Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Divi aizņēmumu veidi, ko piedāvā Mogo

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Maksimālā aizņēmuma summa – 15 000 eiro. Jūsu pieteikuma izskatīšanas laiks - ne ilgāk kā pusstunda. Izdevīga Mogo kredīta izmantošana paredz tā turpmāko atmaksu atbilstoši sastādītajam grafikam.


Kas ir nepieciešams, lai noformētu kredītu Mogo?


Noformēt un saņemt kredītu Mogo var ikviens auto īpašnieks, ja viņa automašīna:

 

  1. Nav vecāka par 20 gadiem.
  2. Tai ir pilnas tiesības pārvietoties pa Latvijas ceļiem (automašīna ir izgājusi tehnisko apskati un tai ir OCTA apdrošināšanas polise).


Lai saņemtu kredītu Mogo, aizņēmējam būs nepieciešama pase vai ID karte. Šie dokumenti palīdzēs klientam pareizi aizpildīt dokumentus kredītlīguma noformēšanai.


Parasti aizņēmēji nav ieinteresēti noformēt lielas naudas summas kredītā, bet ja jūsu automašīna ir ideālā stāvoklī un tiek augstu novērtēta tirgū, jūs varat saņemt skaidrā naudā līdz 15 000 eiro. Maksimālo kredīta summu ierobežo auto vērtība, un tā nevar pārsniegt 90% no šī rādītāja. Ja aizņēmējs ir nolēmis noformēt kredītu Mogo par summu, sākot no 3000 eiro, tad viņam būs nepieciešams arī papildus noformēt KASKO apdrošināšanu savai automašīnai.


Kredīta atmaksas nosacījumi pret auto ķīlu Mogo


Izvēloties kredītu pret auto ķīlu Mogo, aizņēmējs piekrīt katru mēnesi atgriezt parādu, maksājot vienādas summas. Šī kredīta atmaksas pieeja ir samērā izdevīga, jo klientam ir ērti plānot savus nākamā mēneša vai pat nākamā gada izdevumus. Ja līgumā norādītā kredīta atmaksas summa jums šķiet finansiāli apgrūtinoša, jūs varat samazināt šo maksājumu, noformējot kredītu uz daudz ilgāku parāda atmaksas termiņu. Ja tomēr aizņēmējam nav svarīgs ikmēneša maksājuma apmērs, bet summa, ko viņam nāksies pārmaksāt, tad izvēlieties minimālo termiņu, tādā veidā maksājot minimālos procentus gadā.


Mogo kredīta atmaksas nosacījumiem ir arī savas priekšrocības, kuras īstie kreditora aizņēmēji jau ir paspējuši novērtēt. Tā kā kompānija samērā lojāli izturas pret saviem klientiem, Mogo atļauj atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņa, nemaksājot papildus procentus. Citiem vārdiem sakot, ja noformēsiet kredītu pret auto ķīlu Mogo uz 3 gadiem, bet uzreiz atradīsiet papildus peļņu un varēsiet atmaksāt parādu 12 mēnešu laikā, tad jums nebūs jāmaksā gada likme par atlikušajiem 2 gadiem. Jāatzīmē, ka šāda ekonomija ir patiešām ievērojama un šādus kredīta nosacījumus praktizē nebūt ne visi kreditori Latvijā.


Kādi maksājumi jūs sagaida saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku, jūs varat uzzināt vēl pirms līguma parakstīšanas. Lai iepazītos ar detaļām, jums ir tikai jānosūta kredīta pieteikums.


Cik maksā noformēt kredītu pret auto ķīlu Mogo?


Lai saņemtu kredītu Mogo, jums nenāksies aizpildīt neskaitāmus papīrus un veidlapas, lai vēlāk kreditors jūs varētu ātri identificēt. Lai veiktu šo procedūru, jums pietiek tikai pārskaitīt uz Mogo kontu 1 centu, lai noformētu kredītu – aizpildīt anketu. Kreditoram šī darbība palīdz apliecināt, ka pieteicējs ir reāla fiziska persona un viņam jau ir atvērts savs bankas konts, kurā ienāks kredīta nauda.


Gadījumā, ja kredīta pieteikums tiek apstiprināts, nākamais aizņēmējs un Mogo pārstāvis dodas uz CSDD, kur auto īpašnieks izraksta pilnvaru kreditoram. Šis dokuments nosaka noteiktas pilnvaras Mogo, kur aizņēmējam nav tiesības pārdot savu automašīnu, ja kreditors tam nav devis rakstisku piekrišanu. Tādā veidā auto izpilda ķīlas funkciju. Tiklīdz viss parāds tiks atmaksāts, automašīnai tiks noņemts apgrūtinājums un aizņēmējs ar savu auto varēs veikt jebkurus darījumus.


Lai reģistrētu ķīlu un noformētu pilnvaru uz kreditora vārda, aizņēmējam būs jāsamaksā valsts nodeva 35 eiro apmērā. Šī maksas procedūra ietilpst “obligāto” procedūru klāstā, precīzu šāda dokumenta cenu jūs varat apskatīties kompānijas pakalpojumu cenrādī.


Cik maksā nopirkt auto līzingā Mogo?


Ja jums jau ir 18 gadi un jūsu sapnis, tāpat kā agrāk, ir automašīnas iegāde kredītā, jūs varat noformēt šo pirkumu ar nosacījumu, ka mašīnas cena nepārsniegs 15 000 eiro. Tāpat tiks novērtēta arī jūsu maksātspēja. Galvenā loma kredīta apstiprināšanā ir arī potenciālā aizņēmēja kredītvēsturei. Ja aizņēmējs nevar oficiāli apliecināt savus ienākumus, un viņa kredītvēsturi nevar nosaukt par “ideālu”, viņam praktiski nav izredzes saņemt kredītu Mogo.


Mogo kredītprogramma ir vērsta uz savu klientu finansēšanu bez banku līdzekļu līdzdalības. Tāpēc, ja esat vīlušies lielajos kreditoros vai jums vienkārši ir atteikusi banka – vēršanās Mogo būs labākā izeja no situācijas. Gada likme katram klientam tiek noteikta individuāli, tāpēc savācot par sevi maksimāli precīzu un pozitīvu informāciju, jūs pilnībā varat cerēt uz izdevīgu kredītu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem