Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Bezmaksas nomaksa Nissan X-Trail automašīnām

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Ja vien topošā aizņēmēja ienākumi to ļāva, automašīna tika nekavējoties noformēta kredītā. Ar laiku aizņēmējiem bija viegli sarēķināt, cik tiem nāktos pārmaksāt par tā vai cita transportlīdzekļa iegādi ar auto kredīta palīdzību. Un nereti šī pārmaksa gandrīz sasniedza iegādājamās automašīnas pilnu cenu. Piemēram, jūs nolēmāt noformēt Nissan X-Trail kredītā ar 20% gadā un atmaksas termiņu uz 5 gadiem. 5 reizinām ar 20 un iegūstam 100% pārmaksu. Protams, šādu finansēšanas variantu nevar nosaukt par izdevīgu. Izņēmums ir tikai tie gadījumi, kad Nissan X-Trail palīdz pelnīt naudu, ja gada peļņa savos apmēros vairākkārt pārsniedz kredīta gada likmi.

Auto kredītu dārdzības dēļ finansēšana izgājusi uz “līzinga” – ilgtermiņa nomas ceļa, kura laikā klients var pilnībā izpirkt Nissan X-Trail vai atgriezt to atpakaļ līzinga kompānijas rokās. Auto līzinga prasības katram kreditoram ir dažādas: daži pieprasa pirmo iemaksu, citi bez amortizācijas atskaitījumiem pieprasa maksāt arī gada likmi, bet šīs daudzveidības vidū var atrast arī daudz lojālākas programmas, kas ļauj aizņēmējiem gandrīz neko nepārmaksāt.

Ar ko Nissan oficiālie dīleri atšķiras no parastajiem kreditoriem?

Oficiālie Nissan zīmola pārstāvji vēl auto kreditēšanas popularitātes brīdī sāka piedāvāt bezprocentu kredītus modeļiem, kas jau bija vairākus gadus veci vai ne pārāk veiksmīgi. Līdz ar līzinga ienākšanu auto ražotāja lojalitāte tikai pieauga: tagad klients var mainīt automašīnas kā cimdus tik ilgi, kamēr neatradīs to Nissan, kas tam būs ideāli piemērots.

Bet ko darīt tiem auto īpašniekiem, kam jau ir viens Nissan, bet kas grib jaunāku un pilnveidotāku modeli? Pirmkārt, šādiem automīļiem pastāv apmaiņas iespēja: jūs atdodat savu lietoto Nissan un saņemat pilnīgi jaunu Nissan X-Trail. Protams, jums būs jāsamaksā starpība. Otrkārt, jau esošo klienta auto (tas var būt pat ne Nissan) līzinga kompānija var pieņemt kā pirmo iemaksu. Citiem vārdiem sakot, jūs ātri un ērti pārdodat savu cenu zaudējušo lietoto automašīnu konkrētai kompānijai un tūlīt pat noformējat citu, iespējams, ka šī automašīna būs jaunais Nissan X-Trail.

Kas ir līzings ar pilnu pakalpojumu kompleksu?

Noformējot Nissan X-Trail līzingā, aizņēmējs var izmantot kā standarta līzinga pakalpojumu klāstu, tā arī papildus pakalpojumu kompleksu. Neatkarīgi no tā, kādu līzinga veidu Nissan X-Trail automašīnai jūs izvēlēsities (finanšu vai operatīvo), jūs vienmēr varat pasūtīt komfortablu apkalpošanu. Kādus pakalpojumus var uzskatīt par papildpakalpojumiem, piemēram: nodokļa apmaksa par auto izmantošanu, tehniskā apskate, apdrošināšana, diennakts tehniskais atbalsts u.t.t. Šāda pilna papildus pakalpojumu komplekta pasūtīšanas ērtība slēpjas tur, ka tā cenu aizņēmējs apmaksā reizē ar Nissan līzinga pamata cenu.

Papildus iespējas Nissan līzingā var izmantot ne tikai parasti LR iedzīvotāji (fiziskas personas), bet arī komercuzņēmumi. Pēdējie no līzinga izjūt konkrētas priekšrocības, kas labvēlīgi ietekmē biznesu kopumā.

Uz papildus opcijām Nissan līzingā juridiskām personām var attiecināt:

  • Auto riepu iegādi un to nomaiņu.
  • Remontdarbu veikšanu.
  • Nissan X-Trail tehnisko apkopi.
  • GPS kontroli.
  • Degvielas kartes.
  • Transfēru.
  • Nissan X-Trail sagatavošanu atgriešanai līzinga kompānijas rokās.

 

Parasti Nissan X-Trail līzings tiek noformēts uz atmaksas periodu no 3 līdz 5 gadiem. Līzinga likme juridiskām un fiziskām personām ir fiksēta, tāpēc klientiem ir ērti plānot savus nākamos izdevumus, jau iepriekš zinot, cik lielu naudas summu viņiem nāksies atdot tekošajā periodā.

Kādas ir līzinga izmantošanas priekšrocības juridiskām personām?

Pirmkārt, uzņēmumi, kas noformējuši Nissan X-Trail līzingā, ar šo automašīnu nenoslogo savu bilanci: viņi nomā Nissan, tāpēc tas nevar kļūt par kompānijas īpašumu. Otrkārt, juridiskā persona var noformēt līzingā uzreiz vairākus auto, turklāt jebkāda veida (kravas automašīnas, spectehniku vai vieglos luksusa klases auto).

Treškārt, šāda auto kā Nissan X-Trail līzings ļauj kompānijām ieekonomēt uz nodokļiem – ļauj saņemt nodokļu atvieglojumus. Kopumā uzņēmums gūst iespēju iegādāties savu personīgo autoparku, kas būs viņu rīcībā. Un biznesa vadītājam nevajadzēs noformēt parādsaistības (kredītu), izņemt no ražošanas Nissan tehnikas iegādei nepieciešamo naudas summu, tādējādi samazinot plānotās peļņas apmēru.

Nissan X-Trail iegāde līzingā ir izdevīgs darījums parastiem iedzīvotājiem un biznesam, bet pirms darījuma noformēšanas neaizmirstiet pārbaudīt savas iespējas ar līzinga kalkulatora palīdzību kreditora tīmekļa vietnē.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem