Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Baidāties no aizdzīšanas: 6 vienkārši pretaizdzīšanas noteikumi

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Atskatoties uz aizgājušajiem 90.-jiem, tad katrs auto īpašnieks, pirms automašīnas novietošanas uz nakti, noņēma no tās stikla tīrītājus un auto magnetofonu. Tagad tendence ir ieguvusi mazliet citu virzienu: automašīna tiek aizdzīta. Turklāt par zādzību objektu kļūst nevis dārgie auto zīmoli, bet vidējas cenas lietoti transportlīdzekļi. Tālāk tie vienkārši tiek izjaukti kā donori rezerves daļām, kuru cena šobrīd ir būtiski kāpusi. Bet kā izvairīties no auto aizdzīšanas? Speciāli šādiem auto īpašniekiem mēs esam sagatavojuši vairākas rekomendācijas.


Aerogrāfija: automašīnas otra puse


Ne visiem aerogrāfija ir pa prātam, bet šīs “mākslinieciskās etīdes” būtu jāapskata arī no otras puses: labi pamanāmu apzīmētu auto būs daudz grūtāk pārdzīt no punkta A uz punktu B. Un ja jūs savlaicīgi “ieskandināsiet zvanu”, varēsiet bez grūtībām atrast savu automašīnu kādā no garāžām, kur tā kādu laiku vēl stāvēs pirms izjaukšanas. Pārdodot virsbūves elementus, noziedzniekiem nāksies tos vispirms pārkrāsot, bet reti kurš gribēs ar to krāmēties.


Pārdodiet saprātīgi


Ja jūs kaut reizi esat pārdevis savu automašīnu, tad, visdrīzākais, esat saskāries ar situāciju, kad potenciālais pircējs, mazliet pabraukājot pasažiera sēdeklī, gribēs pats sēsties pie stūres. Pirms maināties vietām, noziedznieks var jūs piemānīt: nesagaidot, kamēr jūs apsēdīsities līdzās, aizbraukt kopā ar visiem dokumentiem, kas parasti atrodas cimdu nodalījumā. Šajā gadījumā tieši dokumentu klātesamībai var būt nozīmīga loma.


Neveiciet mašīnas apkopi nepārbaudītos servisos


Visiem ir zināms, ka pirmie auto aizdzinēju līdzzinātāji ir auto servisi. Kamēr jūsu auto atrodas servisā, auto meistaram ir samērā viegli vienkāršot automašīnas apsardzes sistēmu vai informēt noziedznieku par tās atslēgšanas metodi. Iestādiet signalizācijas sistēmu servisa režīmā, turiet pie sevis vadības pulti, bet meistaram nododiet tikai parasto automašīnas slēdzenes atslēgu.


Izslēdziet aizdedzi un aizslēdziet automašīnu pirms tās atstāšanas


Par šādām rekomendācijām mēs esam dzirdējuši desmitiem reižu un tomēr pieļaujam kļūdas. Aizdzinēji visbiežāk darbojas šādi: piesien pie automašīnas konservu bundžu, tiklīdz jūs tuvojaties bagāžniekam – ielec jūsu sēdeklī un uzgāzē.


Izvairieties no gadījuma palīgiem


Iedomājieties: jūs grasāties doties uz darbu, bet auto nesaprotamu iemeslu dēļ nav iedarbināms. Un te uzreiz garāmgājēji – labvēļi piedāvā jums savu palīdzību. Kamēr jūs atverat pārsegu, viņi iegaumē, kur atrodas signalizācijas sirēna un atslēgas. Pēc tam jums lūdz ieslēgt un izslēgt signalizāciju, jo tā it kā varētu traucēt automašīnas darbam. Tieši šajā brīdī jūsu radiokods tiek pārtverts ar speciālu ierīci, kas vēlāk palīdzēs aizdzīt automašīnu bez signalizācijas skaņas. Jūsu tikšanās noslēgsies ar vienkāršu manipulāciju, piemēram, kāds no “palīgiem” nemanāmi izvilks lupatu no jūsu automašīnas izpūtēja. Pilnīgi iespējams, ka drīzā perspektīvā jūs paliksiet bez sava “dzelzs zirga”.


Slepenais mehānisms netraucēs


Vairākumā gadījumos signalizācija ir automašīnas atslēga, bet, ja gribat pasargāt savu auto arī no aizdzīšanas, nāksies atcerēties vectēvu metodi – “noslēpumu”. Kā tas izskatās: visparastākais slēdzis, kas iebūvēts jebkurā svarīgā elektriskā ķēdē. Izmantojiet visneparedzamāko taktiku, piemēram, nomaskējiet tumbleru, lai tas izskatās kā viena no pogām. Protams, ja aizdzinējs būs īsts profesionālis, kas izmanto “zirnekli” (savu vadības bloku ierīcēm, kas veic galvenās darbības automašīnā), tas viegli apies noslēpumu. Bet, kad runa iet par nedārgas automašīnas aizdzīšanu rezerves daļām, tad šādu auto aizdzinējiem nav tik augsts līmenis. Ja noziedznieks nevarēs iedarbināt jūsu automašīnu, viņš ķersies pie blakus esošās. Tieši tā aizdzinēji spriež arī attiecībā uz stūres, pedāļu vai transmisijas mehāniskajiem bloķētājiem: no tiem ir iespējams atbrīvoties, bet kāpēc tērēt dārgo laiku, ja blakus atrodas automašīnas, kas nav aprīkotas ar papildus ierīcēm.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem