Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Aizņēmums pret automašīnas nodrošinājumu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Daudz vienkāršāk ir izmantot dažādus kreditēšanas veidus, kas ir izdevīgi abām pusēm. Neskatoties uz to, ka jūs maksāsiet procentus kreditoram, jūs maksāsiet sākotnējo iegādes vērtību, nevis to, kāda tā kļūs pēc pāris mēnešiem vai gadiem.

 

Visus kredītus var iedalīt pēc aizņēmuma summas apmēra. Nelieli vai ātrie kredīti tiek noformēti daudz vienkāršāk un tiem nav nepieciešams nodrošinājums, bet daudzi svarīgi finanšu produkti pieprasīs, lai aizņēmējs piedāvātu ķīlas īpašumu. Citiem vārdiem sakot, aizņēmējam neizdosies paņemt lielu kredīta summu no bankas bez ķīlas.

 

Nauda pret mašīnas ķīlu lombardā

 

Dzīvokļa vai mājas ieķīlāšanu, lai iegādātos guļamistabas mēbeles vai garāžu, īpaši ja tas ir aizņēmēja vienīgais mājoklis, nevar nosaukt par racionālu izeju no stāvokļa. Daudz vienkāršāk ir piedāvāt kā ķīlu bankai mazāk vērtīgu īpašumu, piemēram, automašīnu.

 

Visvienkāršākais un izplatītākais palielas naudas summas saņemšanas veids pret auto ķīlu – tā ir vēršanās lombardā. Šī darījuma noformēšanas procedūra neprasa daudz laika, bet lombarda prasības būs piemērotas katram auto īpašniekam: nav nepieciešams uzrādīt izziņu par ienākumiem, ziņas par reģistrāciju u.t.t. Viss, kas tiek prasīts no ķīlas devēja – atbraukt uz lombardu ar savu mašīnu, pagaidīt, kamēr novērtētājs apskatīsies automašīnu un noteiks tās cenu. Ja šī cena jūs apmierina, jūs noformējat pilnvaru uz kādu no lombarda darbiniekiem, saņemat naudu, bet mašīna tiek nosūtīta uz lombarda auto placi un atradīsies tur tik ilgi, kamēr jūs pilnībā nenorēķināsieties ar kredītu.

 

Ja varat piedāvāt mašīnu kā ķīlu, bet nevarat to atstāt auto placī, vērts pameklēt kredīta piedāvājumus pret mašīnas ķīlu, uz aizņēmuma atmaksas laiku iesniedzot transportlīdzekļa pasi. Šādas programmas noteikti atradīsies, bet lai noformētu aizņēmumu pret ķīlu, jums būs jāiesniedz vēl vairāki papildus dokumenti:

 

  1. Otrs dokuments, kas apliecina jūsu identitāti (tiesības vai pensijas apliecība, ārvalstu pase);
  2. Izziņa no darbavietas par nepārtrauktu darba stāžu.

 

Līdztekus šo dokumentu iesniegšanai aizņēmējam ir jābūt auto īpašniekam un valsts pilsonim. Mašīnas tehniskā pase visu aizņēmuma atmaksas periodu atradīsies pie kreditora. Dažreiz kā papildus prasību lombardi nosaka vecuma cenzu aizņēmējiem, pat iesniedzot naudu pret ķīlu.

 

Cik daudz naudas var saņemt un ar kādiem procentiem

 

Šāda aizņēmuma apmērs var svārstīties 70% līdz 85% robežās no novērtēšanas vērtības, bet ar nosacījumu, ka auto visu parāda atmaksas periodu atradīsies kreditora auto placī. Ja lombards jums piedāvās tiesības pārvietoties ar savu mašīnu, tas ir, jūs atdosiet kreditoram tikai automašīnas tehnisko pasi, aizņēmuma summa būtiski samazināsies un būs 50-55% no auto novērtēšanas vērtības.

 

Novērtēšanas vērtības apmēru noteikti ietekmē automašīnas izlaiduma gads un tās tehniskais stāvoklis. Aizņēmuma pārmaksas apmērs būs atkarīgs no tā, cik lielu summu no novērtēšanas vērtības jūs gribēsiet paņemt un pēc cik ilga laika varēsiet to atgriezt.

 

Procentu likmes visiem lombardiem aptuveni ir vienādas – no 4 līdz 10% mēnesī. Aizņēmuma atmaksas termiņš var svārstīties no 1 dienas līdz 1 gadam.

 

Kredītu pret auto ķīlu lombardā parasti izsniedz pret jebkuru auto, kam piemīt vismaz neliela likviditāte.
Bet daži kreditori pret ķīlas īpašumu izturas daudz prasīgāk, tāpēc pieņem vai nu gandrīz jaunus pašmāju ražojuma auto vai ārvalstu modeļus labā stāvoklī. Šo nosacījumu izmanto nebūt ne visi kreditori, un pat ja jums pagaidām nav savs auto, naudu var saņemt pret citu transportlīdzekļu ķīlu:

 

  1. motocikla,
  2. jahtas,
  3. būvniecības tehnikas,
  4. kutera
  5. vai autobusa.

 

Droša kreditēšana pret auto ķīlu

 

Saprotams, lai cik arī nemaksātu jūsu automašīna, jums tā ir dārga un jūs negrasāties ar to šķirties, pretējā gadījumā to varētu vienkārši pārdot un uzreiz saņemt visu summu. Tāpēc, lai jūs neuzķertos uz krāpnieku vai afēristu grupu, vislabāk izmantot nopietna un uzticama lombarda pakalpojumus. Iespējams, šī kompānija jau daudzus gadus veiksmīgi piedāvā savus pakalpojumus jūsu pilsētā vai kāds no jūsu paziņām jau izmantojis tamlīdzīgu produktu.


Pozitīvas atsauksmes par šāda lombarda darbību palīdzēs atrast vislabāko un uzticamāko kreditoru.
Noformējot darījumu prestižā un solīdā auto lombardā, pirms mašīna iegūs “ķīlas” statusu un pārvietosies uz auto placi, kompānijas ekspertiem būs jāsastāda transportlīdzekļa pieņemšanas – nodošanas akts. Tas ir dokuments, kurā tiks atspoguļoti visi papildus agregāti un automašīnas esošie ārējie defekti. Tiklīdz parāds tiks dzēsts un jūs nāksiet pakaļ savai automašīnai, šis akts jums būs nepieciešams, lai salīdzinātu automašīnas esošo stāvokli.

 

Vēršoties samērā nopietnā kredītorganizācijā, ķīlā atstātā automašīna atradīsies apsargātā stāvlaukumā un labos apstākļos, lai saglabātu mašīnas sākotnējo stāvokli. Uzticami lombardi uz visu aizņēmuma atmaksas termiņa laiku uzņemas arī mašīnas apdrošināšanas pienākumu.

 

Aizņēmējs, kā īstais un vienīgais auto īpašnieks, var jebkurā laikā ierasties stāvvietā un pārbaudīt savas mašīnas stāvokli.

 

Protams, lielākā daļa aizņēmēju baidās uzķerties uz krāpniekiem un, piedāvājot viņiem mašīnas ķīlu, baidās šķiras no tās uz visiem laikiem vai saņemt to atpakaļ pasliktinātā tehniskā stāvoklī. Tāpēc jāuzticas tikai tiem lombardiem, kam izveidots samērā plašs filiāļu tīkls. Sīkāku informāciju par jebkuru firmu jūs varat atrast internetā, bet izdarījis izvēli, varat vērsties tuvākajā filiālē.

 

Nav vērts atstāt mašīnu ķīlā kompānijām, kas nevar jums uzrādīt pat atļauju uzņēmējdarbības veikšanai. Sertifikāti, apliecības un papildus papīri, ja tie neatrodas klienta acu priekšā, jāuzrāda pēc pirmā pieprasījuma.

 

Atstājot mašīnu ķīlā, vispirms apskatiet stāvvietu, kurā atradīsies automašīna. Jums ir jābūt pārliecinātam, ka laikā, kamēr tā atradīsies lombarda teritorijā, tās stāvoklis nemainīsies (iespējams, tās būs garāžas, boksi vai tenta stāvvieta). Teritorijā ir jābūt vismaz vienam apsargam un jau vairākām esošām mašīnām, kuras, tāpat kā jūsējā, ir atstātas ķīlā.

 

Ja lombarda darbinieki meklē atrunas, lai neuzrādītu jums savus statūtu dokumentus vai mašīnu placis ir tukšs, nav vērts piekrist tik riskantam solim, jo labiem kreditoriem šādi “skati” nemēdz būt. Afēristi var jūs uzpirkt arī ar salīdzinoši augstu aizņēmuma summu, piemēram, maksimālo 85% vietā no automašīnas vērtības piedāvāt jums 90%. Šis triks nostrādā gandrīz vienmēr, bet jums ir reāli jānovērtē situācija, neuzķeroties uz āķa. Šajā gadījumā mēģiniet atrast uzticamāku kompāniju, kas izsniegs jums naudu pret automašīnas ķīlu, lai vēlāk vispār nepaliktu bez automašīnas.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem