Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Īpašs Kia piedāvājums no Swedbank

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Līdz ar līzinga parādīšanos jaunu automašīnu iegāde kļuvusi daudz pieejamāka: bankas, kas pārstāv auto ražotāju intereses, sākušas piedāvāt daudz izdevīgākus sadarbības veidus, līdz minimumam samazinot gada likmi.

 

Iegādāties jaunu Kia Sportage tagad ir kļuvis daudz ērtāk, jo tieši šis auto modelis parādījās vienas no populāro Latvijas banku – Swedbank - kredītprogrammā. Tieši Swedbank atšķiras no citiem kreditoriem ar paplašinātu piedāvājumu auto finansēšanas virzienā. Izšķiroties par jauna auto iegādi ar Swedbank atbalstu, jūs saņemat uzreiz vairākus finansēšanas variantus – sākot no līzinga līdz patēriņa kreditēšanai.

 

Kā iegādāties Kia Sportage Swedbank

 

Šobrīd Swedbank piedāvā noformēt pilnīgi jaunu Kia Sportage ar standarta operatīvā līzinga vai pilna servisa operatīvā līzinga palīdzību. Ko tas nozīmē? Pirmkārt, operatīvais līzings paredz Kia Sportage ilgtermiņa nomu, kuras rezultātā aizņēmējam nav obligāti jāiegādājas automašīna pilnā apmērā. Bet, ja klients vēlas pilnībā izpirkt Kia Sportage, Swedbank piedāvās visus darījumam nepieciešamos finanšu instrumentus.

 

Kia Sportage operatīvais līzings no Swedbank ar pilna servisa paketi – tas ir augstākminētais operatīvais līzings, bet jau ar papildus pakalpojumu klāstu. Izmantojot šo Swedbank līzinga veidu, Kia Sportage sniegs savam lietotājam tikai pozitīvus brīžus, jo ar automašīnas apkopi, tehnisko apskati un apdrošināšanas noformēšanu nodarbosies tikai banka. Šāda pilna servisa apmaksa būs jāveic reizē ar līzinga pamata maksājumu, tāpēc ar atmaksu klientam neradīsies grūtības.

 

Auto līzinga īpatnības Swedbank

 

Vadoties pēc cenām, var izdarīt secinājumu, ka Swedbank ir partnerattiecības ar Kia zīmolu, tāpēc cenas šai automašīnai tikpat kā neatšķiras no tām, kuras norāda pats ražotājs. Kia Sportage auto līzings Swedbank ir pieejams kā fiziskām, tā arī juridiskām personām: automašīnas cenā jau ietilpst PVN summa, jo tas ir nepieciešams uzņēmumiem.


Ja Kia Sportage līzingā nolēmis noformēt Swedbank pastāvīgais klients, to gaida patīkams pārsteigums – banka ir gatava piešķirt atlaidi auto cenai gandrīz 500 eiro apmērā.


Kia Sportage auto līzinga nosacījumos Swedbank paredz arī zināmus ierobežojumus: noformējot auto līzingu uz laiku līdz 5 gadiem, klientam ir obligāti jāveic pirmā iemaksa 10% apmērā no auto cenas. Līguma darbības termiņa beigās auto atlikusi vērtība būs vienāda ar 35% no tā sākuma cenas. Pieciem automašīnas izmantošanas gadiem tiek noteikts nobraukuma limits – ne vairāk kā 100 000 km. Bez KASKO apdrošināšanas jums nāksies apmaksāt franšīzi par iespējamiem zaudējumiem (140 eiro) un vēl vienu franšīzi auto zādzības gadījumam 5% no automašīnas cenas, bet ne mazāk kā 140 eiro.

 

Galvenie Kia Sportage parametri Swedbank piedāvājumā

 

 • Darbojas uz benzīna (6,7 l uz 100 km).
 • Mehāniskā transmisija.
 • Gada nodoklis CO² izmešiem 144 eiro.
 • Uzstādīta klimata kontrole ar lietus sensoriem un monohromiem spoguļiem.
 • Ir atpakaļskata kamera.
 • Parkošanās sensori sānos un aizmugurē.
 • Uzstādīts HAS, ESC kontrolieris.
 • Apsildāms stūres rats.
 • Uz vadības paneļa ir 7’’ skārienjutīga navigācijas sistēma ar MP3 un Wi-Fi.

 

Ar ko atšķiras Swedbank operatīvais līzings no pilna servisa operatīvā līzinga?

 

Standarta auto līzings Kia Sportage jums izmaksās tikai mazliet vairāk kā 200 eiro, un jums būs iespējams izvēlēties maksāt KASKO apdrošināšanu vai nē. Kopā ar apdrošināšanu auto līzinga ikmēneša cena palielinās aptuveni par 50 eiro. Pārējie pakalpojumi, izņemot E-faktūru un resVas, jums nebūs pieejami.

 

Operatīvais līzings ar pilnu papildus servisa paketi izmaksās daudz dārgāk, bet dažus pakalpojumus varēs pievienot pēc klienta vēlmēm. Piemēram, pilna servisa pakalpojumi, kas noteikti Swedbank auto līzingā Kia Sportage pēc noklusējuma:

 

 • resVal, KASKO apdrošināšana, interneta savienojums, diennakts tehniskā palīdzība, apdrošināšanas administrēšana, elektronisko rēķinu nosūtīšana uz klienta e-pastu.

 

Pilna servisa operatīvā līzinga pakalpojumi, pērkot Kia Sportage Swedbank, kurus iespējams pasūtīt pēc klienta vēlēšanās:

 

 • ikgadējā tehniskā apskate un tās apmaksa, tehniskais serviss, riepu maiņa un uzglabāšana, auto piegāde, degvielas karte, autostāvvietu apmaksa.

 

Auto līzings lietotam Kia Sportage

 

Noformēt lietotu automašīnu līzingā ir daudz vienkāršāk un lētāk, jo pati automašīna maksās daudz mazāk. Swedbank arī šajā gadījumā piedāvā jums iegādāties jebkuru automašīnu, lai nodotu to lietošanā ar nomas (līzinga) nosacījumiem. Iegādāties lietotu Kia Sportage iespējams ar operatīvā vai finanšu līzinga palīdzību, bet nereti daudz izdevīgāks izrādīsies patēriņa kredīts (ja jums jau ir lielākā daļa summas no auto cenas).

 

Vērsties pēc līzinga lietotai Kia Sportage iespējams ne tikai Swedbank. Šādu finansēšanu jums varēs piedāvāt jebkura kredītu vai līzinga kompānija. Lielākā daļa no tām jau ir paspējušas ierīkot savus autoparkus, kuros tiek piedāvātas tehniski un juridiski “tīras” automašīnas. Auto līzinga noformēšana šādā kompānijā neaizņems vairāk kā dienu, bet šo kreditoru prasības ir daudz lojālākas nekā banku prasības. Šeit iespējams arī pasūtīt pilna servisa paketi, ja jums nav pietiekami daudz pieredzes vai laika, lai patstāvīgi veiktu nepieciešamos darbus.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem