Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Hyundai lidos uz Mēnesi?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Piedāvātais koncepts: automašīna – transformeris, kas prot soļot un virzīties noteiktajā virzienā pa grūti pieejamu virsmu. Tiger X-1 galvenie uzdevumi: kravas transportēšana un zinātniski – pētnieciskā darbība. Galvenā šīs ierīces atšķirība no visām līdzīgām, bet agrākajām – darbus varēs veikt pat uz citām planētām.


Pie Tiger X-1 izstrādes strādāja atsevišķa Hyundai nodaļa – New Horizon Studios. Galvenie transformera pārvietošanās instrumenti – 4 saliekamas kājas, kurās iebūvēti riteņi. Pateicoties tam, ka šie riteņi virzās dažādos leņķos, Tiger X-1 ne tikai pārvietojas, bet var arī apgriezties ap savu asi uzreiz 3600 leņķī.


Korpusa galvenā daļa un transformera “kājas” ir izgatavotas no kompozīta materiāliem ar 3D drukas tehnoloģiju palīdzību. Ierīces projektēšanas pamatā bija mērķis radīt robotehnikas objektu, kas veiktu izpēti uz Zemes un citām Saules sistēmas planētām, tai skaitā arī uz Mēness.


Mazliet agrāk (2021.gada 3.februārī) Hyundai paziņoja jaunumus par to, ka uzsācis jaunā sērijveida krosovera testēšanu, kuru pagaidām ražošanā dēvē par AX-1. Pati jaunās automašīnas prezentācija neliks ilgi gaidīt Hyundai pielūdzējiem – tā plānota jau šajā gadā. Iesākumā jaunā auto modeļa piegādes paredzētas Āzijas dienvidaustrumu reģionu vajadzību apmierināšanai. Kaut arī paredzams, ka jaunais krosovers kļūs populārs arī citās valstīs.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem