Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Bezjēdzīgāko automašīnas iekārtu apskats

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Šādus elementus un auto aksesuārus konstruktori izdomā rūpnīcās, lai auto īpašnieki, sēdot pie stūres, justos vēl komfortablāk un pārliecinošāk. Bet vai tiešām viss tā arī ir, kā mums to pasniedz reklāmās un auto salonos?


“Aprīkojuma sacīkstes” starp auto izgatavotājiem novedušas pie tā, ka mūsdienu automobilis ir ne tikai pārpildīts ar dažādiem niekiem, kurus daži auto īpašnieki tā arī nekad neizmantos, bet kas vēl arī sadārdzina mašīnas cenu. Diemžēl šo funkciju un aksesuāru skaits nepielūdzami aug reizē ar to nepopularitāti.


Lai auto īpašnieki varētu saprast, par kādiem aksesuāriem iet runa, mēs esam izveidojuši nelielu “bezjēdzīgo aksesuāru” apskatu, lai nākotnē jūs pasargātu no veltīgi iztērētas naudas. TOP 10 mēs esam iedalījuši pa zīmoliem: katram zīmolam ir sava bezjēdzīga iekārta.


Honda


Lūk, jaunais Honda mūzikas aprīkojums – audio sistēma Ridgeline. Šķiet, kāpēc gan nepapriecāties par pieklājīgu akustisko sistēmu, īpaši jau garu braucienu laikā? Viss jau būtu labi, bet tieši šis aksesuārs sastāv no 6 tumbiņām, kas izvietotas lielā un ietilpīgā bagāžniekā, un aizņem gandrīz visu tā telpu. Šajā bagāžniekā ir arī slepenā “kabata”, bet ar šādu audio sistēmu auto īpašnieks diez vai varēs to izmantot.


Iespējams, kāds arī novērtēs šo automašīnas muzikālo daļu, tomēr vairums pasteigsies no tās atbrīvoties, lai pēc iespējas ātrāk atbrīvotu telpu somām un rokas bagāžai. Turklāt audio sistēma nemaksā lēti, un tas ietekmē arī pašas automašīnas cenu. Rezultātā jūs vienkārši pārmaksājat par to, ko nelietosiet.


BMW


Šis zīmols ir “ieviesis” jaunu izstrādi sava auto īpašnieka žestu atpazīšanai. Kaut arī par šī aksesuāra novitāti varētu pastrīdēties, tomēr BMW 7.-tā sērija kļuvusi par šīs opcijas nēsātāju. Pati žestu atpazīšanas sistēma nav ideāla un drošības ziņā uz to nevajadzētu paļauties. Iekārta ir veidota nemanāmas video kameras veidā, kas atpazīst roku un pirkstu kustību un turpmāk reaģē uz to.


Ko var izdarīt ar šīs sistēmas palīdzību: auto īpašnieks, atrodoties pie stūres, ar speciālu žestu var samazināt mūzikas skaļumu vai ieslēgt gaismu. Protams, tas ir ērti un nav jāatraujas no auto vadīšanas, bet ne uz ko vairāk šis “gudrais” aksesuārs nav spējīgs.


Bet ko darīt situācijās, ja iezvanīsies telefons vai būs jānoregulē auto kondicionieris? Protams, nāksies atrauties no stūres un ceļa un nodarboties ar vajadzīgo funkciju regulēšanu. Ja godīgi, mums šķita, ka šī žestu atpazīšanas sistēma ir paredzēta tikai tāpēc, lai izraisītu pasažieru sajūsmu un pārsteigumu, bet īstu palīdzību no aksesuāra nevajag gaidīt.


Ford


Savukārt Ford Focus RS savus auto īpašniekus iepriecināja ar drifta režīmu. Tomēr reti kurš uzdrīkstēsies sarīkot driftu pilsētā lielā ātrumā. Šī nodarbe pieder tikai street reiseriem, kas neskaita naudu. Tomēr 2017.gadā Ford izlaida sacīkšu automašīnas budžeta modeli par nelielu cenu. Ford Focus RS iespējams iegādāties mazāk kā par 50 000 dolāriem.


Šaubāmies, ka šis Forda modelis gūs vispārēju atzīšanu, jo ikdienas auto īpašniekiem nav vajadzīgs pārāk liels ātrums, tad kāpēc pārmaksāt par to, ko nelietosi? Turklāt šāds paātrināts režīms jaunas riepas nonēsās pat ātrāk kā vienas sezonas laikā. Pašu ierīci, drifta režīmu ieslēgt ir ļoti vienkārši: nospiežam tikai vienu pogu un esam īsta sporta kāra pasažieri! Iespējams, kāds gribēs padriftēt par šādu mērenu cenu, bet tad jums nāksies pameklēt speciālu sacīkšu trasi, jo ātruma pārsniegšanas dēļ pilsētā var saņemt palielu sodu.


Toyota


Toyota Tacoma kontroles apiešanas funkcija ar savu bezjēdzīgumu mums atgādināja Ford Focus RS drifta režīmu, kaut arī naudu šī aksesuārā izstrādei un ieviešanai Toyota zīmols ir iztērējis daudz. Tacoma ir vienkārši pārpildīta ar dažādiem elektroniskiem gadžetiem un gribas ticēt, ka vismaz dažas no tām noteikti noderēs savam auto īpašniekam. Bet modelis ir pieprasīts un tam ir sava pielūdzēju auditorija.


Diemžēl izgatavotāji netika paredzējuši savu konkurentu izstrādes, kuri jau sen nodarbojas ar mašīnas vadības autonomajām sistēmām bez auto vadītāja līdzdalības. Tāpēc kontroles apiešanas funkciju neizdosies nosaukt par “svaigizceptu” aksesuāru.


Mums šķiet, ka auto īpašnieki, kas pērk ar šādiem aksesuāriem piebāztas mašīnas, vienkārši negrib atpalikt no laika.


RollsRoyce


Nu, un ar ko mūs var pārsteigt viens no greznākajiem auto zīmoliem? Protams, ar “zvaigžņotām debesīm”, tiesa, nevis no dārgiem kristāliem, kā tas ir Mercedes-Benz lukturos, bet no optiskās šķiedras lampiņām. Šāda “zvaigžņotās debess” metode izmaksā daudz lētāk, kaut arī izskatās gandrīz tāpat kā īsti dārgie kristāli: “bezgalības’” ilūzija šķiet reāla.


Paskatoties šāda auto salonā, precīzāk sakot, uz griestiem, rodas jautājums: “Kurā brīdī auto vadītājs varēs izbaudīt šo “mirgojošo” elementu?” Tomēr ir arī šāda aksesuāra pielūdzēji.

 

Cadillac


Šīs markas izstrādātāji ķērušies pie aizmugures skata spoguļa inovācijas. Kaut arī ikdienas cilvēkiem varētu šķist, ka tieši šo spoguli vairs nav iespējams ne ar ko aizvietot, tomēr Cadillac domā pavisam citādi. Tāpēc parastā aizmugures skata spoguļa vietā viņi ir izveidojuši aizmugures skata video spoguli. Ja var ticēt šī brīnumspoguļa inženieriem – projektētājiem, tad ar video iekārtu aksesuārs ir par 300% uzlabojis skatu. Tomēr šis skaitlis ir parasta teorija. Praksē šī ierīce mūs nepārsteidza un neizraisīja sajūsmu. Īpaši bezjēdzīgs šis aksesuārs mums šķita diennakts tumšajā laikā.


Jeep Cherokee


Jeep Cherokee Trailhawk radītāji auto komplektāciju ir papildinājuši ar automātisku vilkšanas trosi. Galvenais, ka šo vinču viņi ir prezentējuši kā ārkārtīgi sarežģītu inovatīvu izstrādi. Kaut arī ar šo aksesuāru iespējams patstāvīgi nokomplektēt jebkuru auto neatkarīgi no piedziņas tipa.


Mercedes-Benz, BMW


Šīs divas auto kompānijas ir izstrādājušas jaunu klimatisko sistēmu ar iebūvētu gaisa atsvaidzinātāju. Nepārtraukti lēkājošā “eglīte” ar lētu aromatizētāju jau sen ir apnikusi visiem auto vadītājiem, tāpēc Mercedes-Benz un BMW nolēma aprīkot savas automašīnas ar integrētu atsvaidzinātāju. Bet šī jaunuma ārējais izskats patīk nebūt ne visiem. Daudzus neapmierina arī šādas komplektācijas cena: kāpēc pārmaksāt tik daudz, ja var nopirkt lētu piekaramu aromatizētāju.


Mercedes-Benz


Jaunā Mercedes-Benz ideja ar izsmalcinātības “aromātu”: Swarovski briljantiem inkrustēti lukturi. Pēc kompānijas pārstāvju vārdiem, par šo soli viņi izšķīrušies tikai tāpēc, ka kristāli ideāli lauž gaismu un padara to spožu un skaidru. Tomēr mums ir cits viedoklis – 50 Swarovski kristāli uz 1 lukturi var tikai izputināt!


Objektīvi rezumējot šo TOP, liela daļa augstākminēto aksesuāru, funkciju vai opciju nav izstrādātas tāpēc, lai palīdzētu vadītājam. Visdrīzāk tāpēc, lai laimīgais jauna auto ieguvējs ieguldītu tajā pēc iespējas vairāk naudas. Patiesībā visu, kas mums patiešām palīdz braukšanas laikā, katrs vadītājs izvēlas individuāli, un ar standarta instrumentiem ir aprīkoti pat nedārgi un lietoti auto.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem