Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ilgtermiņa auto noma ar iespējamu izpirkumu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Neapšaubāmi, vispieejamākie un pievilcīgākie auto līzinga nosacījumi ir tirgus “rūdīto” dalībnieku rokās. Turklāt jau esošie konkrētas bankas klienti nesteidzas mainīt savu finanšu partneri, jo tagad no šādas sadarbības viņi iegūst tiesības izmantot būtiskas atlaides un citas ērtas priekšrocības.


Viens no vispieprasītākajiem auto līzinga finanšu partneriem ir Nordea – galvenais Ziemeļeiropas kreditors, kas, pateicoties ilggadējai pieredzei, lieliski izprot sava klienta vajadzības.


Pavisam nesen Nordea transformējās vēl mūsdienīgākā bankas struktūrā, apvienojoties ar DNB. Rezultātā abu banku klienti kļuva par jau “dzimušā” Luminor zīmola partneriem. Tieši “jaunā” nosaukuma otrā daļa nosaka Nordea klātbūtni šajā finanšu biznesa “tandēmā”, vienlaicīgi norādot uz vēsturisko piederību Ziemeļeiropas valstu sektoram.


Kā notiek auto līzings Nordea


Nordea auto līzinga galvenā iezīme ir pieklājīga un izprotoša attieksme pret katru klientu. Turklāt visi kreditora nosacījumi ir tik caurspīdīgi, ka jūs varat saprast piedāvājumu pat, neizmantojot auto līzinga speciālista konsultāciju. Lai būtu ērtāk, kompānijas galvenajā lapā izvietots ērts virtuāls kalkulators, kas dažu sekunžu laikā palīdz uzzināt, cik liels maksājums jums gaidāms, ja noformēsiet izvēlēto automašīnu.


Pat tīmekļa vietnes viesim nebūs grūti aizpildīt šī resursa galvenos laukus, ievadot iegādājamā auto cenu; norādot pirmo iemaksu (jaunam auto tā var būt, sākot ar 10% no mašīnas vērtības, lietotiem – no 20%); izvēloties auto līzinga atmaksas termiņu (6-60 mēneši) un pārslēdzot ierīces karodziņu uz “finanšu” vai “operatīvo” līzingu.


Pēdējā ir jānorāda gada likme, kas nebūs augstāka par 1,5%, bet arī ne mazāka par 130 €. Spiežam pogu “aprēķināt” un iegūstam savu ikmēneša maksājumu, kas sastāvēs no divām daļām: gada likmes daļas un paša auto vērtības atmaksas.


Visus aprēķinātos maksājumus iespējams ērti izdrukāt, nospiežot vienu pogu, iespējams, šāds aprēķins jums būs nepieciešams, plānojot personīgu bankas apmeklējumu vai informatīvos nolūkos.


Sadarbības caurspīdīgums


Bet ar vienu ikmēneša maksājumu jūsu iespējamās auto līzinga izmaksas Nordea nebeidzas. Viens no "cenrāža” punktiem piedāvā iepazīties ar aktuālajām bankas līzinga pakalpojuma cenām. Tikai pieteikuma izskatīšana Nordea auto līzingam tiks veikta bez maksas. Turklāt šī procedūra var ilgt līdz 3 darba dienām, bet pašu pieteikuma formu var aizpildīt un nosūtīt tieši tīmekļa vietnē, personīgi neapmeklējot bankas filiāli.


Dažādu pakalpojumu cena cenrādī svārstās amplitūdā no 1,82 līdz 170 €, bet tas nebūt nenozīmē, ka Nordea auto līzinga atmaksas laikā jums būs jāmaksā viss sarakstā minētais. Ja turēsieties cieši pie sava atmaksas grafika, lielākā daļa no minētajiem izdevumiem jums nebūs jāmaksā.


Galvenie auto līzinga izdevumi būs tieši saistīti ar jūsu mērķiem:

 

  • Jūs gribat, lai automašīna pēc visas summas atmaksas piederētu jums (operatīvais līzings).
  • Jūs gribat izmantot Nordea auto līzingu kā mašīnas ilgtermiņa nomu (finanšu līzings).


Saprotams, ka operatīvais līzings būs dārgāks, bet šādas atmaksas rezultātā jūs iegūstat pilnībā savu automašīnu.


Uz ko ir jāgatavojas


Nordea auto līzinga saistības nebeidzas ar ikmēneša maksājumu vai pirmās iemaksas veikšanu. Jau no paša sākuma klientam ir jābūt gatavam uz to, ka vēl pirms darījuma noformēšanas būs jāveic automašīnas novērtēšana un vēlams, ka to darīs firma – novērtētājs, kas izvēlēts no saraksta Nordea lapā. Vēršanās pie sarakstā minētajām kompānijām ļaus jums samazināt līzinga noformēšanas laiku, jo šie partneri sadarbojas ar Nordea un lieliski pārzina līzinga devēja prasības.


Protams, darījuma norise, kā rezultātā klients iegūs automašīnu savā rīcībā, nevar norisināties bez KASKO un OCTA polišu iegādes. Un šajā sadaļā Nordea uzskaita savus apdrošināšanas aģentus, kas palīdzēs daudz ātrāk noformēt polises un piedāvās nelielu atlaidi no pakalpojumu standarta cenas. Neapstrīdams apdrošināšanas nosacījums ir tas, ka, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, atlīdzība tiks izmaksāta tikai Nordea. Klientam tomēr atļauts apmaksāt apdrošināšanas vērtību 12 mēnešu laikā vienādās daļās, kas tiks iekļautas ikmēneša maksājuma apmērā. Izmantojot šādu grafiku un iestājoties apdrošināšanas gadījumam, klients pārtrauc maksāt polišu cenu.


Nordea lojalitāte pret klientiem


Nordea auto līzinga nosacījumi maz atšķiras no līdzīgām konkurējošu finanšu kompāniju programmām, bet “saviem” klientiem banka ir sagatavojusi gan atlaides, gan vienkāršotu noformēšanas sistēmu, pateicoties jau atvērtajam kontam un informācijai par jūsu ienākumiem. Kā pamatprasības savam klientam banka izvirza:

 

  • Vecuma cenzs – no 21 gada.
  • Pietiekami ienākumi (atkarībā no automašīnas cenas), kurus var pierādīt.
  • Auto vecums (ne vecāks par 13 gadiem uz auto līzinga pilnas atmaksas brīdi).
  • Darījuma minimālā cena, sākot no 5000 €.
  • Nesabojāta kredītvēsture.
  • Standarta dokumentu pakete u.c.


Nordea finanšu vai operatīvā auto līzinga nosacījumi un prasības būtiski neatšķiras. Galvenā atšķirība ir tikai pirmās iemaksas apmērs: operatīvajā līzingā tā sākas ar 10% no objekta vērtības.


Iesniegt pieteikumu un uzzināt lēmumu iespējams, ienākot sadaļā “Pieteikumi”, šeit jūs varat nosūtīt aizpildītu veidlapu – anketu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem