Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā nopirkt auto riepas uz nomaksu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Savlaicīgi iegādāti un uzstādīti izejmateriāli ļauj pārvietoties ar automašīnu bez problēmām, šāda uzmanība, ko automašīnai veltī auto īpašnieks, ietekmē arī paša transportlīdzekļa stāvokli: tas retāk lūst un strādā bez kļūmēm. Ja mēs jau esam pieraduši pie nelielām izmaksām un esam gatavi tās veikt jebkurā laikā, tad mums ne vienmēr pietiek līdzekļu auto riepu iegādei. Ko darīt šādā situācijā? Jo, pārvietojoties ar vasaras riepām ziemā, jūs riskējat ne tikai maksāt sodu par neatbilstošu aprīkojumu, bet arī iekļūt avārijā. Vasarā braukt ar ziemas riepām nav nemaz tik ērti, turklāt tas ir arī samērā dārgi, ņemot vērā cenu atšķirību ziemas un vasaras riepām.


Kā nopirkt auto riepas bez naudas?

 

 1. Visvienkāršākais veids – vienoties auto veikalā, ka auto riepas ņemsiet tagad, bet par tām maksāsiet pakāpeniski. Šādu pirkumu dēvē par “nomaksu”, un tas ir iespējams tikai tajos gadījumos, kad esat šī pārdevēja pastāvīgais klients un jums pilnībā uzticas. Iespējams, veikals jums piedāvās parakstīt parādzīmi vai atstāt ķīlā kādu vērtīgu objektu.
 2. Otrais veids – palūgt auto riepu iegādei nepieciešamo naudas summu saviem tuviniekiem. Tādā veidā jums nenāksies meklēt garantiju parāda atmaksai, bet par naudas atgriešanu ar tuvu cilvēku varēsiet vienoties bez papīra parakstīšanas.
 3. Trešais veids – noformēt kredītu. Šāds variants tiek uzskatīts par pašu praktiskāko: absolūti caurspīdīga mijiedarbība starp trim pusēm (banku, pircēju un pārdevēju) un mēreni maksājumi.


Kredīta noformēšanas veidi auto riepu iegādei

 

 • Ātrā kredīta saņemšana – visātrākais problēmas risināšanas veids, bet tikai tajā gadījumā, ja esat pārliecināts, ka pēc dažām dienām saņemsiet visu summu. Šādi aizdevumi nav izdevīgi, jo kredīts ir jāatgriež dažu nedēļu laikā, bet šo aizdevumu gada likme vairākkārt pārsniedz bankas likmi.
 • Kredītkartes izmantošana ir viens no racionāliem naudas saņemšanas veidiem, jums pat nav jāizņem skaidra nauda, jo varat norēķināties ar karti, izmantojot terminālu, kas uzstādīts auto veikalā. Auto riepu iegādei ar kredītkarti ir kāda liela priekšrocība – lielākā daļa plastikāta karšu piedāvā atlaižu periodu atmaksai, kas ilgst aptuveni 60 dienas. Šajā laikā aizņēmējs var samērā viegli atrast nepieciešamo naudas summu un atgriezt parādu, nemaksājot procentu likmi.
 • Patēriņa kredīts ir parasts bankas aizņēmums, kura noformēšana jums prasīs vairākas dienas. Kad būsiet to saņēmis, varēsiet doties uz veikalu, lai iegādātos sengaidīto auto riepu komplektu. Šāds kreditēšanas veids jums neuzliek pienākumu sniegt ziņas bankai par līdzekļu iztērēšanu. Aizņēmuma summa var būt lielāka par riepu komplekta cenu: atlikušo starpību aizņēmējs varēs iztērēt jebkurām citām vajadzībām.
 • Mērķa bankas kredīts – vēl viens no patēriņa aizdevuma viediem, bet, noformējot šo aizdevumu, jūs informējat banku, kur tieši tērēsiet saņemto naudu. Lai kreditors apstiprinātu jūsu pieteikumu, jums nāksies uzrādīt rēķinu no auto veikala, norādot auto riepu komplekta pilnu cenu. Tiklīdz riepas būs nopirktas, arī pavadzīmes būs jānodod bankai.
 • Bankas kredīts auto veikalā. Ja esat vērsies pie liela auto riepu vai rezerves daļu piegādātāja, tad visdrīzākais viņa tirdzniecības vietā būs kāda populāra kreditora pārstāvis, kas varēs uz vietas noformēt jūsu pirkumu kredītā.


Lai kādu kredītu jūs neizvēlētos, ņemiet vērā, ka jums tāpat būs jāatbilst dažām prasībām, kuras saviem aizņēmējiem nosaka jebkura banka (mikro finanšu organizācijas izsniedz kredītus gandrīz visiem).


Prasības aizņēmējam un kreditēšanas nosacījumi auto riepu iegādei:

 

 1. Latvijas Republikas pilsonība.
 2. Pastāvīga reģistrācija valsts teritorijā.
 3. Vecums – no 21 gada.
 4. Pozitīva kredītvēsture.
 5. Oficiāli ienākumi. Parasti minimālā alga pieteikuma apstiprināšanai nedrīkst būt mazāka kā 350 eiro.
 6. Pirmā iemaksa – nav obligāta.
 7. Atmaksas periods – 3-24 mēneši.
 8. Procentu likme – tiek aprēķināta individuāli.
 9. Bezmaksas parāda atgriešana.
 10. Ilgtermiņa atmaksas iespēja.


Online kreditēšana


Līdztekus visiem augstākminētajiem veidiem pastāv vēl viena universāla metode kā “pāraut” savu automašīnu – ienākt interneta veikalā, kas tirgo auto rezerves daļas un noformēt riepu komplektu kredītā ar finanšu starpnieka palīdzību. Parasti informāciju par šādiem partneriem auto veikali izstāda sava interneta resursa galvenajā lapā, tāpēc jums neradīsies problēmas ātri atrast virtuālo kreditoru.


Ja esat nolēmis iegādāties auto riepas, neizejot no mājām, tad vērsties pēc kredīta varat jebkurā bankā, izmantojot tās interneta lapu. Bieži šāds kredīta noformēšanas veids izrādās visātrākais un drošākais – naudu saņemsiet uz savu karti, ko dienas laikā jums izsniegs jebkura banka.


Vadoties no visiem augstākminētajiem auto riepu iegādes veidiem, var izdarīt secinājumu, ka nopirkt tās uz nomaksu ir samērā reāli. Lai to izdarītu, ir jāizvēlas metode, kuras prasībām jūs atbildīsiet.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem