanu pilnīgi dabiska ir mūsu vēlme atrasties svaigā gaisā. Mežs, tūrisma bāze, vasarnīca vai obligātā vasaras atpūta pie jūras – tas notiek tikai siltajā gada laikā, tāpēc šādu momentu nekādi nedrīkstētu palaist garām. Lai gan ģimenes automašīnas iegādei var atrast arī milzum daudz citu iemeslu. Bet jebkurā gadījumā labāk, ja ir savs pārvietošanās līdzeklis, jo tas vienmēr ir ekonomiskāk par komercpārvadājumiem.

Diemžēl līdzekļu trūkuma dēļ ne katra ģimene var atļauties kāroto ģimenes automašīnu. Bet, parādoties jauniem finanšu produktiem, tagad jebkura “sabiedrības šūniņa” var atļauties pārvietoties ar mūsdienīgu un komfortablu automašīnu, ja noformēs tās iegādi līzingā.
Vienīgā nianse, lai pareizi izvēlētos ģimenes automašīnu līzingā, ir tās atbilstība jūsu vajadzībām. Lai labāk saprastu, kāda ģimenes automašīna jums ir vajadzīga, mēs iesakām sapulcēt kopā visu ģimeni un kopā apspriest plānotā pirkuma detaļas.

Ja neesat pārāk labi pazīstams ar “līzinga” jēdzienu, mēs jums palīdzēsim tikt ar to skaidrībā. Ģimenes automašīnas līzinga gadījumā jūs:

1. izvēlaties iepatikušos automašīnu;
2. līzinga kompānija nopērk šo auto un nodod to jūsu ekspluatācijā;
3. brauciet ar to un katru mēnesi maksājiet tikai amortizācijas nolietojumu;
4. pēc līzinga līguma termiņa beigām jūs to varat izpirkt pilnībā par smiekla naudu vai saņemt pilnīgi par velti.

Līzinga maksājumi ir daudz mazāki par kredīta maksājumiem, kā arī, noformējot automašīnu līzingā, līzinga saņēmējam netiek izvirzītas stingras prasības. Ģimenes automašīnas līzings ir vienkārši noformējams un maksimāli pieejams cenas ziņā. Tā ir laba iespēja braukt ar iepatikušos mašīnu, lai vēlāk kļūtu par tās īpašnieku.

Pirmais etaps, izvēloties ģimenes automašīnu līzingā

 

Lai noteiktu, kādas markas un modeļa ģimenes automašīna līzingā jums ir nepieciešama, jums ir jāatbild uz dažiem jautājumiem:

• kādu ikmēneša naudas summu jūs varēsiet maksāt par ģimenes automašīnas izmantošanu, nepārslogojot savu budžetu;
• cik bieži un cik tālu jūs plānojat braukt ar līzingā iegādāto automašīnu;
• cik pasažieriem ir jāietilpst jūsu ģimenes automašīnas salonā;
• cik lielam ir jābūt automašīnas bagāžniekam, kādai ir jābūt vestspējai;
• vai ģimenes automašīnā jūs plānojat pārvadāt mazus bērnus (ar šo jautājumu nosaka auto drošības līmeni).

Kad noteikts budžets, noformulēti mērķi, var ķerties pie ģimenes automašīnas meklējumiem.

Jauna vai lietota

Šis ir primārais jautājums, izvēloties ģimenes automašīnu. Protams, iegādāties pazīstama zīmola jaunu automašīnu – tas ir labākais variants, kas jums neprasīs papildus finanšu ieguldījumus, bet ne katrai ģimenei tas ir pa kabatai. Vienīgā alternatīva – lietots importa auto līzingā, bet arī šeit ir savas nianses. Jums ir lieliski jāorientējas ģimenes auto ritošās daļas stāvoklī, jāmāk atpazīt galveno detaļu iespējamos defektus un jānovērtē virsbūves krāsojuma stāvoklis, pretējā gadījumā nāksies nopietni patērēties, lai atjaunotu salūzušos agregātus.

Ja šādas iemaņas jums nav, varat izmantot vēl vienu variantu: par ģimenes automašīnu izvēlēties jaunu pašmāju automobili un iegādāties to līzingā. Tā jūs būtiski ieekonomēsiet savu budžetu un iegūsiet nevainojamu ģimenes automašīnu.

Ietilpīgums – otrais nozīmīgākais faktors

Jūsu mašīnas pasažieru ietilpīgums būs tieši atkarīgs no jūsu ģimenes locekļu skaita.

• 3 cilvēku ģimene var iztikt ar nelielu džipu vai sedanu.
• 4-5 cilvēku ģimene var iegādāties minivenu.
• Ja ģimenē ir suns, izvēlieties minivenu ar plašu bagāžnieku.
• Pārvadājot suni uz aizmugures sēdekļa, jums būs jāiegādājas speciāls pārvalks.

Drošība

Lai arī kādai markai un modelim jūs dotu priekšroku, mašīnai noteikti ir jābūt aprīkotai ar visām drošības sistēmām. Neekonomējiet uz “daudz pieredzējuša izskata” auto variantu, par to jūs varat dārgi samaksāt, un vienmēr atcerieties, ka esat vecāki un jums pirmkārt ir jādomā par savu bērnu drošību.

Cenu diapazons šobrīd ir samērā plašs, tāpēc jūs bez problēmām atradīsiet automašīnu, kas tiks aprīkota ar gaisa spilveniem un drošības jostām, kā arī neaizmirstiet par labu mašīnas tehnisko stāvokli, piemēram, bremzēšanas sistēmu darba kārtībā, nenolietotām riepām u.t.t.

Auto braucieni tiek uzskatīti par visbīstamāko pārvietošanās veidu, tāpēc pirms izdarīt izvēli, jūs varat iepazīties ar daudzajiem “crash testiem” konkrētajam modelim.

Bērnu krēsliņu montāža

Uz drošības jautājumu attiecas arī bērnu autokrēsliņi. Ja ģimenē ir ļoti mazi bērni, tad šāds aprīkojums ir obligāts nosacījums. Diemžēl, mašīnu modeļi, kuru cena ir zemāka par 12-15 tūkstošiem dolāru, nav aprīkoti ar šādu drošības sistēmu, tomēr mēdz būt arī izņēmumi. Ja šāda bērnu drošības sistēma mašīnā nav pieejama, mašīnas īpašniekam par to būs jāparūpējas pašam.

Aprīkojums komfortam

Saprotams, ja jūsu budžets ir minimāls un auto līzinga apmaksai jūs varat atvēlēt vien nelielu summu, tad dzīties pēc paaugstināta komforta auto nav prātīgi, tāpēc jūs varat atteikties no:

1. klimata kontroles,
2. kruīza kontroles,
3. dzērienu dzesēšanas funkcijas.

Ja finansiālās iespējas jums ļauj iegādāties paaugstināta komforta mašīnu, tad pievērsiet uzmanību, lai tajā būtu papildus plauktiņi, glāžu paliktņi un mantu nodalījumi katram pasažierim. Tāpat svarīgi, lai katra vieta būtu aprīkota ar atsevišķu apsildīšanas sistēmu. Ja aizmugurē brauks bērni, tad autovadītājam vienmēr ir jābūt iespējai izmantot durvju bloķēšanas sistēmu.

 

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem