Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kam būtu jātic, nomājot auto, bet kam – nē?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Jebkura auto, ne tikai Opel Astra, iegādes veidi un metodes, pirmkārt, ir atkarīgas no jūsu iespējām. Tomēr pastāv kāds universāls veids iegādāties automašīnu neatkarīgi no auto stāvokļa un jūsu finansiālajām iespējām. Un šo veidu dēvē par auto līzingu.


Neticiet to cilvēku viedoklim, kas nav izmantojuši auto līzingu


Kļūdains uzskats par to, ka auto līzings – tā ir tikai noma, var būt tikai tiem cilvēkiem, kas vēl nav izmantojuši šo pakalpojumu un maz ko zina par auto iegādi pilnā apmērā. Iepazīstot auto līzinga kā finanšu pakalpojuma būtību, jūs nepamanīsiet atšķirību starp auto kredītu un auto līzingu, bet noteikti pievērsiet uzmanību šī auto iegādes veida ekonomiskumam. Un tā, ko mēs varam atļauties, izmantojot auto līzingu:

 

  1. Mēs varam nopirkt jaunu auto ar oficiālā dīlera garantiju, iepriekš izejot testa draivu.
  2. Mēs varam iegādāties lietotu auto, kas atbildīs auto līzinga prasībām.
  3. Mēs varam nopirkt automašīnu pilnā apmērā vai paņemt to īslaicīgai lietošanai, ja būsim ar to apmierināts, tad izmantosim ātrās izpirkšanas iespēju.
  4. Pakalpojama ar nosaukumu “pilns serviss” izmantošana paredz vispusīgu līzinga auto apkopi.


Tādā veidā auto līzingam ir pa spēkam jebkurš uzdevums. Vienīgā nianse ir tā, ka auto ir jāatbilst kreditora – līzinga devēja prasībām, kam tad arī būs jāveic auto iegāde jūsu turpmākai lietošanai. Un otrais: līzings paredz auto pārreģistrāciju uz klienta vārda tikai pēc tam, kad tiks atmaksāta visa parāda summa, kaut arī daži jau ir atkāpušies no šī nosacījuma un reģistrē auto uz savu aizņēmēju vārda līzinga līguma parakstīšanas dienā.


Kur vērsties pēc auto līzinga?


Auto saloni un oficiālie pārstāvji. Ja agrāk auto līzings bija raksturīgs vienīgi kompānijām, kas nodarbojas tikai ar finanšu pakalpojumiem, tad tagad iegādāties līzingā var par jaunu auto no oficiālā zīmola pārstāvja. Jauna auto iegāde auto salonā notiks tieši tāpat kā automašīnas noformēšana par skaidru naudu vai auto kredīts: jūs varēsiet izmantot bezmaksas testa draiva pakalpojumu, izvēlēties sev nepieciešamo komplektāciju un papildus pakalpojumus. Šobrīd Latvijā Opel Astra ir pieejams ar jaunu virsbūvi tieši Opel oficiālā pārstāvja noliktavā. Turklāt nereti šādas iestādes veic arī lojalitātes kampaņas: piekāpjas, mainot jūsu lietoto Opel pret jaunu un daudz mūsdienīgāku. Šajā gadījumā auto ražotājs izpērk jūsu lietoto auto par jums ļoti izdevīgu cenu.


Bankas un privātie kreditori. Šeit ir apkopotas visdaudzpusīgākās programmas auto iegādei līzingā. Iegādāties auto līzingā ar šo kompāniju palīdzību jūs varat, vēršoties jebkurā auto sludinājumu portālā vai pie pašu kreditoru partneriem. Šajā gadījumā iespējama auto iegāde līzingā no privātpersonām.


Līzinga kompānijas. Parasti šīm organizācijām ir savi auto plači vai tās sadarbojas ar saviem konkurentiem. Tāpēc, atverot šādas kompānijas katalogu, jūs piedāvājumā saņemat vismaz 1000 auto eksemplāru. Milzīgs pluss auto iegādei līzinga kompānijās – tā ir darījuma “tīrība”: pirmkārt, automašīna jau ir izgājusi tehnisko diagnostiku; otrkārt, auto juridiskais statuss jau ir zināms un jums ar to nākotnē neradīsies problēmas. Šobrīd daudzi līzinga devēji piedāvā saviem klientiem arī garantijas termiņu, kas nodrošina pat lietotas automašīnas ideālo stāvokli.


Pilna servisa pakalpojums


Lai tiktu skaidrībā, kādēļ ir nepieciešams pilna servisa līzings, jāprot precīzi nodalīt operatīvo līzingu (ilgtermiņa noma 3-5 gadu garumā) no finanšu līzinga (noma, kas paredz pilnu auto izpirkumu). Šāda apkalpošana kā pilns serviss var tikt piedāvāts kā pirmajam, tā arī otrajam līzinga veidam, bet tomēr pilns serviss ir vairāk raksturīgs nomai uz konkrētu laika periodu. Un to ir ļoti viegli izskaidrot: parasti operatīvo līzingu vai nomu izmanto klienti, kas vēlas atstāt iespaidu uz apkārtējiem, tāpēc tie bieži maina vienu prestižu auto pret citu, bet nodarboties ar tā apkopi tiem nav vēlēšanās. Nevajag aizmirst, ka, noformējot automašīnu nomā, tās juridiskais īpašnieks var izvirzīt savus automašīnas ekspluatācijas nosacījumus, kuros ietilps arī prasība veikt apkopi tikai noteiktos tehniskos servisos.


Pilna servisa apkope tiek apmaksāta atsevišķi no pašas auto nomas, tāpēc ekspluatācijas maksa jums sastāvēs no divām daļām, bet apmaksāt šos izdevumus jūs varēsiet vienā ikmēneša maksājumā.


Pilna servisa līzinga priekšrocības

 

  1. Nomas un apkopes maksājumi – tas ir viens fiksēts ikmēneša maksājums, kas ļauj jums plānot savus nākotnes izdevumus. Īpaši izdevīgs šis apmaksas mehānisms ir kompānijām.
  2. Garantēts komforts un apkope – visas problēmas, kas rodas ar jūsu auto (tehniskas un ne tikai), atrisinās līzinga kompānija, jums atliks tikai nomaksāt ikmēneša rēķinus.
  3. Kompānijām nevajag ievadīt līzinga transportu sava uzņēmuma bilancē, jo tās to tikai lieto,
  4. Juridiskām personām, noformējot līzingā vairākus auto, tiek piedāvātas atlaides.
  5. Diennakts atbalsts visiem klientiem.
  6. Automašīnas nomas termiņa beigās lietotājam ir prioritāras tiesības to pilnībā izpirkt.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem