Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kur ņemt naudu ziemas riepām

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem no 1.decembra visām automašīnām ir jābūt “ietērptām” ziemas riepās. Neapšaubāmi, katrs vadītājs izvēlas ziemas riepas atbilstoši savām iespējām, bet jūsu un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošībai mēs jums rekomendējam iegādāties kvalitatīvas riepas ar radzēm. Šādas vēlmes auto īpašnieki var piepildīt tikai vienā gadījumā, ja viņiem ir līdzekļi attiecīgu riepu iegādei. Ko darīt tiem, kas kādu iemeslu dēļ šajā ziemā nav varējuši iegādāties pat vidējas kvalitātes ziemas riepas? Risinājums ir tikai viens: noformēt kredītu un izmantot aizņēmuma līdzekļus ziemas riepu iegādei.


Ziemas riepu komplekts jums izmaksās aptuveni 150-250 eiro. Protams, daudz precīzāku cenu katrs autovadītājs noteiks sev individuāli atkarībā no tā, kādas kvalitātes riepas viņš izvēlēsies. Bet ziemas riepu cenu ietekmē arī jūsu automašīnas modelis. Vieglajiem auto 150-250 eiro ir pilnībā pietiekami, lai uzliktu jaunas ziemas riepas. Tāpēc, ja zināsiet nepieciešamo naudas summu, varat doties pēc kredīta, lai pēc iespējas ātrāk steigtos iegādāties ziemas riepu komplektu.


Iepriekšminēto summu iespējams saņemt, noformējot ātro kredītu. Maksimālā ātro kredītu summa parasti nepārsniedz 400 eiro. Ja esat vērsies pēc finanšu palīdzības šādā iestādē pirmo reizi, varat cerēt aptuveni uz 200 eiro, bet ar atlaižu periodu atmaksas veikšanai. Ko tas nozīmē? Kredīta atmaksas atlaižu periods dod iespēju savam aizņēmējam izmantot sava kreditora naudu pilnīgi bez maksas, bet izpildot vienu vienīgu nosacījumu: visa kredīta summa tiks atgriezta kreditoram līdz konkrētam datumam – atlaižu perioda beigām. Parasti šāds atlaižu periods nepārsniedz 30 dienas no naudas saņemšanas brīža. Šis risinājums ir jums ir ideāli piemērots, ja jūs labi ziniet, ka nākamnedēļ varēsiet atgriezt visu kredīta summu līdz norādītajam atmaksas datumam.


Bet ziemas riepu iegādei var būt piemērots ne tikai ātrais kredīts, jums ir pieejams jebkurš finanšu piedāvājums, ja atbilstat izvēlētā kreditora prasībām. Turklāt, jums ir jāievēro kāds obligāts noteikums: jāizvēlas piemērota kredītprogramma, balstoties uz saviem aprēķiniem. Citiem vārdiem sakot, jums vispirms ir jānosaka, kāds kredīts jums būs maksimāli izdevīgs un ērts. Tikai pēc tam, kad esat novērtējis esošās programmas, ir jādodas pie izvēlētā kreditora, lai iesniegtu pieteikumu aizņēmumam.


Ja esat pārliecināts par to, ka ar darba algu vien nevarēsiet atmaksāt visu kredīta summu, kas paredzēta ziemas riepu iegādei, labāk atteikties no ātrajiem kredītiem un pamēģināt noformēt aizņēmumu ar ilgāku atmaksas periodu. Šādas kredītprogrammas finanšu tirgū tiek piedāvātas lielākā skaitā kā ātrie aizņēmumi, tāpēc jums nebūs grūti noformēt vajadzīgo summu.


Kredītu ziemas riepām var uzskatīt par racionālu risinājumu savas dzīvības drošībai. Ja pirms tam jums pietika naudas tikai ne pārāk kvalitatīva komplekta iegādei, kas varēja apdraudēt jūsu drošību, tad, protams, daudz prātīgāk nepieciešamo naudas summu paņemt kredītā un iegādāties maksimāli kvalitatīvas riepas.


Daži kreditori, kas ir gatavi piedāvāt jums kredītu ziemas riepu iegādei:


1. Bino.lv

 

 • Kredīta summa: 50 - 425 eiro;
 • Atmaksas periods: 3 mēneši – 1 gads;
 • Gada likme, GPL: 97-179%;
 • Jaunajiem klientiem ir spēkā speciāls piedāvājums: kredīts ar 3 mēnešu atlaižu periodu summai 425 eiro apmērā.
 • Prasības potenciālajiem aizņēmējiem: vecums no 20 līdz 75 gadiem.


Aprēķina piemērs: klients noformējis kredītu 300 eiro apmērā ar atmaksas termiņu uz 90 dienām, komisija par kredīta piešķiršanu 71,41 eiro ar GPL=269%. Summa atmaksai 371,41 eiro, ievērojot kredītu vienošanās nosacījumus.


2. Ferratum Money

 

 • Kredīta summa: 10 – 2000 eiro.
 • Atmaksas periods: 3 mēneši – 5 gadi.
 • Maksimālā GPL – 139,71%.
 • Jauniem klientiem ir iespēja uzreiz saņemt 2000 eiro.
 • Prasības potenciālajiem aizņēmējiem: vecums no 20 līdz 75 gadiem.


Aprēķina piemērs: kredīts 500 eiro apmērā tika noformēts uz 12 mēnešiem ar GPL = 136,85%. Obligātais ikmēneša maksājums ir 64,50 eiro. Kopējā summa kredītlīguma summa – 774 eiro.


3. LadyLoan.lv

 

 • Kredīta summa: 50 - 1000 eiro.
 • Atmaksas periods: 2 mēneši – 1 gads.
 • Maksimālā GPL – 336%.
 • Jauniem klientiem ir iespēja uzreiz saņemt 500 eiro ar nulles komisijas maksu atlaižu perioda – 365 dienu laikā.
 • Prasības potenciālajiem aizņēmējiem: vecums no 20 līdz 75 gadiem.


Aprēķina piemērs: kredīts 300 eiro apmērā tika noformēts uz 3 mēnešiem, gada likme – 204%. Obligātais kredīta ikmēneša maksājums – 122,29 eiro. Kopējā atmaksas summa – 366,87 eiro.


4. SMSCredit.lv

 

 • Kredīta summa: 50 – 425 eiro.
 • Atmaksas periods: 2 mēneši – 1 gads.
 • Gada likme, GPL: 97,2% - 179%.
 • Jauniem klientiem tiek piedāvāta iespēja saņemt kredītu bez gada procentiem.
 • Prasības potenciālajiem aizņēmējiem: vecums no 20 līdz 75 gadiem.


Aprēķina piemērs: tika paņemts kredīts 300 eiro apmērā ar atmaksas termiņu uz 90 dienām ar komisiju 71,41 eiro un GPL=179%. Lai atmaksātu aizdevumu, aizņēmējam būs jāsamaksā 371,41 eiro ar nosacījumu, ka klients izpildīs visus kredītlīguma punktus.


5. ONDO.LV

 

 • Kredīta summa: 50 - 425 eiro.
 • Atmaksas periods: 2 mēneši – 1 gads.
 • Gada likme, GPL: 97,2% - 179%.
 • Jauniem klientiem tiek piedāvāta iespēja saņemt kredītu bez uzrēķinātiem gada procentiem.
 • Prasības potenciālajiem aizņēmējiem: vecums no 20 līdz 75 gadiem.


Aprēķina piemērs: kredīts noformēts 300 eiro apmērā ar atmaksas termiņu 90 dienas. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu – 71,41 eiro, gada likme – 269%. Kopējā summa atmaksai – 371,41 eiro, ievērojot visus kredītlīguma nosacījumus.


Saņemt kredītu ziemas riepu iegādei iespējams arī, izmantojot jūsu bankas kredītkarti. Parasti šāds piedāvājums vienmēr paredz atlaižu periodu, kura laikā jūs varēsiet atgriezt naudu bez komisijas maksas.


Vēl viens veids kā iegādāties kvalitatīvas ziemas riepas jūsu automašīnai – vērsties pie pārdevēja, kas saviem klientiem piedāvā tās iegādāties uz nomaksu. Iespējams, šis variants būs jums optimālais risinājums.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem