Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Mikroautobusu līzings

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Mikroautobuss jau sen ir “pāraudzis” atsevišķā transporta veidā, kas tiek izmantots uzņēmumos darbinieku pārvadāšanai, mobilā biroja, laboratorijas izveidei mašīnas iekšienē u.t.t. Bet visbiežāk mikroautobusi tiek izmantoti, lai sniegtu transporta pakalpojumus iedzīvotājiem. Ņemot vērā daudzās viena transporta veida pielietošanas iespējas, var apgalvot, ka auto līzings mikroautobusam ir samērā izdevīgs darījums visām pusēm. Turklāt auto līzingu mikroautobusam var atļauties jebkura komerciāla apvienība vai vienkāršs pilsonis:

 

  1. juridiska persona,
  2. privātuzņēmējs,
  3. fiziska persona.

 

Topošajam auto līzinga klientam vispirms ir jāizvēlas piemērota mikroautobusa modelis, lai visu laiku, kamēr tiek vākti nepieciešamie dokumenti, transportlīdzeklis tiktu atstāts rezervē. Uz darījuma noformēšanas laiku līzinga kompāniju menedžeri bloķē piekļuvi klienta izvēlētajam transportam, tāpēc uzreiz pēc auto līzinga līguma parakstīšanas mašīna pāriet jūsu rokās.

 

Parasti līzinga kompānija sadarbojas uzreiz ar vairākiem automašīnu tirdzniecības laukumiem, tāpēc pat sarežģītā situācijā (slikta kredītvēsture, bez ķīlas u.t.t.) jūs samērā droši varat cerēt uz mikroautobusa līzingu. Pieteikumu var iesniegt kā līzinga kompānijā, tā arī auto salonā (tāpat līgumu parakstīs trīs puses).

 

Mikroautobusa līzinga noformēšana dažāda tipa personām

 

Lai uzņēmums varētu noformēt auto līzingu mikroautobusam, pirmkārt jāiesniedz grāmatvedības bilances kopijas par pēdējo atskaites periodu. Parastam pilsonim, lai noformētu auto līzingu mikroautobusam, būs jāuzrāda tikai sava pase un vadītāja apliecība. Visus dokumentus, papīrus un izziņas, kas nepieciešami auto līzinga pieteikuma izskatīšanai vai paša darījuma noslēgšanai, var nosūtīt elektroniskā veidā vai pa faksu. Oriģināli būs jāuzrāda, parakstot auto līzinga līgumu.

 

No citiem finanšu pakalpojumiem auto līzings mikroautobusiem atšķiras ar savu paaugstināto lojalitāti pret klientiem. Iestādes saprot, ka daudzi uzņēmumi atrodas tālu no reģiona centra un nokļūt līdz līzinga devēja galvenajam birojam viņiem nav tik vienkārši, tāpēc pirms auto līzinga darījuma noslēgšanas visus dokumentus var atsūtīt vai nodot jebkurā klientam ērtā veidā. Dokumentu un auto līzinga pieteikuma izskatīšanas pirmajā stadijā ar to pilnīgi pietiks. Pēc tam, kad būs pieņemts apstiprinošs lēmums noformēt auto līzingu, līzinga saņēmējam būs jāatbrauc pie līzinga devēja ar pilnu dokumentu paketi un jāuzrāda oriģināli.

 

 

Mikroautobusu klasifikācija pareizam lēmumam

 

Mikroautobusi jau sen ir izveidojuši savu atsevišķu transporta grupu, un tos var izmantot visdažādākajās uzņēmējdarbības jomās vai personīgiem mērķiem. Ar mikroautobusu var veikt pasažieru pārvadājumus, izmantot tos kā specializēto transportu vai automašīnu, kas paredzēta tūrisma ceļojumiem. Nereti mikroautobusus var pārvērst pat atsevišķos birojos. Tāpēc itin visos gadījumos auto līzings mikroautobusam – tas vienmēr ir samērā izdevīgs darījums. Mikroautobuss, kas iegādāts auto līzingā ar mērķi veikt pasažieru pārvadājumus, var veikt maršrutus pa pilsētu, braukt no viena apdzīvota punkta pie otra vai strādāt pilsētas tuvumā. Ja esat nolēmis izmēģināt spēkus kravu pārvadājumu jomā, tad arī šeit mikroautobusi ir ļoti populāri.

 

Tieši šādi modeļi atšķiras par paaugstinātu kravietilpību un var pārvarēt samērā lielus attālumus. Kravu un pasažieru mikroautobusus patiešām var dēvēt par universāliem, jo tie var vienlaicīgi apmierināt kā kravu, tā arī pasažieru pieprasījumu, nereti jauktā formātā (īpaši kolektīvajiem atpūtas un iepirkšanās braucieniem). Biznesa vajadzībām auto līzingā iegādātais mikroautobuss nekļūs jums par nastu, jo tieši pateicoties tam jūs sāksiet gūt papildus peļņu, no kuras būs jāmaksā tikai neliela daļa auto līzinga atmaksai.

 

Citiem vārdiem sakot, jums nenāksies meklēt grandiozu summu komercautomašīnas – mikroautobusa iegādei, nevajadzēs noformēt kredītu, kas kļūs par finanšu apgrūtinājumu uz ilgiem gadiem. Ar mikroautobusa līzingu iespējams gūt maksimālo peļņu un maksāt tikai amortizācijas izdevumus, kas jūsu budžetam būs absolūti nemanāmi. Dažos auto līzinga piedāvājumos klienti ir pat atbrīvoti no pirmās iemaksas, un kompānija ļauj iegādāties auto līzingā gandrīz jaunu mikroautobusu, kam nebūs nepieciešams regulārs remonts un rezerves daļu nomaiņa.

 

Mikroautobusu priekšrocības un to tiešais mērķis

 

Mikroautobusus var izmantot visdažādākajiem pārvadājumiem, bet visvairāk tie ir piemēroti pasažieru pārvadājumiem, turklāt, kā nelielos, tā arī lielos attālumos. Tāpēc pirms izvēlaties piemērotu modeli auto līzingam, ņemiet vērā pasažieru vietu skaitu mašīnā un tā komfortablumu. Auto līzingā ņemtos mikroautobusus, kas paredzēti pasažieru pārvadājumiem, raksturo maksimāla manevrējamība un kompaktums, kas īpaši tiek novērtēs pilsētas satiksmē, sastrēgumos u.t.t. Ar saviem gabarītiem tie spēj ietilpināt maksimālo pasažieru skaitu, tāpēc to var nodēvēt par vislabāko pilsētas transportu.

 

Funkciju apvienojums mikroautobusā

 

Gandrīz katram slavenam automašīnu zīmolam ir savi populāri mikroautobusu modeļi. Tā kā pilsētas satiksmes galvenā īpatnība ir nepārtraukta vietu maiņa starp pasažieriem (tie, kas kāpj ārā un tie, kas stāv kājās), izstrādāt ideālo koncepciju vēl nav izdevies nevienam izgatavotājam. Domas dalās arī attiecībā uz durvīm, jo tās var būt bīdāmas vai atveramas. Tiek uzskatīts, ka pirmais variants tomēr ir veiksmīgāks par pēdējo, jo neprasa papildus vietu durvju atvēršanai. Kas attiecas uz ekspluatāciju, tad izturīgākas un uzticamākas, protams, ir atveramās durvis. Diemžēl to saprot tikai autovadītāji vai mašīnu īpašnieki.

 

Mūsdienu mikroautobusi, precīzāk, to projektētāji jau ir parūpējušies par plašu bagāžas nodalījumu, kas agrāk tik ļoti pietrūka. Lai kādu mikroautobusa modeli jūs neizvēlētos, par jūsu galveno auto līzinga priekšrocību kļūst tas, ka jūs varēsiet nopelnīt naudu jau šodien, bet maksāsiet tikai par “amortizāciju”. Turklāt jau pavisam drīz, beidzoties auto līzinga līgumam, mašīna par simbolisku cenu kļūs par jūsu īpašumu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem