Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā nopirkt sev piemērotu motociklu?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Mēs ticam šīm ilūzijām un cenšamies līdzināties tēliem, kas mums patīk. Tikai reti ievērojam, ka puse no šiem stāstiem ir autora izdomājums. Reālajā dzīvē mums ir pašiem savi sapņi, kuri pārzīmēti no šiem pašiem žurnāliem, bet kas nevar tikt realizēti mūsu dzīvē, pirmkārt, tāpēc, ka baidāmies no pārmaiņām.


Savs Suzuki zīmola motocikls – vai tad ne par to sapņo daudzi? Bet tā vietā, lai gadiem krātu naudu šāda motocikla iegādei, mums nākas tērēt savus līdzekļus ikdienas vajadzībām, ģimenei, atpūtai u.t.t. Tāpēc “sapni” vēl līdz neseniem laikiem nebija iespējams īstenot, bet līdz ar jaunu finansēšanas programmu parādīšanos jūsu kvēlākās vēlēšanās var piepildīties.


Kredītu un finanšu iestādes, kā arī bankas ir sagatavojušas jaunu pārsteigumu saviem klientiem – līzingu motocikla iegādei. Un, ņemot vērā to, ka Suzuki motocikls var maksāt vairākus desmitus tūkstošus eiro, šo piedāvājumu tā cenas ziņā var salīdzināt ar auto līzingu vai auto kreditēšanu.


Suzuki motocikla iegādes racionalitāti nosaka ne tikai izdevīgākā līzinga programma, bet arī paša motocikla galvenie parametri. Jūsu jaunajam dzelzs “zirgam” ir jāatbilst jūsu augumam, svaram un vadīšanas pieredzei. Ja jūs esat iesācējs motobraucējs, tad Suzuki ar 125 cm3 dīzeļa tilpumu jums noteikti nederēs. Tie, kas kāro kļūt par profesionāliem baikeriem, bet tikko ir ieguvuši tiesības, var sākt eksperimentēt ar parastu skūteri. Ņemot vērā skūteru pieejamo cenu, ar tā iegādi līzingā vai kredītā jums neradīsies problēmas.


Lai saprastu, kāds tieši Suzuki motocikls jums būs ideāli piemērots, sazinieties ar oficiālo zīmola pārstāvi, izlasiet esošo īpašnieku atsauksmes par Suzuki modeļiem un veiciet nelielu ekskursiju uz tuvāko moto salonu. Pilnībā iespējams, ka pirmajai pieredzei jūs gribēsiet iegādāties nedārgu un viegli vadāmu skūteri un kardināli mainīsiet savas domas par Suzuki un izdarīsiet izvēli, piemēram, par labu Hondai.


Kāpēc līzings Suzuki motocikla iegādei ir tik izdevīgs?

 

  1. Lēmuma pareizība. Ja finansiālā ziņā viss ir skaidrs (nav līdzekļu, lai uzreiz skaidrā naudā samaksātu objekta pilnu cenu), tad paliek jautājums par optimālo izvēli. Līzings motociklam ļauj aizņēmējam noformēt tehniku nomā, neizpērkot transportu pilnībā. Tā jūs varat izmēģināt vairākus iepatikušos variantus, kamēr neatradīsiet sev visoptimālāko.
  2. Labāks par kredītu. Salīdzinājumā ar kredītu arī līzingam ir savas priekšrocības. Ja jūs esat stingri izšķīries par motocikla iegādi pilnā apmērā, tad kreditors dos jums iespēju pašam sastādīt līzinga atmaksas grafiku. Galvenais kritērijs šajā aprēķinā būs atlikusī vērtība, kuru klients maksās līzinga līguma darbības beigās, un atmaksas periods (jo ilgāks tas būs, jo mazāki būs ikmēneša maksājumi).
  3. Ērts līzinga kalkulators. Vēl pirms līzinga pieteikuma iesniegšanas (kaut arī pēc tam jums ir tiesības neslēgt darījumu ar kreditoru) klients var novērtēt savas iespējas ar līzinga kalkulatora palīdzību, kas darbojas katras finanšu kompānijas tīmekļa vietnē. Lai aprēķinātu ikmēneša līzinga maksājumu, jums būs jāievada motocikla cena, līzinga atmaksas periods, pirmās iemaksas apmērs (ja tāds ir), atlikusī vērtība, procentu likme un jāizvēlas līzinga veids (operatīvais vai finanšu). Nosakot dažādus lielumus kalkulatorā, jūs pratīsiet ideāli piemeklēt ikmēneša maksājuma apmēru, kas apmierinās jūsu budžetu, un tikai pēc tam iesniegt pieteikumu ar attiecīgo informāciju.
  4. Bez riska. Ja esat nolēmis pirmo reizi iegādāties motociklu ar pienācīgu dzinēja tilpumu, tad ideāla izvēle būs lietots transports līzingā. Pirmajās dienās, mēnešos un pat gados ir liela iespēja iekļūt avārijā. Turklāt jūs ar iesācēja vieglumu atstāsiet skrāpējumus uz jaunā Suzuki, kā rezultātā tas katru reizi zaudēs vairākus simtus eiro no savas cenas. Pērkot lietotu motociklu no uzticamā Suzuki vai Honda zīmola, jūs neko nezaudējat, bet tikai iegūstat pieredzi, par kuru nenāksies dārgi maksāt (īpaši operatīvajā līzingā).
  5. Uzticama apdrošināšana. Tas ir viens no nozīmīgākajiem aizņēmēja argumentiem, turklāt par motociklu visvairāk pārdzīvos tā juridiskais īpašnieks – jūsu kreditors. Un tieši tāpēc tas liks jums noformēt pilnu apdrošināšanas paketi, kas pasargās jūs no termiņu kavējumiem un citiem izdevumiem maksātnespējas, slimības, avāriju, tehnikas zādzības un citos gadījumos. Bet tas ir katras līzinga programmas obligāts nosacījums, jo garantē to, ka jebkurā situācijā jūsu zaudējumus pilnībā segs apdrošināšanas polise.


Kādā veidā tiks iegādāts motocikls – to izlemt tikai jums. Ja jūs esat skaidri pārliecināts, ka konkrēta modeļa Suzuki – tas ir ideāls variants jums un jūs jau esat iekrājis zināmu naudas summu pirmajai iemaksai, varat izmantot kredītu. Tiem, kas pagaidām vēl nav pilnībā izlēmuši vai kuru gaume mainās pārāk bieži, būs lieliski piemērots operatīvais līzings vai ilgtermiņa noma.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem