Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ātra Nissan nomaksa bez pārmaksas

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Gandrīz gadsimtu ilgā ražotāja vēsture radījusi tam nevainojamu reputāciju: jaunākās tehnoloģijas, komforts, uzticamība un plašais modeļu klāsts liek auto īpašniekiem visā pasaulē iemīlēties šajās automašīnās. Īstie Nissan īpašnieki jau kuro reizi pārliecinās par pieņemtā lēmuma pareizību.


Nissan līzingā


Tāpat kā pērkot jebkuru citu prestižu automašīnu, Nissan modeļa iegāde liek nākamajiem īpašniekiem ne tikai krāt vai noformēt auto kredītus, bet arī izmantot izdevīgus auto līzinga nosacījumus. Turklāt Nissan līzingu var noformēt kā juridiskas, tā arī fiziskas personas. Izprotot līzinga nosacījumus un šīs procedūras priekšrocības, jūs noteikti gribēsiet izmantot šādu iespēju.


Kā noformēt Nissan līzingā?


Līzings – tas ir finanšu pakalpojums, kas ļauj izmantot un iegādāties automašīnu personīgiem un komerciāliem mērķiem. Būtībā tas ir tas pats kredīts, bet ar iespēju maksāt mazāk, atgriezt automašīnu līzinga devējam un pakāpeniski dzēst visus papildus izdevumus: maksa par apdrošināšanu, nodokļiem un reģistrāciju plānveidīgi tiek sadalīta pa visu līzinga periodu un tiek ieskaitīta obligātā maksājuma summā.


Nissan līzinga noformēšanas mehānisms:

 

 • Klients izvēlas piemērotu auto modeli, vadoties pēc pārdošanas konsultanta ieteikumiem.
 • Klients izvēlas sev optimālo finansējuma veidu, pēc tam ar līzinga devēju saskaņo atmaksas grafiku.
 • Klients uzrāda līzinga noformēšanai nepieciešamo dokumentu klāstu un noslēdz līgumu.
 • Klients iemaksā nelielu avansa summu un komisijas maksu par veikto darījumu.
 • Klients saņem lietošanā Nissan zīmola automašīnu, kas reģistrēta CSDD uz līzinga devēja vārda ar pilnu apdrošināšanas paketi.


Kādas priekšrocības saņem fiziskās personas, noformējot Nissan līzingā?

 

 1. Minimālus sākotnējos izdevumus, jo visi papildus izdevumi ietilpst līzinga kopējā cenā un tiek plānveidīgi sadalīti pa visu atmaksas grafiku.
 2. Nissan noformēšana līzingā var neprasīt klientam iesniegt izziņu par ienākumiem, līzinga devējam pietiek uzrādīt LR pilsoņa pasi un ID karti.
 3. Ātra noformēšana. Un patiešām, lai paņemtu Nissan līzingā, nākamajam lietotājam bieži vien vajadzīga tikai pusstunda laika, jo visas papildus procedūras uzņemas līzinga kompānija.
 4. Fiksēta likme par automašīnas izmantošanu.
 5. Klientam ērta izdevumu plānošana, kas saistīti ar auto apkalpošanu.


Kādas priekšrocības saņem juridiskās personas, noformējot Nissan līzingā?

 

 1. Ja uzņēmumam ir pietiekama naudas summa, lai iegādātos vienu auto, tad, izmantojot līzingu, šī kompānija var vienlaicīgi iegādāties uzreiz vairākas automašīnas.
 2. Izmantojot līzingu, juridiskai personai jau vairs nav nepieciešams izveidot savu autoparku, pietiek pārdzīt savā teritorijā iepatikušās automašīnas no līzinga devēja autoplača.
 3. Ja jums ir brīva nauda, lai iemaksātu avansu, tad līzinga kompānija var nepieprasīt no jums finanšu pārskatu.
 4. Nodokļu ekonomija: pirmkārt, līzingā noformēts auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, tāpēc juridiskai personai nav nepieciešams maksāt peļņas nodokli; otrkārt, visi amortizācijas izdevumi, kurus paredz līzings, tiks attiecināti uz izdevumu posteni, tādējādi samazinot peļņas nodokļa apmēru.
 5. Viegla uzņēmuma budžeta sadale, pateicoties tam, ka līzinga izdevumi ir zināmi jau iepriekš un biznesa īpašnieks var savlaicīgi ieplānot līdzekļu patēriņu.


Auto iegāde – tas ir samērā nopietns solis, kas prasa no jums ne tikai lēmumu pieņemšanu, bet arī pieklājīgus naudas ieguldījumus. Iespējams, jūs vēl esat izvēles priekšā un nezināt, kādu tieši modeli izvēlēties, jo jums patīk divi vai vairāki. Šajā gadījumā auto līzings kļūs jums par optimālu risinājumu: jūs, netērējot grandiozas naudas summas, varēsiet personīgi izjust visas konkrēta auto modeļa priekšrocības vai trūkumus un ar laiku nonākt pie optimālās izvēles.


Nissan auto ražotājs ļoti bieži veic savas lojalitātes akcijas, kur automašīnas tiek pārdotas par pašizmaksu vai atdotas bezprocentu nomaksā. Šai reizē auto ražotājs saviem pielūdzējiem ir sagatavojis vēl vienu pārsteigumu – līzings uz 12 mēnešiem ar 0% gadā.


Bezmaksas līzinga nosacījumi:

 

 1. Pirmā iemaksa – no 60%.
 2. Līzinga atmaksas periods – 12 mēneši.
 3. Procentu likme – 0% gadā.
 4. Netiek aprēķināta komisijas nauda par inflāciju.
 5. Pirmā iemaksa 60% apmērā attiecas tikai uz pašas automašīnas cenu. Visi papildus izdevumi, kas saistīti ar reģistrāciju, apdrošināšanu un citiem pakalpojumiem, tiek vienmērīgi sadalīti pa 12 atmaksas mēnešiem.
 6. Līzingu var noformēt kā fiziskas personas, tā arī lieli uzņēmumi.
 7. Programma ir spēkā visai Nissan modeļu rindai.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem