Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto piekabju kreditēšana

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Bet kā rīkoties racionālāk: noīrēt kravas transportu ar krāvējiem vai nopirkt savu kravas automašīnu? Risinājums ir atrasts, un tas ir daudz reālāks, bet lētāks: jāiegādājas piekabe savai automašīnai.

 

Iespējams, daži šādu pirkumu šobrīd nevar atļauties, tāpēc iespējams noformēt kredītu automašīnas piekabei, izmantojot mērķa programmu un ar izdevīgākām likmēm. Pat, veicot visvienkāršākos aprēķinus, jūs redzēsiet, ka jau pirmā gada laikā piekabe automašīnai atmaksāsies ar uzviju. Protams, tas būs tieši saistīts ar kravas pārvadājumu pakalpojumu dārdzību, tāpēc piekabe varēs atmaksāties jau pēc 2-3 pārvadājumiem.

 

Automašīnas piekabi var izmantot arī ikdienā: ja vadītājs nevēlas pārbāzt mašīnas salonu vai pārvadāt ne pārāk tīras lietas, priekšmetus, kas var izlīt un sasmērēt salonu. Var teikt, ka ar automašīnas piekabi jūsu auto vadītāja iespējas kļūs daudz lielākas. Jebkurš brauciens izmaksās lētāk, bet paņemt sev līdzi varēs daudz vairāk.

 

Izvēlamies pēc mērķa

 

Pastāv ļoti daudz un dažādas automašīnu piekabes, bet jums ir jāizvēlas optimālais modelis pēc konstrukcijas un izmēriem, lai nepārmaksātu kredīta naudu un lieki netērētu degvielu. Tāpēc vispirms tieciet skaidrībā, kas tieši jums būs jāpārvadā ar savu piekabi.

 

1. Piekabes automašīnām vispārīgiem mērķiem

 

Ja tie būs būvmateriāli, tehnika, instrumenti un citi sadzīves priekšmeti, kas nepieciešami remontam, tad izvēlieties piekabi pēc īpašām specifikācijām – piekabi vispārīgiem mērķiem. Šāda konstrukcija izskatās kā monolīta platforma ar samērā augstiem bortiem, kas neļaus kravai izkrist pa ceļam. Pēc vēlēšanās augšējo piekabes daļu var pārklāt ar speciālu tentu, kas droši pasargās kravu no lietus un vēl stabilāk nofiksēs to iekšpusē.

 

2. Piekabes automašīnām motorizētas tehnikas pārvadāšanai

 

Vēl viens piekabes veids ir paredzēts kvadraciklu, motociklu un citas analoģiskas tehnikas pārvadāšanai. Šādas piekabes konstrukcija vispār var iztikt bez bortiem, šajā gadījumā galvenais, lai uz platformas būtu takelāžas stiprinājumi, kas neļaus transportlīdzeklim “pamest” piekabi automašīnas kustības laikā. Vieglo mašīnu vai ūdens transportlīdzekļu pārvadāšanai piekabe ir papildus jāaprīko ar fiksācijas paliktņiem.

 

3. Piekabes automašīnām lielu ūdens transportlīdzekļu pārvadāšanai

 

Lieliem ūdens transportlīdzekļiem ir uzreiz jāiegādājas speciāla automašīnas piekabe, lai vēlāk netērētu naudu parastas konstrukcijas pāraprīkošanai. Šajā gadījumā vienlaidu platforma jums nebūs nepieciešama.
Pietiks ar parastu rāmi ar augstiem fiksācijas paliktņiem, kas droši pasargās ūdens transportlīdzekli no apgāšanās straujos pagriezienos. Tāpat šai piekabju grupai tiek izmantoti rullīši un speciālas virsmas, lai pasargātu no skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Ja piekabe ir paredzēta ļoti smagiem kuģiem, tad aprīkojuma klāstā jūs noteikti atradīsiet arī vinču.

 

4. Citas automobiļu piekabes

 

Vēl viena piekabju grupa automašīnāmarī populāra kategorija, kurā ietilpst ne pārāk populāri modeļi, bet dažreiz bez tiem iztikt nav iespējams:

  • Vieglais evakuators – vieglās mašīnas pārvadāšanai.
  • Dzīvnieku, tai skaitā zirgu transportēšanai.
  • Bīstamu kravu pārvietošanai ar savu drošības sistēmu.
  • Speciāla aprīkojuma montāžai (ģeneratori, kompresori u.c.).

 

Ja neviens kategorijas veids jūs nav apmierinājis, jūs varat vērsties tieši pie piekabju ražotāja. Parasti šādas kompānijas vienmēr nāk pretī un ar prieku izpilda individuālus pasūtījumus. Šajā gadījumā jūsu kreditors var tieši sazināties ar šādu kompāniju un apmaksāt piekabes izgatavošanu pa taisno, nenododot naudu caur jums. Iespējams, šādi sadarbojoties, ražotājs paudīs lojalitāti un piešķirs jums nelielu atlaidi.

 

Par piekabju kvalitāti

 

Jebkurai automašīnas piekabei ir jābūt izgatavotai no ļoti izturīga tērauda. Visdrīzāk tas nebūs pārāk dārgs sakausējums, bet pietiekami biezs un apstrādāts ar antikorozijas šķīdumiem. Dažas konstrukcijas moto tehnikas pārvadāšanai var būt izgatavotas pat no alumīnija: atbilstoša biezuma alumīnijs ir daudz izturīgāks un nebaidās no oksidēšanās. Tomēr alumīnija piekabe maksās vairākas reizes dārgāk par parasto.

 

Šāds materiāls ir piemērots pat bortu izgatavošanai, bet, ja plānojat pārvadāt pārāk lielas kravas, tad sieniņas izlieksies, jo ražotāji noteikti gribēs ieekonomēt uz šīm daļām un padarīs tās daudz plānākas.

 

No tā var izdarīt secinājumu, ka biežai vieglu priekšmetu pārvadāšanai paaugstināta mitruma apstākļos ideāli piemērots alumīnijs. Ja esat nolēmis pārvadāt lielākus objektus un sausā laikā, izvēlaties automašīnas tērauda piekabi.

 

Ja gribat dārgāku variantu, varat izvēlēties piekabi ar papildus asi, savu bremzēšanas sistēmu, plastmasas vāku u.t.t.

 

Uzziniet par izdevīgiem piedāvājumiem netālu no jums

 

Jūs vienmēr varat izmantot parastu patēriņa kredītu vai kredītkarti, bet daudz izdevīgāk ir noformēt kredītu automašīnas piekabei, izmantojot speciālu programmu. Iespējams, šāds aizņēmuma veids ir jāpameklē pie kreditoriem, kas specializējušies uz auto kreditēšanu.


Situācijai var pieiet arī no citas puses – vērsties tirdzniecības punktā, kas tirgo piekabes, vai pie paša ražotāja. Iespējams, uzņēmumam jau ir savu finanšu partneri, kas palīdzēs iegādāties piekabi, izmantojot speciālu kredītpiedāvājumu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem