Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ērta un izdevīga Nissan finansēšana

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Un tas viss tāpēc, ka iegādāties jebkuru Nissan modeli tagad ir kļuvis daudz vieglāk. Finanšu kompānijas ir izstrādājušas vispopulārāko produktu jaunu un mazlietotu auto vienkāršai izmantošanai – līzinga programmas, kas ir piemērotas ikvienam automīlim neatkarīgi no tā gaumes, iespējām un vēlmēm.

Nissan Qashqai auto līzingam ir neierobežotas iespējas, tāpēc līzingā (nomā) var iegādāties jaunu vai mazlietotu Nissan. Un visizdevīgākais piedāvājums Nissan iegādei līzingā būs japāņu zīmola oficiālo dīleru programma. Izmantojot oficiālā pārstāvja līzingu, klients šādā veidā saņem bezprocentu kredītu vai Nissan iegādi uz nomaksu. Tomēr pati svarīgākā auto līzinga priekšrocība ir tā, ka automašīnu var arī neizpirkt pilnībā, bet vienkārši noformēt ilgtermiņa nomā. Kad būsiet izmēģinājis vairākus Nissan modeļus, izvēlēties piemērotāko būs daudz vieglāk, turklāt jūs neko nezaudēsiet, bet tikai maksāsiet amortizācijas izdevumus par auto izmantošanu.

Kādas priekšrocības jūs sagaida, noformējot auto līzingu pie oficiālā Nissan pārstāvja:

 1. Noformējot līzingu (nomu), klients iegūst vairāk iespēju. Tas vienmēr var cerēt uz kompānijas akcijām un atlaidēm. Pirms Nissan noformēšanas līzingā viņam tiek piedāvāta iespēja testēt automašīnu, lai noteiktu komforta līmeni.
 2. Maksimāla izdevumu plānošana. Līzinga cenu jau iepriekš noteiks jūsu personīgais speciālists. Zinot fiksētu Nissan līzinga (nomas) ikmēneša maksājumu, jums būs daudz vieglāk atmaksāt visu automašīnas cenu.
 3. Nissan kompānijas oficiālais pārstāvis noteikti piedāvās līzingā (nomā) ne tikai pašu auto, bet arī papildus aksesuārus.
 4. Nissan dīleris ļauj saviem klientiem nedomāt par problēmām, kas saistītas ar auto ekspluatāciju. Aizņēmējs var pasūtīt pilna servisa komplektu, kurā noteikti ietilpst arī auto tehniskā apkope.
 5. Pie oficiālā Nissan pārstāvja klienti var noformēt papildus garantiju automašīnai, pagarinot garantijas apkopi pēc automašīnas vecuma vai tās nobraukuma.
 6. Vēršoties tieši pie dīleriem, Nissan klienti, kas vēlas iegādāties auto līzingā, var nemeklēt finansējumu pie trešajām personām – bankām un kredītkompānijām. Pirkuma finansēšana tiek īstenota uz vietas. Atbildi uz līzinga (nomas) pieteikumu Nissan automašīnai jūs varēsiet saņemt 1 dienas laikā.
 7. Noformējot Nissan līzingu (nomu) pie tās oficiālā pārstāvja, jūs iegūstat pilnu konsultatīvo atbalstu, kvalificētu darbinieku palīdzību un visizdevīgākos darījumus.

 

Nissan auto līzinga klasifikācija

Auto līzingu (nomu) var klasificēt, vadoties pēc vairākiem kritērijiem:

 • Līzinga galvenais mērķis – pilna Nissan iegāde vai tā noma:

 

 1. Nissan Qashqai operatīvais līzings nozīmē, ka automašīna aizņēmējam tiek izsniegta ekspluatācijai ar nomas nosacījumiem. Līzinga līguma termiņa beigās auto tiek atgriezts līzinga devējam, bet ja ir vēlēšanās, klients šajā etapā var pilnībā izpirkt Nissan Qashqai un kļūt par tā pilntiesīgu īpašnieku. Šis līzinga veids ir daudz lētāks kā finanšu līzings, jo tā atmaksas procesā aizņēmējs neizmaksā pašas automašīnas vērtību.
 2. Nissan Qashqai finanšu līzings nozīmē pilnu auto iegādi. Bet juridiski par auto īpašnieku aizņēmējs kļūs tikai pēc tam, kad visa līzinga summa tiks atmaksāta. Finanšu līzingā Nissan klientiem bieži tiek piedāvāta iespēja individuāli izvēlēties ikmēneša maksājuma apmēru, kā arī automašīnas atlikušo vērtību, pēc kuras tiks veikta Nissan Qashqai galējā iegāde.

 

 • Lietotāju (aizņēmēju, klientu) kategorija:

 

 1. Fiziskas personas – parasti iedzīvotāji, kas vēlas iegādāties Nissan Qashqai personīgām vajadzībām.
 2. Juridiskas personas – kompānijas, kas vēlas atjaunot savu autoparku vai izveidot to “no nulles”. Šai personu kategorijai auto līzings atšķiras ar iespaidīgu priekšrocību klāstu, tāpēc kompānijas labāk izvēlas auto līzingu, nevis Nissan auto kredītu.

 

 • Komforta līmenis. Papildus pakalpojumus klients izvēlas individuāli, bet gandrīz ikviena kompānija, kas piedāvā Nissan Qashqai līzingā, piedāvā vismaz 10 visvajadzīgākās opcijas. Un tas ir ļoti ērti, jo visi pasūtītie pakalpojumi tiks apmaksāti reizē ar līzinga galveno maksājumu.

 

Kādus pakalpojumus Nissan Qashqai līzingā klients var pasūtīt papildus:

 1. Apdrošināšana.
 2. Nissan Qashqai piegāde klientam ērtā vietā (laikā).
 3. Nodokļu apmaksa un tehniskā apskate.
 4. Auto atgriešana līzinga devēja rokās.
 5. Tehniskais atbalsts.
 6. Remonts un apkalpošana.
 7. Auto riepu iegāde un to montāža.
 8. Palīdzība uz ceļa.
 9. Maksājumu kartes degvielas apmaksai.
 10. GPS atbalsts.
 11. Autostāvvietu pārvaldība.
 12. “Rezerves automašīnas” funkcija remonta, avāriju gadījumā u.t.t.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem