Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Mercedes-Benz uzbūvēja pasaulē ātrāko kuteri

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Uz šo jautājumu var atbildēt tikai, noraksturojot šo 100% ekoloģiski tīro auto, kas nerada ne mazākos CO2 izmešus atmosfērā: 704 “zirgspēki”, griezes moments – 1000 Nm.


Tiklīdz pasaule pienācīgi novērtēja pirmo superkāru ar elektrisko piedziņu, Mercedes pie tā neapstājās un sadarbībā ar Cigarette Racing uzreiz uzsāka jaunu jaudīga elektriskā kutera projektu. Peldošā transportlīdzekļa izveidē piedalījās arī Mercedes AMG apakšnodaļas izstrādātāji. Kopīgā darba rezultāts tika demonstrēts izstādē Maiami.


Iegūtais 11,6 m (38 pēdas) garais koncepts krāsu gammā kļuva par elektrokāra SLS AMG Electric Drive dubultnieku: abi projekti ir spilgti dzeltenā matētā krāsā ar melniem akcentiem eksterjerā. Kuteris ir aprīkots ar diviem no elektrokāra aizgūtiem jaudīgiem dzinējiem, kas griežas pa labi un pa kreisi.


Elektrība uz borta tiek nodrošināta ar 4 baterijām, kas tiek uzlādētas ar ierīcēm, kuru jauda ir 22 kW. Uzlādēt tās iespējams ar speciāli izstrādātas amerikāņu piestātņu elektroarhitektūras palīdzību. Apgādājot ar elektrību visas uzlādes iestādes, kuteris jau pēc 3 stundām būs gatavs pilnvērtīgam darbam. Ja uzlādē tiks iesaistīta tikai viena ierīce, uzlādei būs nepieciešams divreiz vairāk laika (7 stundas). Maksimālais griezes moments kuterī – 3000 Nm, spēkiekārtas jaudas robežvērtība sasniedz 1656 kW jeb 2220 zirgspēkus. Ņemot vērā visus parametrus un raksturlielumus, kuteris var attīstīt kustības ātrumu līdz 160 km/h jeb 99 jūdzes stundā un tiek uzskatīts par pasaulē jaudīgāko kuteri elektrisko un mazlitrāžas kuģu kategorijā.


Bez šī koncepta Mercedes/Cigarette Racing tandēms prezentēja vēl vienu līdzīgu kuteri, bet jau 12,8 m garu. Atšķirībā no savas elektriskās Cigarette AMG Electric Drive Concept versijas šis modelis darbojas uz piecu sešcilindru dzinēju bāzes ar summāro jaudu 1750 “zirgspēki”.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem