Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā nopirkt un uzstādīt gāzes iekārtu uz kredīta

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Gāzes iekārtas iegāde un uzstādīšana automīļiem, kas nolēmuši ieekonomēt uz savas mobilitātes rēķina, tagad izmaksā dārgāk nekā agrāk. Gāzes aprīkojuma sadārdzināšanās un tā uzstādīšana ir saistīta ar nestabilo ekonomisko stāvokli daudzās Eiropas valstīs, benzīna sadārdzināšanos, valūtas kursa svārstībām un citiem mazāk nozīmīgiem faktoriem. Protams, auto īpašniekiem vienmēr ir iespēja iegādāties arī daudz lētāku gāzes iekārtas variantu, kas nav ražots Eiropā, bet Austrumu valstīs. Bet šis solis var beigties ar vēl lielākiem izdevumiem, jo gāzes iekārtas kvalitāte, kas būs ražota mazāk attīstītās valstīs, būs zema.

 

Ņemot vērā šo faktoru, ekonomēt gribošie autovadītāji ir sadalījušies vairākās grupās ar dažādiem viedokļiem:

 

 1. tie, kas nolēmuši pagaidīt ar gāzes sistēmas uzstādīšanu;
 2. tie, kas nolēmuši iegādāties lietotu gāzes iekārtu;
 3. tie, kas izvēlējušies mazpazīstamu zīmolu gāzes balonu aprīkojumu, tieši šādi ražotāji piedāvā savus produktus par ievērojami lētāku cenu;
 4. auto īpašnieki, kas sapratuši, ka šim pasākumam nedrīkst žēlot naudu un ir uzstādījuši pilnvērtīgu, kvalitatīvu gāzes iekārtu uz kredīta.

 

Veicot detalizētus aprēķinus un ņemot vērā, ka benzīns ir sadārdzinājies proporcionāli automašīnas gāzes iekārtas cenas palielinājumam, var pārliecināties par to, ka iekārtas atmaksāšanās laiks joprojām ir tāds pats. Racionālus automīļus nevar samulsināt pat bankas procentu gada likmes, kas jāmaksā par kredīta izmantošanu, jo šie autovadītāji jau iepriekš zina, kāda būs ekonomija, braucot ar gāzi. Uzreiz pēc montāžas gāzes iekārta sāk atmaksāties, bet kredītu varēs atmaksāt pirms termiņa un ar minimālu pārmaksu.

 

Kā saņemt kredītu gāzes iekārtas uzstādīšanai

Daži atsakās uzstādīt gāzes iekārtu naudas deficīta dēļ, bet nevēlēšanos noformēt kredītu gāzes sistēmas iegādei skaidro ar neizdevīgiem banku nosacījumiem, jo visbiežāk šajā gadījumā nāksies noformēt patēriņa kredītu. Kļūda ir tāda, ka cilvēki salīdzina parasta putekļusūcēja iegādi ar automašīnas gāzes sistēmas iegādi kredītā. Bet putekļusūcējam, protams, nepiemīt tieša rentabilitāte, savukārt gāzes iekārta var atmaksāties jau pēc vairākiem ekspluatācijas mēnešiem, vēlākais pēc gada.

 

Lai atspēkotu šo viedokli, pietiek vien salīdzināt starpību, kas gūta no nepārtrauktas gāzes iekārtas izmantošanas (nevis benzīna), ar bankas procentu pārmaksu. Tā vadītāju kategorija, kas nolēmusi atrast lētāku auto gāzes iekārtu, tas ir, lietotu, var vienkārši noslīkt lietota aprīkojuma remonta nepārtrauktos izdevumos. Sarūsējuši baloni, necaurlaidīgas caurules, problēmas ar reduktoru, sprauslām vai pilnīga sistēmas salūšana – ar kādu no šīm problēmām lietotas gāzes iekārtas īpašniekam tomēr būs jāsaskaras. Turklāt šādu automašīnas gāzes sistēmas izmantošanu nevar nosaukt par drošu. Visveiksmīgākais risinājums līdzekļu trūkuma gadījumā ir kredīta noformēšana gāzes iekārtas iegādei un uzstādīšanai. Tāpēc tas ir tik izdevīgi un populāri.

 

 • Jūs varēsiet uzstādīt gāzes aprīkojumu specializētā apkalpošanas punktā, saņemt garantiju un turpmāk veikt regulāras gāzes sistēmas stāvokļa apskates.
 • Gāzes iekārtas kredīta atmaksas laiku var noteikt pēc izvēles (no vairākiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem).
 • Gāzes iekārtas kredīta izskatīšana, apstiprināšana un noformēšana dažu stundu laikā.
 • Minimāla dokumentu pakete aizdevuma saņemšanai.
 • Nekādas rindas kreditora birojā vai ilgstošas papīra procedūras.
 • Vienkārši, saprotami un ērti kredīta nosacījumi.

 

Pēc gāzes iekārtas kredīta saņemšanas ikmēneša maksājumu apmaksu varēs veikt internetā pie sevis mājās. Jo biežāk jūs pārvietosieties ar mašīnu, jo acīmredzamāka būs ekonomija no uzstādītās gāzes sistēmas. Jau pirmajā gāzes iekārtas izmantošanas mēnesī jūs pārliecināsieties par to, ka gada likme ir niecīgi maza salīdzinājumā ar ekonomiju, ko iegūstat no gāzes sistēmas. Kāpēc skaidru naudu gāzes aprīkojuma montāžai ir izdevīgāk saņemt bankā, nevis no draugiem, tuviniekiem un paziņām?

 

Tāpēc ka šajā gadījumā abas puses darbojas uz parakstīta līguma pamata, kurā precīzi norādīti visi dati un atmaksas summas, atšķirībā no mutiskas vienošanās ar radiniekiem. Attiecībās ar “saviem” cilvēkiem “kreditors” var pieprasīt naudas atgriešanu jau šodien, un jums nebūs iespējas pierādīt pretējo. Labākajā gadījumā jūsu tuvās attiecības ar kreditoru vienkārši tiks sabojātas. Sadarbojoties ar banku, jūs varēsiet paaugstināt savu kredītvēsturi un nopelnīt sev lielisku reputāciju.

 

Kuram kredīts gāzes iekārtai ir kļuvis vēl pieejamāks

Noformēt kredītu gāzes aprīkojuma iegādei un uzstādīšanai var jebkuras automašīnas īpašnieks, bet kreditors obligāti pievērsīs uzmanību:

 

 

 1. mašīnas vecumam (vēlams, lai automašīna būtu 2 līdz 5 gadus veca);
 2. paša aizņēmēja vecumam;
 3. aizņēmēja oficiālajiem ienākumiem, kas apstiprināti dokumentāli.

 

Banka nevar atteikt kredītu gāzes aprīkojumam, ja potenciālais aizņēmējs ir jauna auto īpašnieks, atrodas darbspējīgā vecumā un saņem pienācīgus regulāros ienākumus. Ja tomēr neesat šādu uzticamu klientu sarakstā, nesatraucieties! Jums rokās var būt vēl viens trumpis – kredītvēsture. Ja ar to viss būs kārtībā, tad saņemt kredītu gāzes sistēmas uzstādīšanai jūs varēsiet pat, būdams students vai pensionārs. Paņemt kredītu gāzes aprīkojuma iegādei var kā personīgai automašīnai, tā arī biznesa auto. Tāpat banka palīdzēs nofinansēt pat gāzes aprīkojumu autobusam.

 

Bet mašīnas īpašniekam un aizņēmējam vienā personā ir jāsaprot, ka gāzes iekārtai, kas ir paredzēta daudz jaudīgākiem dzinējiem, ir jābūt ar paaugstinātu kvalitāti, tāpēc šāda gāzes iekārta maksās daudz vairāk. Šo gadījumu var apskatīt, izmantojot parastu piemēru: kravas automašīnai Volvo gāzes iekārtas uzstādīšana izmaksās vairākas reizes dārgāk nekā nelielai pilsētas formāta mazlitrāžas automašīnai. Bet darba automašīnā uzstādītā gāzes iekārta atmaksāsies daudz ātrāk nekā parastā automašīnā uzstādītā iekārta. No tā var izdarīt secinājumu: jo aktīvāk mašīna pārvietosies, jo ātrāk tā atgriezīs gāzes iekārtai iztērēto naudu.

 

Visiem potenciālajiem aizņēmējiem ir jāaizdomājas arī par to, ka pēc kredīta atmaksas viņiem iestāsies pastāvīgs “atlaižu periods”, kas ļaus ik dienu izjust ekonomiju no gāzes izmantošanas benzīna vietā un vairs nemaksāt par kredītu. Gāzes iekārtas montāža būs aktuāla visu laiku, kamēr vien gāzes cena būs 1,5-2 reizes zemāka par benzīna cenu. Tieši šādā situācijā gāzes iekārtas uzstādīšanas popularitāte pieaug, bet dažiem alternatīvā degviela būs vienīgais pieejamais variants kā uzpildīt savu automašīnu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem