Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Mazda iegāde līzingā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Un ne velti šīs markas piekritēji ir pārliecināti par Mazda automobiļu perfektumu, jo pie šāda auto stūres tiešām var izjust visas komfortablas auto vadīšanas priekšrocības. Neskatoties uz to, ka šīm automašīnām ir paliels svars, tās acumirklī uzņem ātrumu. Šī auto zīmola izvēli ietekmē arī krāsu palete: Mazda var tikt izgatavota visnegaidītākajās krāsās. Augsti kvalitatīva salona iekšējā apdare, vislabākās drošības tehnoloģijas, uzticama ritošā daļa – tas viss padara automašīnu unikālu un komfortablu.


Mazdas pielūdzēji, kas kļuvuši par šādas automašīnas ieguvējiem, vairs nemaina savu gaumi un “nepārsēžas” citos zīmolos. Pateicoties virknei priekšrocību, kuras tie paspējuši novērtēt braucienu laikā, viņi paliek uzticīgi šim zīmolam līdz beigām.


Kā nopirkt Mazda


Protams, vislabākā izvēle būtu pilnīgi jauna Mazda, bet diemžēl ne visi var atļauties maksāt pilnu šīs automašīnas cenu, tāpēc nākas iet uz kompromisiem. Un šajā gadījumā par vislabāko palīgu kļūst bankas un citas finanšu organizācijas.


Jaunu Mazdu var iegādāties pie oficiālā dīlera par skaidru naudu, kredītā vai līzingā. Ja nolemsiet nopirkt Mazdu ar nobraukumu, tad lietotu automašīnu varat sev piemeklēt paši. Vispirms jums nāksies izdarīt savu izvēli, bet pēc tam vērsties kredītkompānijā pēc finanšu palīdzības. Mēdz būt tā, ka vislabākais variants ir griešanās līzinga kompānijā, kurai ir savs auto placis. Šajā gadījumā jūs vienkārši izvēlaties iepatikušos Mazdu un noformējat līzinga līgumu. Ja līzinga devēja piedāvājums jūs neapmierina, jūs varat piedāvāt kreditoram iegādāties automašīnu, kas tiks nopirkta jums auto salonā vai no privātpersonas.


Sadarbības nosacījumi ar jebkuru kreditoru būs atkarīgi no tā, cik izdevīgs būs finanšu darījums: ja automašīna atšķirsies ar paaugstinātu likviditāti, kreditors noteikti piekritīs.


Mazdas iegādi var klasificēt vairākos veidos; ar kredīta palīdzību, skaidrā naudā, nomaksa un līzings. Tā kā līzings mūsdienās ir vispieejamākais automašīnas iegādes veids, apskatīsim, kāds tas var būt.


Mazda līzingā: kur vērsties


Līzings – tā ir samērā izplatīta finanšu operācija, kas tiek veikta kā bankās, tā arī šauri specializētās līzinga kompānijās. Jāizšķir 2 līzinga veidi:

 

  • Finanšu līzings– jūs pilnībā atmaksājat visu automašīnas cenu, un pēc līzinga līguma beigām tā pāriet jūsu īpašumā.
  • Operatīvais līzings– ilgtermiņa noma līzinga līguma darbības perioda laikā, bet tā neizslēdz auto izpirkšanu pilnībā.


Mūsu gadījumā mēs apskatīsim tikai Mazda finanšu līzingu, kad aizņēmējs saņem automašīnu lietošanā, bet pēc visa parāda atmaksas automašīna kļūst par tā īpašumu un tiek pārreģistrēta CSDD uz aizņēmēja vārda.

 

  1. Auto saloni, oficiālie zīmola pārstāvji – lieliska vieta, kur jūs varat iegādāties pilnīgi jaunu auto par izdevīgu cenu. Auto ražotājs nereti veic totālas akcijas pilnīgi visai modeļu rindai, tāpēc, sekojot līdzi konkrēta pārstāvja jaunumiem, jums ir visas iespējas iegādāties Mazdu līzingā ar izdevīgiem nosacījumiem. Praksē šāds līzings nereti kļūst par izdevīgu pirkumu uz nomaksu. Sadarbībā ar auto salonu var būt iesaistīta arī trešā puse finanšu starpnieka personā. Un tā var būt banka, līzinga kompānija vai cita kredītorganizācija, kas varēs noformēt izvēlēto automašīnu uz sava vārda, apmaksāt tās pilnu cenu un vēlāk atgriezt savu naudu, pateicoties aizņēmēja maksājumiem.
  2. Bankas – ne visas, bet daudzas var piedāvāt jums savu palīdzību, lai iegādātos jebkuras markas automašīnu, tai skaitā Mazdu. Sadarbībā notiek pretēji pirmās situācijas shēmai: vispirms nākamais aizņēmējs nāk uz banku, kur kredītspeciālists informē, ar kādiem auto plačiem sadarbojas organizācija, kaut arī bieži bankas atļauj noformēt jebkuru automašīnu līzingā, pat iegādātu pie privāta pārdevēja. Vēršoties pēc līzinga bankā, jums būs daudzas iespējas, jo gandrīz katram kreditoram ir vairākas šādas programmas, kas tiek iedalītas atkarībā no darījuma nosacījumiem: līzingu noformēšana juridiskai vai fiziskai personai, auto stāvoklis (jauns vai lietots), aizņēmēja raksturojums (ienākumu līmenis, kredītvēsture).
  3. Līzinga kompānijas – vislojālākās un pieejamākās kredītiestādes, kurās ir visvieglāk noformēt līzingu Mazdai, jo prasību programmām tikpat kā nav. Līzinga kompāniju klienti var pat atļauties iegādāties līzingā auto pēc avārijas. Lielai daļai līzinga kompāniju Latvijā ir savi auto plači, tāpēc, vēršoties šajās kompānijās, noformēšanas procedūra notiek samērā ātri. Bet tas nebūt nenozīmē, ka klients nevarētu nopirkt auto līzingā citos plačos. Līzinga kompānijai ir svarīgi novērtēt sava klienta maksātspēju un automašīnas likviditāti. Ja visi raksturlielumi atbildīs kreditora prasībām, auto iegāde noteikti notiks.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem