Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Finanšu pakalpojumi no Money Express

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
  • valūtas un investīciju zelta apmaiņa,
  • lombarda vērtību uzpirkšana un pārdošana,
  • auto līzings (šo produktu piedāvā kreditora meitas uzņēmums ar nosaukumu “Money Express Credit”).


Valūtas maiņa ir samērā rentabla nodarbošanās, tomēr ne visām kompānijām šis bizness ir vainagojies ar panākumiem. Piemēram, Parex Banka strauji iemantoja popularitāti, bet tikpat ātri arī šķīrās no tās. Latvijā un pašā Rīgā ir daudzas finanšu kompānijas, kas piedāvā šādus pakalpojumus, tāpēc Money Express nav vienīgā firma, kas palīdz gribētājiem mainīt latus pret eiro. Money Express ir būtiska konkurences priekšrocība, kas palīdz tai būt līderei tirgū un neatkāpties no savām pozīcijām. Galvenais faktors, kas pamato Money Express reitingu, tas ir tās plašais informatīvo resursu klāsts. Tie palīdz savlaicīgi sniegt klientiem aktuālās ziņas par organizācijas darbību un ilgstoši nodrošināt šīs informācijas nepātrauktību. Pārējām šādām organizācijām informācija mainās ļoti ātri, kas negatīvi ietekmē valūtas maiņas piedāvājumu. Lieliskais Money Express informatīvais potenciāls palīdz kompānijas klientiem daudz ātrāk saņemt naudu bez lielām klapatām un vilcināšanās.


Money Express Credit auto līzinga piedāvājumam nav unikālu nosacījumu: programma balstās uz tām pašām prasībām kā citām konkurētspējīgām organizācijām. Tomēr Money Express Credit auto līzings ir pratis atrast savu “nišu” finanšu pakalpojumu tirgū un jau palīdzējis daudziem iegādāties savu auto. Rīgā Money Express ir paspējis atvērt vairākas savas filiāles, viena no kurām ir Money Express Credit, kas sniedz auto līzinga noformēšanas pakalpojumus (filiāles adrese A.Čaka iela 70).


Neaizmirstiet par to, ka jebkurai vēršanās lombardā vai auto līzinga noformēšanai ir jābūt pilnībā drošai un atbildīgai. Tāpēc pirms pieņemt galējo lēmumu, vēlreiz apsveriet nepieciešamību iegādāties transportlīdzekli ar auto līzinga palīdzību. Vēršoties lombardā, precīzi aprēķiniet, cik liela naudas summa jums ir vajadzīga, lai nepārmaksātu procentus par naudu, kas jums nav nepieciešama. Jebkurā gadījumā, aizņēmējiem nevajadzētu aizmirst: jebkura finanšu palīdzība būs jāatmaksā, būs jāmaksā arī maksa par piedāvātajiem pakalpojumiem, tāpēc reizē par pamata parādu jums nāksies maksāt arī naudu par kreditora naudas izmantošanu.


Ļoti bieži no tāliem braucieniem mēs atgriežamies ar pieklājīgu svešzemju naudas summu, tāpēc nepieciešamība pēc valūtas maiņas ir regulāra. Turklāt tādu pašu operāciju mums nāksies veikt vēl pirms ārzemju brauciena. Jebkura valūtas maiņa naudas īpašniekam nozīmē arī izdevumus komisijas maksas veidā par veikto operāciju. Tāpēc tādas kompānijas kā Money Express uz viena un tā paša klienta paspēj nopelnīt divreiz. Valūtas maiņa ir kļuvusi pieprasīta Latvijas nestabilā ekonomiskā stāvokļa dēļ un neticībai Eiropas Savienībai. Daudzi sākuši konvertēt eiro un latus citās pasaules valūtās, lai saglabātu vai pat vairotu savus līdzekļus.


Lēmums veikt darījumu ir jāpieņem pašam naudas aktīvu īpašniekam, jo tikai viņš spēj novērtēt savas iespējas.


Money Express auto līzings


Auto līzinga pakalpojumus var izmantot jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 21-60 gadiem.


Kas ietilpst Money Express auto līzinga nosacījumos:

 

  1. Individuāla pieeja ikvienam aizņēmējam.
  2. Pieļaujamais līzinga summas apmērs 1500-20000 eiro.
  3. Auto līzinga atmaksas periods – līdz 5 gadiem.
  4. Noformējot auto līzingu par summu līdz 5000 eiro, KASKO polises noformēšana nav obligāts nosacījums, lai noslēgtu darījumu.
  5. Noformējot auto līzingu, klients saņem naudas summu līdz 90% apmērā no automašīnas vērtības.
  6. Auto līzinga pieteikums tiek izskatīts 1 stundas laikā.


Reizē ar auto līzingu Money Express piedāvā pārdošanā plašu lietotu automašīnu klāstu un apdrošināšanas pakalpojumus.


Rezumējot galvenos Money Express darbības virzienus, var teikt, ka tā ir unikāla finanšu organizācija, kas palīdz veikt kā visvienkāršākās operācijas, piemēram, valūtas maiņu, tā arī lielākas (auto iegāde vai transportlīdzekļu līzings). Ņemot vērā kompānijas tehnoloģiskos resursus un datu apstrādes ātrumu, būt par Money Express klientu ir izdevīgi, jo valūtas kursa stabilitāte un plašā citu pakalpojumu izvēle noteikti kļūs par iemeslu, lai atkārtoti vērstos kompānijā.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem