Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā izdevīgi iegādāties Mercedes

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Auto līzings nav pagājis garām arī tiem, kas jau sen ir sapņojuši par uzticamu un prestižu auto, bet parasti finansiālu iemeslu dēļ nevar sasniegt kāroto sapni. Ņemot vērā to, ka mēdz būt divu tipu auto līzings, viens ir piemērots konkrētiem Mercedes auto modeļiem, otrs – visām pārējām šī zīmola mašīnām. Tāpēc, pērkot Mercedes, mēs varam izmantot kā finanšu, tā arī operatīvo līzingu, vadoties tikai pēc savām vajadzībām.


Ar kādu līzingu noformēt Mercedes


Nereti Mercedes – tas ir reprezentablas klases auto un tiek noformēts līzingā, būdams “jaunā” stāvoklī. Augsta līmeņa auto līzinga kompānijas saviem pastāvīgajiem klientiem samērā bieži iegādājas tieši jaunus auto, kas attiecas uz VIP kategoriju. Šādos gadījumos Mercedes automašīna klientam ir prestižs aksesuārs, kas drīzumā tiks nomainīts pret jaunāku auto modeli. Tieši tādā veidā līzinga kompāniju klienti, kas attiecas uz elites kategoriju, izmanto dārgus un prestižus auto. Bet līzinga devēji tikai ļauj ekspluatēt automašīnas, kas iegādātas komerciālai nomai.


Augstākminētajā gadījumā Mercedes tiek nodots līzinga kompānijas klienta rokās ar operatīvā līzinga nosacījumiem – tā ir procedūra, kas neparedz automašīnas vēlāko izpirkšanu. Pēc zināma laika Mercedes atgriezīsies līzinga kompānijas rokās, lai vēlāk to iznomātu citam VIP klientam. Pirmais nomnieks izvēlēsies nākamo tādas pašas klases auto un, iespējams, tādu pašu Mercedes zīmolu.


Finanšu līzings Mercedes iegādei vairāk atgādina auto kredītu, kaut arī ir piemērots dažādām auto mīļotāju kategorijām: kāds tādā veidā gribēs iegādāties jaunu Mercedes no salona, kāds noformēs ilgtermiņa nomu ar vēlākajām tiesībām izpirkt jau lietotu auto. Jebkurā gadījumā, tieši finanšu līzings palīdzēs jums kļūt par pilntiesīgu Mercedes īpašnieku ar daudz izdevīgākiem nosacījumiem, nekā to atļauj kreditēšana.


Mercedes līzingā juridiskām personām


Nedrīkst aizmirst arī par uzņēmumiem, kam nepieciešama speciālā tehnika, vilcēji un citi transportlīdzekļi. Turklāt uzņēmēji lieliski prot skaitīt savu naudu, tāpēc izvēlas tikai kvalitatīvu tehniku, piemēram, Mercedes. Neapšaubāmi, tā ir viena no prestižākajām markām ar pasaules vārdu, kam piemīt vācu uzticamība. Lieli uzņēmumi, kam nepieciešama īstermiņa spectehnikas, vilcēju, buldozeru, krānu vai pasažieru transportlīdzekļu noma, izvēlas tikai pārbaudītu un kvalitatīvu transportu, tāpēc katrā līzinga kompānijā noteikti būs arī Mercedes zīmola tehnika.


Izmantojot līzingu, juridiskās personas bieži saņem ievērojamas atlaides no valsts nodokļu atvieglojumu veidā. Nu, bet pats galvenais: pateicoties līzingam, uzņēmums var iegādāties jebkuru tehniku, un tā nekādā veidā neatspoguļosies šīs kompānijas bilancē, jo pieder tikai līzinga devējam.


Ražotāja līzinga piedāvājumi


Nereti rūpnīcas – izgatavotāji, tai skaitā arī Mercedes, rīko lojalitātes akcijas, kurās ļauj iegādāties savas jaunās automašīnas uz pircējam “nepieklājīgi” izdevīgiem nosacījumiem. Tādā veidā finanšu organizācija var piedāvāt jums noformēt Mercedes līzingā vai kredītā ar 0% gadā, maksājot par līguma noformēšanu un konta apkalpošanu. Šajā gadījumā finanšu kompānijas tikai saņem fiksētu atlīdzības summu par katru pārdoto automašīnu. Šādu programmu var atrast ne tikai kredītu kompānijās, bet arī prestižos auto salonos. Tomēr daudzi nevarēs atļauties pat “pliku” jauna Mercedes modeļa cenu. Šajā gadījumā šīs markas pielūdzēji var iegādāties Mercedes ar nelielu nobraukumu un arī līzingā.


Mercedes iegādes nosacījumi līzingā


Neapšaubāmi, pirms izdarīt izvēli par labu konkrētai līzinga kompānijai, jums ir detalizēti jāiepazīstas ar katru programmu un jāaprēķina vienas un tās pašas mašīnas aptuvenā vērtība dažādos online kalkulatoros. Tiklīdz uzzināsiet kopējo pārmaksas summu katram piedāvājumam, atbilde uz jautājumu “kur noformēt Mercedes līzingā?” kļūs acīmredzama.


Kam līzingā jāpievērš uzmanība vispirms?

 

  1. Pirmās iemaksas apmērs. Parasti šis maksājums ir 10-50% no automašīnas cenas. Nereti klientiem ļauj izmantot lojalitātes nosacījumus, saskaņā ar kuriem šī iemaksa var nebūt nemaz vai tā var būt simboliska, piemēram, 5% no līzinga darījuma summas.
  2. Apdrošināšana. Bez apdrošināšanas līzinga pakalpojumi ir teorētiski neiespējami, jo līzinga devējam ir jāpasargā sevi no neparedzētiem riskiem. Bet kopējā visu apdrošināšanas maksājumu summa var tikt iekļauta līzinga cenā, lai katru mēnesi to dzēstu reizē par pamatsummu.
  3. Nodrošinājums. Ja līzinga kompānijas klients ir fiziska persona, tad nav vajadzīga ne ķīla, ne galvotājs. Situācijās ar uzņēmējiem līzinga devējs var lūgt par galvotāju biznesa īpašnieku.
  4. Sadārdzināšanās. Dažu auto modeļu cena, palielinoties pieprasījumam pēc tiem un inflācijas dēļ, var palielināties. Lai izvēlētos visizdevīgāko līzinga piedāvājumu Mercedes automašīnai, jums ir jāatrod programma, kurā nosacījumi paredz 0% sadārdzināšanos gadā.
  5. Maksimāli iespējamā līzinga summa. Ja jūs esat liels uzņēmums ar labu maksātspēju, tad līzinga kompānija jums diez vai noteiks kaut kādus ierobežojumus. Tieši šādām juridiskām personām ir tiesības ņemt līzingā uzreiz vairākus transportlīdzekļus, pat ja to kopējā vērtība pārsniedz maksimāli pieļaujamo finansējuma slieksni.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 84 mēneši