Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ūdens transports kredītā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Pateicoties finanšu tirgus “evolūcijai”, dārgu automašīnu iegādes problēma tika atrisināta par labu auto mīļotājiem ar automašīnu kredīta palīdzību. Kredītorganizācijas ir pratušas pielāgoties uzticamo aizņēmēju pieprasījumam un nolēmušas izstrādāt speciālas programmas daudz lojālākai mašīnu iegādei. Bet tagad jaunās finanšu tirgus vēsmas ir paspējušas izveidot nosacījumus arī jaunam finansēšanas veidam – kredīts kuterim.

 

Jahtas, kuteri, hidrocikli, motorlaivas jau sen ir kļuvušas par neatņemamu vasaras atpūtas daļu ikvienam. Ne katram ir pa kabatai nopirkt iepatikušos kuģi par skaidru naudu, bet tagad iegādāties kuteri ir tikpat viegli kā automašīnu. Lai to izdarītu, aizņēmējam ir jāatbilst tikai trim vienkāršām prasībām:

 

  1. jābūt pozitīvai kredītvēsturei;
  2. jāpiedāvā nepieciešamais papīru un dokumentu klāsts;
  3. jāveic pirmā iemaksa.

 

Kredīti kuteriem parādījušies, pateicoties palielinātajam pieprasījumam pēc šādiem transportlīdzekļiem, bet vienlaicīgi ar šo jauninājumu finanšu tirgū augusi arī konkurence attiecībā uz šo produktu. Lieli kreditori sāka paust paaugstinātu lojalitāti pret saviem klientiem, lai iekarotu lielu potenciālo patērētāju segmentu. Šobrīd ir samērā viegli atrast kredītiestādes, kurās kredītu kuterim var paņemt pat bez pirmās iemaksas. Dažas bankas vienkāršo savas prasības attiecībā uz vienu kredīta nosacījumu par labu kādam citam, lai maksimāli pielāgotos mērķauditorijai. Kredītā iegādātais kuteris pilnā mērā var kļūt par jūsu ķīlas īpašumu, slēdzot nākamos finanšu darījumus ar citām bankām.

 

Jebkurš, kas vēlas iegādāties kuteri kredītā, var izvēlēties vienu no diviem darījuma noformēšanas veidiem:

 

 

  • vērsties pēc kredīta izsniegšanas tieši tirdzniecības punkta teritorijā, tirdzniecības zālē, kur tiek piedāvāti kuteru modeļi;
  • apmeklēt kredītorganizāciju un uzzināt, ar kādiem nosacījumiem jūs varēsiet noformēt kredītu kuterim.

 

Lai noformētu kredītu kuterim, jūs varat izmantot patēriņa kredītu, bet parasti tas nav tik izdevīgs kā specializētais kredīts kutera iegādei. Tāpēc vislabākais kutera iegādes veids būs mērķa kredīta noformēšana izvēlētajā virzienā “kredīts kuterim”.

 

Kuteris kredītā tieši veikalā

Vislielākie kredītorganizāciju tīkli sadarbojas ar kuteru vai jahtu pārdošanas saloniem, tāpēc to teritorijā obligāti ir konkrētas bankas zona ar savu pārstāvi, kas ar prieku piedāvās jums šauru mērķa kredīta virzienu. Tieši veikalā jūs varēsiet detalizēti uzzināt par visiem kredīta noformēšanas nosacījumiem, prasībām, kā arī novērtēt savas izredzes saņemt kredītu kutera iegādei. Ja veikalā kopā ar kuteri tiek piedāvāts arī papildaprīkojums, piemēram, piekabe, arī to jūs varat iegādāties kredītā kopā ar kuteri. Papildus aksesuāru summa tiks ietverta kredīta kopējā summā, tāpēc jūs varēsiet atmaksāt tikai vienu kredītu.

 

Kuteris kredītā – pamatots izdevīgums

Ieinteresēties par kredītu kuterim var ne tikai vasaras ūdens atpūtas mīļotāji, bet arī Latvijas piekrastes teritoriju iedzīvotāji, jo izbraucieni uz ūdens – ir samērā populārs brīvā laika pavadīšanas veids siltajā gada laikā, bet, iegādājoties kuteri kredītā, jūs vinnējat divreiz:

 

1. kļūstat par personīgā ūdens transporta īpašnieku;

2. gūstat iespēju saņemt papildus ienākumus.

 

Salīdzinot kredītā paņemtā kutera ekspluatāciju personīgai izmantošanai un ar mērķi gūt peļņu, var atrast veselu virkni priekšrocību, kuras jūs noteikti gribēsiet izmantot, piemēram:

 

  • pērkot kuteri kredītā tikai personīgām vajadzībām, jums ir jāpadomā, kur jūs to liksiet ziemas periodā un par kādiem līdzekļiem apmaksāsiet stāvvietu, citiem vārdiem sakot, jums būs jāīrē parkošanās vieta un visu gadu jāmaksā apsardzes izdevumi;
  • uzsākot biznesu ar kredītā iegādātu kuteri, visus izdevumus pilnībā segs gūstamā peļņa, turklāt pats īpašnieks vispār varēs nepiedalīties organizatoriskajos pasākumos, viņam pietiks vien izīrēt kuteri.

 

Jau īpašumā esošais kuteris, pat ja tas iegādāts kredītā, var kļūt par “atskaites punktu” biznesa uzsākšanā. Lai to izdarītu, pastāv divi veidi:

 

1. var noformēt kutera ķīlu, lai iegādātos vēl vienu kuteri vai saņemtu naudas summu, ko investēt biznesā;

2. var noformēt kredītu pret kutera ķīlu ar minimāliem procentiem, atstājot to kreditora tirdzniecības placī (uz visu kredīta atmaksas laiku), tādējādi jūs varēsiet izmantot samazinātu gada likmi un nemaksāt par kutera stāvvietu.

 

Kredīta noformēšana kuterim

Kredīta noformēšanas process kuterim maz atšķiras no kredītlīguma parakstīšanas mašīnas iegādei. Procedūrai var būt nepieciešama viena diena, bet visbiežāk pietiek arī ar vienu stundu. Ja nepietiek laika ilgākai kredīta noformēšanai, var jau iepriekš sagatavot nepieciešamo dokumentu paketi. Kredīts pret kutera ķīlu vai kutera iegādei ir pieejams kā fiziskām, tā arī juridiskām personām. Ja uzņēmumam bilancē ir vairāki ūdens transportlīdzekļi, tad pilnīgi iespējams, ka pret šādu ķīlu banka ļaus noformēt pietiekamu naudas summu kredītā.

 

Kādi dokumenti var būt nepieciešami kredīta noformēšanai kuterim

Ja pieņemsiet lēmumu iegādāties kuteri kredītā, jums būs jāiepazīstas ar visizplatītākajām kreditoru prasībām un jāsavāc nepieciešamā dokumentu pakete. Turklāt tas neko neatšķiras no tā, kas jāiesniedz jebkura cita kredīta noformēšanai.

 

  1. Pilsoņa pase.
  2. Izziņa par ienākumiem par pēdējo pusgadu.
  3. Iegādājamā transportlīdzekļa dokumenti.

 

Šo sarakstu var papildināt arī ar citiem dokumentiem atkarībā no tā, cik striktas ir banku prasības. Gadījumā, ja jums nav iespējams apliecināt savus ienākumus oficiāli, jūs varat piedāvāt bankai kā ķīlu vislikvīdāko īpašumu vai jau esošo kuteri. Šajā gadījumā ķīla kļūs par naudas atgriešanas garantu bankai.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem