Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā izvēlēties vislabāko aizņēmumu auto iegādei

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus, mums nereti nepietiek pat ar veselu dienu neatliekamu jautājumu risināšanai. Turklāt uzturēšanos autobusā vai trolejbusā nekādi nevar nosaukt par komfortablu.

 

Pieprasījums rada piedāvājumu, un tieši tāpēc auto zīmolu izgatavotāji nenogurstoši projektē jaunus modeļus un pēc iespējas ātrāk laiž tos pasaulē. Mūsdienu auto tirgus var apmierināt pat paša izsmalcinātākā auto mīļotāja vēlmes. Bet daži no viņiem tieši tādā veidā vēlas demonstrēt savu statusu vai imidžu. Pārējā daļa iegādājas mašīnu tikai tāpēc, lai ērti un ātri pārvietotos ar visu ģimeni vai dotos darba braucienos. Par laimi, pēdējo auto īpašnieku skaits ir vairākumā.

 

Tieši pēdējā cilvēku kategorija saskaras ar finanšu grūtībām savas mašīnas iegādes procesā. Un runa nav tikai par jaunu auto no salona, daudzām ģimenēm ir finansiāli grūti pat iegādāties lietotu mašīnu „no rokām”, jo arī tā nav maza naudas summa vidēji statistiskajam budžetam.

 

Bet kā tikt galā ar šo situāciju, ja jums patiešām ir nepieciešams vienkāršs un uzticams pārvietošanās līdzeklis? Protams, tā dēļ nav vērts pārdot dzīvokli vai māju, kurā jūs dzīvojat, jo pastāv daudz vienkāršāks un “nesāpīgāks” risinājums – tas ir kredīts mašīnas iegādei. Iespējams, agrāk jūs nepievērsāt lielu uzmanību šādām speciālām banku piedāvātām auto kredīta programmām, bet pietiek iepazīties ar dažu kreditoru piedāvājumiem, lai saprastu: jums ir daudzas iespējas, lai iegādātos savu mašīnu.

 

Izvēlamies izdevīgu auto kreditēšanu

 

Stingro prasību dēļ jums diez vai izdoties noformēt visizdevīgāko kredītu mašīnas iegādei bankās, kas piedāvā viszemākās procentu likmes. Vienīgais pareizais risinājums šajā situācijā ir piemeklēt optimālo kredītu tieši jums: lai banka varētu apstiprināt jūsu kā aizņēmēja kandidatūru, un ikmēneša maksājums būtu jums pa spēkam ģimenes budžeta izdevumu bilancē.

 

Jā, ne visas bankas piedāvā kredītu lietotu automašīnu iegādei, jo tieši iegādājamam auto būs jākļūst par ķīlu, bet kāpēc gan bankai sevi saistīt ar ne pārāk likvīdu īpašumu? Bet arī šādas auto kredītu programmas tomēr ir sastopamas.

 

Kredīts automašīnas iegādei, izmantojot bankas mērķa programmu – tas ir jau speciāli noformēts finanšu piedāvājums, kas ņem vērā visas tieši šāda kredīta nianses. Tāpēc, salīdzinot parasto patēriņa kredītu un kredītu automašīnas iegādei, neapšaubāmi, uzvar pēdējais variants. Darījuma noformēšana būs savstarpēji izdevīga abām pusēm (aizņēmējs un banka), dažos gadījumos kredīta noformēšana notiek vienlaicīgi 3 pušu klātbūtnē: mašīnas pārdevējs, kreditors un aizņēmējs.

 

Alternatīva kredītam mašīnas iegādei

 

Visi gadījumi nav vienādi, jo pat lietota automobiļa iegāde kredītā var nenotikt vairāku iemeslu dēļ:

 

  • Jūs neesat atradis attiecīgo kredītprogrammu savā pilsētā.
  • Bankas piedāvātā kredīta summa automašīnas iegādei nav pietiekama, lai veiktu darījumu.
  • Jums ir atteikts kredīts, jo neatbilstat kreditora prasībām.

 

Ko darīt tādā gadījumā? Pirmkārt, nevajag uzreiz nolaist rokas, jo šai problēmai ir daudz risinājumi:

 

  • Ja jums nepietiek ar piešķirto kredīta apmēru, lai iegādātos automašīnu, varat papildus paņemt patēriņa kredītu.
  • Ja jums atteikta konkrēta kredīta summa, varat pameklēt lētāku automašīnas variantu, kuras vērtību banka piekritīs finansēt.
  • Ja banka kategoriski atsakās piedāvāt jums iespēju noformēt kredītu automašīnas iegādei vai šis kreditors vienkārši nepiedāvā šādu programmu, varat noformēt vairākus patēriņa kredītus vai saņemt finanšu palīdzību no citiem uzņēmumiem.
  • Ja banka neizskata lietotu auto iegādes kreditēšanu, jūs, iespējams, varēsiet atrast nedārgu jaunas automašīnas variantu, kam banka noteikti piešķirs kredītu.

 

Jebkura finanšu palīdzība, kas atšķiras no bankas piedāvātās, izmaksās jums daudz dārgāk, tāpēc pirms vērsties privātos uzņēmumos (piemēram, pēc mikro kredīta), vairākas reizes apsveriet savu lēmumu.

 

Kredītu klasifikācija automašīnas iegādei

 

Jebkuram automašīnas iegādes kredītam ir savi “plusi” un “mīnusi”. Galvenais trūkums ir tas, ka jums tomēr būs jāmaksā bankai kredīta procenti, bet priekšrocība būs darījuma ātrums: jūs varēsiet iegādāties mašīnu, nekrājot naudu daudzu gadu garumā.

 

Aplūkojot visus kredītus, par kuriem jūs varēsiet iegādāties automašīnu, tos var iedalīt 4 galvenajās grupās:


1. Klasiskais kredīts automašīnas iegādei.

 

Tas ir parasts bankas kredīts, kas tiek noformēts pēc visu kredītu standarta shēmas un prasa, lai aizņēmējs atbilstu izvirzītajām prasībām. Iespējams, tas ir visvienkāršākais un ātrākais risinājums, tomēr ne visiem pieteicējiem izdodas iekļauties kredīta nosacījumu rāmjos neoficiālu ienākumu vai “melnās” algas dēļ (ja darba devējs speciāli samazinājis jūsu ienākumu oficiālos datus). Tieši šādu iemeslu dēļ bankas kredīts ir pieejams vien dažiem.

 

2. Ātrie kredīti vai ekspress aizņēmumi.

 

Šādi kredīti mašīnas iegādei tiek noformēti acumirklī un tieši auto salonos. Šeit kreditoram nav svarīgi, kādu auto jūs esat izvēlējies (jaunu vai lietotu), tāpat viņu neinteresē jūsu ienākumu līmenis un regularitāte, jūsu kredītvēsture. Bet kā investors var tik viegli piedāvāt kredīta summu mazpazīstamai personai un tik ātri? Atbilde ir vairāk nekā skaidra: tieši šādus kredītus raksturo nereālas gada likmes, kuras samaksājot, jūs varētu nopirkt vēl vienu automašīnu. Naudas izsniegšanas shēma šādā kredītā ir aprēķināta tā, ka pat tad, ja viens aizņēmējs no trim pilnībā atmaksās savas kredītsaistības, ar atmaksātajiem procentiem būs pietiekami, lai nosegtu zaudējumus par pārējiem kredītiem.

 

3. Atbalsts no ražotājiem.

 

Ikviens no mums, izvēloties jaunu automašīnu, tiecas izvēlēties visprestižāko un pilnveidotāko modeli, aizmirstot par novecojušiem un mazāk pievilcīgiem dizainiem, kas joprojām pārklājas ar putekļiem tirdzniecības plačos. Ņemot vērā šādu likumsakarību, pat slavenākie auto ražotāji piedāvā “nostāvējušos”, bet pilnīgi jaunu mašīnu iegādi uz kredīta. Tādējādi jūs pērkat mazliet novecojušu jaunas automašīnas modeli, nepārmaksājot par procentiem.

 

Ja šādu programmu piedāvā banka, tad ražotājs tai ir piedāvājis konkrētu automašīnas modeli par milzīgu atlaidi, bet neviens kreditors neprot strādāt ar zaudējumiem, tāpēc viņš paņem šo starpību sev kā ienākumus. Aizņēmējs, noformējot šādu kredītu, vēl papildus apmaksā virkni saistīto pakalpojumu, tādējādi palielinot bankas peļņas apmēru. Rezultātā abas puses paliek apmierinātas: klients saņem iespēju atmaksāt automašīnas pilnu vērtību dalītos maksājumos bez procentiem, bet kreditors gūst peļņu.

 

4. Valsts atbalsts.

 

Diemžēl šobrīd šādas kredītu programmas ir apturētas. Bet to būtība bija ārvalstu automašīnu ražošana mūsu valsts teritorijā un to turpmākā pārdošana ar pievilcīgiem nosacījumiem. Tāpēc kredīts šādam auto būtu pieejamāks. Bet tuvākajā laikā nav gaidāma šādu programmu atjaunošana.

 

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem