Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā pelnīt naudu ar automašīnām

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Pirmkārt, iedomājieties, cik liels pakalpojumu sortiments ir automašīnu īpašniekiem. Otrkārt, no visa piedāvājumu klāsta jūs varat izvēlēties tikai vienu “nišu” un specializēties tikai uz to. Treškārt, auto bizness neprasa grandiozus izdevumus: pārdodot auto rezerves daļas, nepieciešamās detaļas var pasūtīt tikai tad, kad pēc tām ir pieprasījums, bet nelielam tehniskam servisam pirmajā laikā būs piemērota parasta garāža un vienkāršs instrumentu komplekts.


Bet tikai ar ideju veiksmīgam “startup” ir par maz. Lai patiešām nodarbotos ar ienesīgu lietu, jums vispirms ir jāizstrādā savs biznesa plāns, jāatrod telpas un jāreģistrējas kā uzņēmējam attiecīgajās institūcijās.


Ja gribat, lai jūsu auto bizness gūtu atzinību un panākumus pirmajās pastāvēšanas dienās, ievērojiet dažas mūsu rekomendācijas, veiciet savu iespēju analīzi, un tad varat ķerties pie biznesa uzsākšanas.


Ieņemt savu “nišu”


Citiem vārdiem sakot, jums ir jāatrod biznesa virziens, kāds nav jūsu reģionā vai, vismaz, jūsu pilsētas rajonā.


Tāpēc vispirms ir jāķeras pie auto tirgus izpētes savā pilsētā. Ja tuvumā nav neviena veikala, kas nodarbojas ar rezerves daļu pārdošanu tikai BMW automašīnām, varat padomāt tieši par šādu “nišu”. Analizējiet arī savus potenciālos klientus. Īpašu uzmanību sava biznesa izvietošanai pievērsiet vietām, kurās ir liela transporta koncentrācija. Piemēram, tehniskais serviss, kas ierīkots aktīvas autotrases vidū, noteikti būs rentabls. Turklāt auto biznesu varat uzsākt jebkurā telpā, pat parastā metāla garāžā. Galvenais, kam jums ir jābūt – tas ir pieprasījums.


Dažas idejas auto biznesam, kas vienmēr būs rentablas:

 

  1. Auto veikals, kas nodarbojas ar konkrēta zīmola rezerves daļām, piemēram, pārdod detaļas tikai vācu automašīnām.
  2. Auto veikals, kas specializējas uz noteiktu mērķi, piemēram, auto veikals “Viss krāsošanai”.
  3. Auto veikals, kas nodarbojas ar auto rezerves daļu tirdzniecību vecām mašīnām.
  4. Transporta kompānijas franšīzes iegāde. Tas ir īpaši veiksmīgs bizness, ja jūsu pilsētā nav šāda pakalpojuma.


Uzmanību! Ja esat nolēmis nodarboties ar auto biznesu, kāds jau ir jūsu rajonā, jābūt gatavam maksimālai konkurētspējai. To var panākt, ieviešot savu personīgo lojalitātes sistēmu pastāvīgajiem klientiem (atlaides) un uzturot augstu apkalpošanas kvalitātes līmeni. Piemēram, ja detaļas jūsu veikalā atnāks pie pircēja 2 dienas pēc pasūtījuma, bet jūsu konkurentam pēc 5 dienām, tad klienti neapšaubāmi izvēlēsies jūsu auto veikalu.


Auto bizness ar zemām investīcijām


Kāds auto bizness prasa vismazākos ieguldījumus tā uzsākšanai? Protams, tā ir riepu montāža. Un to iespējams veikt jebkurā garāžas kooperatīvā. Galvenais, sagatavoties ziemas un vasaras sezonai un darīt maksimālo, lai ātri un kvalitatīvi paveiktu visu darbu. Tādā veidā jūs ātri iesiet darba ritmā, bet sava riepu montāžas servisa atvēršanā ieguldītā nauda nebūs liela: jānopērk nepieciešamie instrumenti, atsvari un vienkāršs aprīkojums.


Izbraucams auto serviss – arī viena no veiksmīgām idejām, kas neprasa grandiozus izdevumus un ir reti sastopama nelielās garāžās. Viss, kas jums būs nepieciešams biznesa uzsākšanai – kravas automašīna, garāža un daži tūkstoši eiro. Uzsvars šajā biznesa virzienā ir jāliek uz reklāmu: gandrīz visiem pilsētas auto īpašniekiem un caurbraucējiem ir jāzina, ka viņiem var tikt sniegta steidzama palīdzība tieši uz ceļa. Šis auto bizness atmaksājas burtiski pusgada laikā.


Idejas auto biznesam ir daudz, ir arī tādas, kas tikai netieši attiecas uz mašīnām. Piemēram, šobrīd modē ir tirgošanās ar nelielām precēm auto sastrēgumu laikā. Ko var pārdot, kad automašīnas ir spiestas stāvēt vairākas stundas vienā vietā vai “vilkties” ar minimālo ātrumu? Protams, tās ir pirmās nepieciešamības preces: cigaretes, dzērieni, tēja, kafija un ēdiens. Šis ir netiešā auto biznesa veids, kas neprasa reģistrāciju nodokļu dienestā, jums nebūs nepieciešami arī lieli ieguldījumi, bet, kas attiecas uz peļņu – varat nešaubīties, tā noteikti būs.


Gūstiet pirmās iemaņas


Ja jūs vēl pagaidām tikai sapņojat par savu biznesu un tikai domājat par to, “kā nopelnīt naudu ātram startup”, jums vispirms ir personīgi jāizpēta šī apkalpošanas joma. Lai to izdarītu, vislabāk ir iekārtoties darbā šādā servisa centrā un vairākus mēnešus “padzīvot” šajā biznesā no iekšienes.


Šāda eksperimentālā perioda laikā “nenokariet degunu” un turiet emocijas pie sevis. Jūsu primārais uzdevums šajā darba vietā – iemācīties elementāras darbības un saprast, kuram pakalpojumam ir paaugstināts pieprasījums. Šādas “stažēšanās” laikā jūs pats sāksiet saprast, kas ir viegli un pret ko ir jāizturas ar lielāku atbildību. Vārdu sakot, šajā laikā jūs sapratīsiet visus šī auto biznesa “zemūdens akmeņus”.


Minētais piemērs ir tikai šablona situācija. Jūs varat izvēlēties auto biznesu, kam, jūsuprāt, būs paaugstināts pieprasījums jūsu pilsētā (taksometru pakalpojumi, transporta kompānija, piegādes dienests utt.).

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem