Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kādām automašīnām parasti maina nobraukumu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Citiem vārdiem sakot, nesen ir nācis klajā jauns auto pakalpojums: “automašīna bez nobraukuma”, kas attiecīgi nelielā laika periodā ir kļuvis populārs, un ir nopelnījis vairāk par 7000€.


To, ka šādu pakalpojumu piedāvā automašīnu pakalpojumu tirgū, pavisam noteikti nevar nosaukt par godīguma izrādīšanu, drīzāk, šādu piedāvājumu var izvērtēt kā bezprincipiālu vai, pat, krāpniecisku darbību. Bet, šo produktu neradīja spontāni, automašīnu izplatītāji Latvijā uz to gāja jau 30 gadus. Šīs koncepcijas būtība ir tāda, ka pārdodamajiem automobiļiem klientu pievilināšanai samazina nobraukumu, un tas kļūst daudz mazāks par 200-250 tūkstošiem km, neatkarīgi no automašīnas ražošanas gada. Par laimi, pircējam ir iespēja uzzināt patieso automašīnas nobraukumu, un iegūt reālos skaitļus, nevis 15 gadus vecus rādītājus. Šādas lietotas automašīnas ar nepatiesu nobraukumu pastāvīgi papildina sarakstu Facebook lapā AutoDetective.


Portāls autoDNA sevī ietver detalizētu informāciju par visām automašīnām no līdzīgiem sludinājumiem, ko automašīnu tirgotāji ievietoja ar nepatiesu nobraukumu. Un savas pastāvēšanas laikā tīmekļa vietnē autoDNA tika pārbaudītas vairāk kā 1/3 automašīnu, kas piedāvātas reklāmā. Citiem vārdiem sakot, katra trešā mašīna tika izpētīta, lai atklātu patieso nobraukumu, šī pakalpojuma cena ir 0,50€.


Visbiežāk faktisko nobraukumu slēpj VOLVO markas automašīnām, precīzāk, modelim V70. Šī automašīnas marka starp nepatieso nobraukumu rādītājiem ieņem pirmo vietu, kā likums, patieso odometra rādījumu samazina par 42%, aptuveni, 2 reizes. Otrajā godalgotajā vietā pēc odometra rādījuma viltošanas pēc VOLVO ir OPEL Zafira. Šim modelim nobraukto kilometru skaitu samazina par 38%. Un, trešā vieta pieder Mercedes Benz E220: nobraukto kilometrāžu samazina par 37%.


Šajā populārajā sarakstā ir arī citi iecienīti automašīnu modeļi:

 

  • Volkswagen Golf 4 – 35%
  • BMW 530 – 34%.
  • Audi A6 – 26%.

 

Visām minētajām automašīnu markām apzināti slēpj faktisko nobraukumu un uzrāda skaitļus, kas bijuši reāli vairākus gadus atpakaļ.

 

Šādām reālām nobraukuma slēpšanas shēmām nav likumīga pamata pastāvēt Latvijā. CSDD pastāvīgi seko visām iegādātajām un ekspluatētajām automašīnām valstī, precīzāk sakot, tā seko katras automašīnas nobraukto kilometru skaitam gadā. Un, ja tiek atklātas neatbilstības odometra rādījumā, par to nekavējoties ziņo policijai. Ja ņemam vērā, ka Latvijas autoceļi ir diezgan sliktā stāvoklī, un kā neizbēgam rezultāts braukšanai pa tiem ir piekares remonts, tad visdrošāk izvēlēties automašīnu ir kādā no Latvijas autosaloniem. Daudzi tic automašīnu tirgotāju reklāmām, kuri ved mašīnas no Vācijas, uzsverot, ka šīs automašīnas ir bez nobraukuma, un tajās nav nepieciešams veikt ieguldījumus. Bet, patiesībā pircējs saņem mašīnu ar svešu VIN kodu un nepatiesu nobraukumu, bet šādu darījumu nosacījumus nekādā gadījumā nevar nosaukt par patiesiem.

 

Sistēma, kas strādā autoDNA visu laiku analizē automašīnu sludinājumus, un palīdz novērtēt patieso automašīnas stāvokli. Pircējam, pirmkārt, ir jāpievērš uzmanību uz to, ka pārdevēja piedāvājums šķiet pārāk vilinošs vai izdevīgs, visdrīzāk, šai automašīnai ir nepatiess VIN kods vai maskēts nobraukums. Šādu piedāvājumu nevar nosaukt par izdevīgu, jo pastāv liela iespēja, ka nopirksiet “kaķi maisā”. Bet, pazemināta automašīnas cena no negodprātīga pārdevēja puses ir viegli izskaidrojama: automašīna ar reālo nobraukumu maksās daudz lētāk, un šī iemesla dēļ automašīnu pārdevēji krāpjas, lai gūtu lielāku peļņu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem