Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ātra auto iegāde/pārdošana

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Lai atrastu auto, par kuru jūs jau sen esat sapņojis, vai pārdotu savējo, vairs nav jātērē laiks braucieniem uz stacionārajiem auto tirgiem vai jāizmanto auto salonu pakalpojumi, kas nereti pamatīgi “noēd” no pārdošanas iegūto peļņu. Lai izjustu visu virtuālā auto tirgus vienkāršību, pietiek veikt vienkāršu reģistrāciju sava sludinājuma izvietošanai, bet iegādes vajadzībām derēs arī ātra reģistrācija. No kā tā sastāv:

 

 1. Norādīt elektroniskā pasta adresi.
 2. Izdomāt paroli un ierakstīt to divas reizes, lai pārbaudītu rakstītā pareizību.
 3. E-pastā atvērt saņemto vēstuli un iet uz norādīto saiti, lai pabeigtu reģistrāciju.


Ar ko LatAuto atšķiras no citiem online tirgiem


LatAuto sludinājumu galvenā īpatnība ir tā, ka tas nav vienkārši tirgus, kur var nopirkt mašīnu tieši par to summu, kāda jums ir pieejama: jūs varat izvēlēties absolūti jebkuru auto, noformējot tā iegādi līzingā. Šāda iegādes pieejamība paver reģistrētiem lietotājiem neierobežotas iespējas. Ņemot vērā plašo meklēšanas filtru, sameklēt piemērotu automašīnu iespējams dažu sekunžu laikā.


LatAuto sludinājumus nevar dēvēt par automašīnu pirkšanas – pārdošanas vietni tikai Latvijā. Meklēšanas filtrā var izvēlēties automašīnas piederību jebkurai Baltijas valstij (Latvija, Lietuva vai Igaunija) vai arī nenorādīt konkrētu valsti, bet norādīt konkrētu marku vai modeli pēc cenas dažādos Baltijas reģionos. Tāpat LatAuto var parādīties arī automašīnas, kas atrodas uzskaitē citās valstīs.


Lielākā daļa esošo online auto tirgu nevar lepoties ar tādu funkcionālu, ar kādu aprīkots LatAuto. Automašīnas raksturojumā pārdevējs obligāti norāda detalizētu automašīnas stāvokli, tāpēc pircējs saņem pilnu un izsmeļošu informāciju par aplūkojamo transportlīdzekli.


Ko vēl var nopirkt LatAuto sludinājumos


Vieglie auto, kravas mašīnas vai autobusi – tas nebūt nav viss preču saraksts, ko var atrast LatAuto sludinājumos. Šeit ir pilnīgi viss, kam ir kaut mazākā saistība ar transportu:

 

 • Brilles, aizsargvestes, termoveļa, apavi, kombinezoni.
 • Auto piederumi un citi aksesuāri.
 • Rezerves daļas vieglajām mašīnām, kravas automašīnām, spectehnikai, motocikliem, jahtām un piekabēm.
 • Riepas un diski jebkuram transporta veidam.
 • Aprīkojums, būvniecības tehnika, celtņi, ceļu, noliktavu un iekraušanas tehnika.
 • Navigācijas aprīkojums, audio un video tehnika, drošības sistēmas.


Atmetot sīkākus objektus, kas tiek pārdoti LatAuto sludinājumos, galvenās preču grupas ir šādas:

 

 1. Vieglās automašīnas.
 2. Pasažieru un tūristu autobusi, mikroautobusi.
 3. Motocikli.
 4. Ūdens transports (jahtas, ūdens motocikli, laivas, smailītes).
 5. Kravas transports, vilcēji, autovilcieni.
 6. Piekabes, puspiekabes.
 7. Meža tehnika un spectehnika lauksaimniecības vajadzībām, aprīkojums.

 

Neapšaubāmi, ne katrs LatAuto lietotājs var dēvēt savi par pārliecinātu personālā datora lietotāju, tāpēc lai nesamulsinātu jau tā apjukušo viesi, tīmekļa vietne pašā pirmajā lapā piedāvā vienkārši izvēlēties nepieciešamā auto zīmola zīmi, bet pēc tam jau tikt galā ar meklēšanas detaļām vai aplūkot visus konkrētās markas piedāvājumus.


LatAuto atbalsts vienmēr gatavībā


Lietotājiem, kuriem radušās grūtības ar tīmekļa vietnes darbu vai arī tie grib ierosināt savus piedāvājumus ērtākam darbam ar LatAuto, jebkuras lapas beigās ir norādīts atbalsta dienesta tālruņa numurs un e-pasta adrese, uz kurieni var sūtīt savas vēstules. Tomēr visērtākais veids, kā griezties LatAuto ar jebkuru jautājumu – tas ir izmantot jautājuma vai priekšlikuma ātrās nosūtīšanas formu, kas atrodas jebkuras lapas labajā apakšējā stūrī (izcelta oranžā krāsā). Izmantojot šo formu, atbilde uz jūsu pieprasījumu tiks nosūtīta uz jūsu elektronisko pastu.

 

Kā notiek pirkšana – pārdošana LatAuto sludinājumos


Atmetot standarta pirkšanas – pārdošanas variantu, kad parasta fiziska persona pārdod savu auto, bet otrā pērk par skaidru naudu, paliek vēl daži varianti. Tas ir saistīts ar to, ka LatAuto sludinājumus publicē ne tikai parastas privātpersonas, bet arī līzinga kompānijas un auto saloni, kas specializējušies uz lietotu mašīnu pārdošanu.


1. Līzinga kompānijas. Jau meklējumu sarakstā jūs varat redzēt, kurš tieši pārdod auto. Ja tā ir līzinga kompānija vai auto salons – labajā apakšējā stūrī lodziņā ar konkrētu sludinājumu tiks norādīts šīs organizācijas firmas logotips. Piemēram, jūs esat ievērojis, ka izvēlētajā sludinājumā ir uzraksts “MOGO”. Ienākam, veram vaļā: pašā lejā pēc automašīnas apraksta tiks attēlots neliels kalkulators ar jau ievadīto izvēlētā auto cenu (mīnus minimālā pirmā iemaksa). Klientam atliek tikai noteikt līzinga atmaksas termiņu, un kalkulators pats aprēķinās ikmēneša iemaksas apmēru. Palielinot vai samazinot šo periodu, jūs varat piemeklēt sev optimālo ikmēneša maksājuma apmēru. Šeit tiks norādīta arī kontaktinformācija par līzinga devēju kopā ar piedāvājumiem par papildus iespējām:

 

 • Pāriet uz līzinga kompānijas vietni, lai iepazītos ar pilnu tās piedāvājumu.
 • Pastāstīt par atrasto auto Facebook.
 • Izdrukāt sludinājumu.
 • Saglabāt atrastās mašīnas datus savā sludinājumu arhīvā.
 • Nosūtīt draugam.
 • Pasūdzēties par atrasto sludinājumu vai tā autoru.
 • Atzīmēt sludinājumu vai atrast līdzīgas automašīnas.
 • Paskatīties publikācijas datumu un skatījumu skaitu.

 

Protams, lielākā daļa no augstākminētajām iespējām būs pieejamas tikai reģistrētiem lietotājiem.

 

2. Lietotu mašīnu tirdzniecības auto saloni un dīleri. Arī šādu uzņēmumu logotipi norādīti paša sludinājuma lodziņā. Tas nozīmē, ka auto īpašnieks nav vienkārša privātpersona, bet gan kompānija. Bieži šādi uzņēmumi piedāvā savus pakalpojumus, lai sameklētu konkrētu auto, tāpat tie var piedāvāt izpirkt jūsu mašīnu, bet tās cenu uzskatīt par pirmo iemaksu, pērkot jaunu mašīnu.


Izskatot LatAuto sludinājumus ar visām augstākminētajām iespējām, var droši teikt: “Tas ir virtuāls auto tirgus, no kura nav iespējams aiziet bez pirkuma, pat ja šobrīd jums nav pietiekami daudz skaidru naudas līdzekļu”. LatAuto ir milzīgs automobiļu katalogs, kurā atrodami dažādi Baltijas pārdevēji, kā arī vienlaicīgi ietverti finanšu pakalpojumi.


Paplašinātais tīmekļa vietnes filtrs dod iespēju maksimāli sašaurināt meklēšanas ietvarus un nezaudēt laiku līdzīgu, bet nepiemērotu mašīnu aplūkošanai. Sava sludinājuma publicēšana ir bez maksas, bet LatAuto personīgo kontu jūs varat papildināt ar jebkuru bankas karti vai, ieskaitot elektronisko naudu, lai pasūtītu papildpakalpojumus efektīvai pārdošanai.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem