Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kādus noslēpumus slēpj Mercedes-Benz? 5 pikanti fakti, kas jūs noteikti pārsteigs

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Bez visiem zināmajiem faktiem ir arī tādi, kas intriģē pat tos, kas nav Mercedes pielūdzēji. Un tā, unikāls faktu apkopums par Mercedes-Benz:

 

  1. Zīmola vadošais slogans “Das Beste Oder Nichts” tulkojumā no vācu valodas nozīmē “labāko vai neko”. No šīs frāzes var izdarīt tikai vienu secinājumu: Mercedes-Benz ir ne tikai labākais auto ražotājs Vācijā, bet arī visā pasaulē.
  2. Kompānijas popularitātes aizsākumi ir tieši saistīti ar 1934.gadu, kad Mercedes izlaida pirmās sacīkšu automašīnas. Tomēr, atbraucot uz Eifeļa sacīkstēm, dalībnieki, kas bija cerējuši uz neapstrīdamu uzvaru, bija vīlušies: lai nokļūtu sacīkstēs, tiem bija jāatbrīvojas no viena lieka kilograma auto svarā. Un šeit nostrādāja kreativitāte, kas, iespējams, kļuva par kopējo panākumu ķīlu: viņi nesāka mest ārā no salona personīgos sadzīves priekšmetus, bet pieņēma alternatīvu risinājumu – notīrīja krāsu no auto virsbūves, un transportlīdzeklis ne tikai kļuva vieglāks, bet arī ieguva sudrabainu tīra alumīnija nokrāsu. Vēlāk Mercedes-Benz sacīkšu automobiļi savas krāsas dēļ ieguva pilnībā adekvātu iesauku “sudraba bultas”.
  3. Otrais popularitātes vilnis uzbangoja pēc diviem gadiem – 1936.gadā Mercedes izlaida pasaulē pirmo dīzeļa automašīnu ar nosaukumu 260D. Visinteresantākais ir tas, ka pat šodien šis auto nemitīgi ieņem pirmās vietas izstādēs.
  4. Popularitātes aizsākumos Mercedes maksimāli rūpējās par ikvienu savu dzinēju, tāpēc 6.3V8 un 3M-1006,9 motorus speciālisti montēja manuāli, un pēc tam tie tika testēti.
  5. Zīmols deva būtisku ieguldījumu autorūpniecības evolūcijā, daudzas mūsdienu tehnoloģijas izstrādāja un ieviesa tieši Mercedes-Benz. Piemērs šādai inovatīvai pieejai ir arī drošības spilveni, kas pirmo reizi parādījās Mercedes S-klases modelī vēl tālajā 1981.gadā. Šī drošības līdzekļa izgudrošanu var uzskatīt par vissvarīgāko ieguldījumu cilvēka dzīvības aizsardzībā auto brauciena laikā. Pie šādiem sasniegumiem var pieskaitīt vēl vienu Mercedes jaunievedumu – bremžu pretbloķēšanas sistēmas.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem