Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kabrioleta noma

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Vai esat mēģinājis demonstrēt savu stilu ar auto palīdzību, ar kuru varat parādīties gan efektīvi, gan negaidīti? Ja šīs ir tieši jūsu fantāzijas, tad šo jautājumu iespējams atrisināt ar auto pakalpojumu – kabrioleta noma, kas turklāt tiek piedāvāts visdažādākajās cenu kategorijās, tāpēc ikviens noteikti atradīs “savu” kabrioletu.


Kabriolets mūsdienās ir vispopulārākais un pieprasītākais automobilis. Īpašu interesi tas iemantojis jauniešu vidū. Un tas ir pašsaprotami tā ērtību dēļ: tam ir dīvāns, noņemams jumts, divas sēdekļu rindas, divas durvis un, protams, neliels degvielas patēriņš. Un visas šīs priekšrocības netraucē šādam auto kļūt par nomātāko transportlīdzekli. Šāds komercauto piedāvājums ir saistīts ar to, ka ne visi LR iedzīvotāji var atļauties iegādāties automašīnu, daži - otro automašīnu kabrioleta modifikācijā. Parasti Latvijas iedzīvotāji izvēlas masīvākus auto modeļus, kurus var izmantot ģimenes atpūtai vai kravu pārvadājumiem.


Neatkarīgi no tā, cik lielā mērā katrs no mums ir pragmatisks, mēs vienmēr izjūtam tieksmi pēc kaut kā neparasta. Arī attiecībā uz auto mums gribas izmēģināt kaut ko jaunu, eksotisku, piemēram, efektīvu kabrioletu, braucot uz ballīti, romantisku pikniku vai vienkāršu pastaigu vakarā gar jūras krastu. Ja jums jau sen ir nobriedušas šādas idejas, tad vislabākā izvēle būs kabrioleta noma. Šo pakalpojumu Latvijas teritorijā un Rīgā atrast ir ļoti vienkārši. Vēl viens liels kabrioleta nomas “pluss” – auto iespējams iznomāt par pavisam nelielu samaksu. Kompānijas, kas piedāvā auto nomu, kabrioletus parasti izdala atsevišķā grupā, no kuras klients var izvēlēties transportlīdzekli ar ideāli piemērotām īpašībām un par optimālu cenu.


Izbaudīt vēju, kas spēlējas ar jūsu matiem…


Ar auto nomas palīdzību, precīzāk, kabrioleta nomu jūs varat izvēlēties maksimāli mūsdienīgu transportlīdzekli un reāli izjust visas priekšrocības no braukšanas ar to. Katrs kabriolets, kā jebkurš cits auto, pēc nomas perioda beigām tiek rūpīgi pārbaudīts, tāpēc nākamajam klientam nevajadzētu rasties tehniskām problēmām ar automašīnu. Lai izbaudītu stilīgu auto un izjustu visas kabrioleta vadīšanas priekšrocības, jums ir tikai jāseko līdzi nepieciešamo šķidrumu līmenim. Tas nozīmē: savlaicīgi jāuzpilda kabriolets ar atbilstošo benzīna marku un jākontrolē eļļas līmenis dzinējā. Bez šiem šķidrumiem katrā automašīnā ir vēl vairāki šķīdumi, par kuriem jāatceras ikvienam autovadītājam un obligāti jāpārbauda to līmenis.


Ja, braucot ar kabrioletu, gribat parūpēties arī par komfortu, tad varat iznomāt kabrioletu nevis ar mehānisko ātrumkārbu, bet ar automātisko, padomāt arī par pārējiem auto piederumiem, kas jums varētu noderēt: bērnu autokrēsliņš, GPS navigators u.t.t.


Ikviens gribētājs var rezervēt auto (kabrioletu) divējādi: pa telefonu vai ar interneta palīdzību. Pasūtot pakalpojumu “auto noma”, lietotājs saņem tiesības pats noteikt auto nodošanas vietu, kā arī pasūtīt papildus komplektējošās sastāvdaļas, kas ļaus viņam sajusties kabrioletā kā personīgās un sev ierastās mašīnas salonā.


Brauciens ar kabrioletu siltajā gada laikā ir īpaši patīkams, jo, nolaižot auto jumtu, jūs varat izjust visu burvību no pārvietošanās lielā ātrumā: vēju, patīkamu vēsumu un lielisku skatu! Braucieni ar kabrioletu noteikti liks jums sajusties jaunākam, kā arī paskatīties uz pasauli ar citām acīm, pārskatīt savus uzskatus par dažām savām problēmām. Kabriolets – tas ir labākais auto variants, ja gribat kopā ar mīļoto cilvēku izbaudīt saulrietu! Tas var būtiski uzlabot jūsu attiecību kvalitāti.


Nav šaubu: katram cilvēkam vismaz reizi dzīvē ir jāizjūt tā vārdos neizsakāmā sajūta, ko var gūt izbraucienā ar kabrioletu! Iznomāt šādu auto, tas nozīmē pieņemt jaunu izaicinājumu un saņemt maksimālo pozitīvu atmiņu devu.


Bet reizē ar visām priekšrocībām no braukšanas ar nomāto kabrioletu, nedrīkst aizmirst, ka auto ir jāatgriež īpašniekam tādā pašā stāvoklī, kādā tas tika saņemts. Šis noteikums attiecas arī uz auto salonu – tam ir jābūt ideālā stāvoklī. Līdz ar to kabrioletā stingri aizliegts pārvadāt dzīvniekus, jo dzīvnieks var nodarīt nelabojamu kaitējumu, par kuru nomniekam nāksies samaksāt vairāk, nekā par pašu kabrioleta nomu.


Ļoti svarīgi ievērot obligātos kabrioleta nomas noteikumus, un tos izpildot, jūs nesaskarsities ar “zemūdens akmeņiem”.


Kabrioleta noma par pievilcīgu cenu


Iznomāt jebkuru kabrioletu jūs varat ne tikai Rīgā, bet jebkurā ES valstī. Lai to izdarītu, jums jau iepriekš ir jāapmeklē kompānijas tīmekļa vietne, kas nodarbojas ar auto nomu šajā valstī un jārezervē izvēlētais kabrioleta modelis, norādot konkrētu datumu un konkrētu auto izmantošanas sākuma laiku. Auto nomu varat noformēt pat uz vienu dienu. Reizē ar nomu lietotājs var pasūtīt arī citus papildus pakalpojumus, piemēram: piegādi, apdrošināšanu vai “pilnu bāku”.


Lai piemeklētu vislabāko kompāniju, kas nodarbojas ar kabrioletu nomu, mēs jums iesakām iepazīties ar lietotāju atsauksmēm, kas izmanto šādu kompāniju pakalpojumus.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 84 mēneši