Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pietuvoties sapnim ar motocikla kredītu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Ikvienam no mums ir tiesības uz sapni, vienalga vai tas īstenosies vai nē. Protams, dažādu nepārvaramu apstākļu dēļ kvēlākā vēlēšanas var nepiepildīties arī visas dzīves laikā, bet ja jūs no jūsu karstākās vēlēšanās izpildes šķir vien finansiālas grūtības, mēs jums maksimāli palīdzēsim šo situāciju izlabot.

 

Par laimi, palīdzības sniegšana mums neradīs ne mazākās grūtības, jo mēs puslīdz droši zinām, par ko sapņo lielākā daļa mūsu iedzīvotāju, īpaši jau vīrieši. Vispopulārākais un vieglāk īstenojamais sapnis: tas ir apseglot sen kāroto divriteņu “dzelzs zirgu” ar nosaukumu “motocikls”.

 

Ātruma un draiva mīļotāji dod priekšroku tieši motociklam, lai viņiem vienmēr būtu iespēja traukties pa naksnīgo apkārtni starp spožām ugunīm, afišām un izkārtnēm, sajusties neievainojamam, absolūti neatkarīgam, brīvam no ikdienas steigas, izbaudīt neaizmirstamo baudu no grandiozā adrenalīna pieplūduma asinīs! Protams, to spēj tikai motocikls.

 

Tieši moto mīļotājiem tad arī tika izstrādāts jaunais kredīts motocikla iegādei, kas ļauj jums sēsties pie sava dzelzs drauga stūres tieši šodien un tagad, neatliekot patīkamos brīžus uz ilgāku laiku.

 

Motocikla kredīta galvenā priekšrocība – tā zibenīgais ātrums jūsu sapņa, vēlmes piepildīšanā. Grūti iedomāties, kā mēs gadiem vai gadu desmitiem ilgi atliktu naudu motocikla iegādei, ja nebūtu kredīts. Līdz ar motocikla kredītu nepieciešamība taupīt un atlikt ir pilnībā izzudusi! Atliek vien veltīt laiku piemērota motocikla modeļa meklējumiem un kredīta noformēšanai jebkurā jums pieejamā bankas nodaļā.

 

Kur slēpjas motocikla kredīta priekšrocības

 

1. Komforts un ērtības. Lai kļūtu par kārotā baika īpašnieku vai uzzinātu savas iespējas saņemt kredītu motocikla iegādei, jums nav pat jāiziet no mājas. Izvēlieties iemīļotā zīmola motociklu, jūsuprāt, pašu pievilcīgāko modeli un noskaidrojiet, vai banka ir gatava jums piešķirt kredītu tieši šī motocikla summas apmērā. Tiklīdz saņemsiet pozitīvu atbildi uz savu pieteikumu, varat uzskatīt, ka jūs jau esat kļuvis par kārotā baika (motocikla) īpašnieku. Tagad varat posties, lai izdarītu pirkumu.

 

2. Operatīvums. Lai uzzinātu, vai jums izdosies noformēt kredītu motociklam vai nē, jūs varat jau iepriekš nosūtīt online pieteikumu un jau pēc 15 minūtēm uzzināt kreditora lēmumu. Ja kredīts motociklam tiks apstiprināts, varat ķerties pie nākamā soļa: iesniegt visus dokumentu oriģinālus, lai oficiāli apstiprinātu kredītu motocikla iegādei. Jūsu kandidatūras iesniegšana un izskatīšana neaizņems vairāk kā stundu laika. Kad lēmums par motocikla kredītu tiks apstiprināts, jums būs jāpagaida ne ilgāk kā stunda, lai kredītlīgumu nostiprinātu ar parakstiem.

 

Un tā, lai noformētu motociklu, jums būs nepieciešamas, sākot no vairākām stundām, beidzot ar 1 dienu.

 

3. Izdevīgums. Vēršoties bankā pēc motocikla kredīta, katrs aizņēmējs pārdomā un plāno tā pirmstermiņa atmaksas metodes, ja tas ir iespējams saskaņā ar parakstīto kredītlīgumu. Ātra motocikla kredīta parāda atmaksa ļauj ieekonomēt uz procentiem, jo banka faktiski varēs ieturēt procentus tikai par kredīta izmantošanas periodu. Pēc iespējas izvēlieties diferencētu motocikla kredīta atmaksas veidu, lai plānveida parāda atmaksas gadījumā jūsu ikmēneša maksājums nepārtraukti samazinātos. Ja iespējams, noformējot kredītu, veiciet pirmo iemaksu par motociklu – obligāti izmantojiet šo iespēju. Jo vairāk jūs varēsiet iemaksāt pirmajā reizē, jo mazāka gada likme (kredīta pārmaksa) jums tiks aprēķināta.

 

Pievērsiet uzmanību arī tam, ka motocikla kredīts var būt parasts mērķa kredīts, bet tas nekādi neietekmēs jūsu priekšrocības. Aizņēmējam ir jāizvēlas optimālais kredīta piedāvājums ne tikai, pamatojoties uz procentu likmes apmēru, bet ņemot vērā arī:

 

• ikmēneša maksājuma apmēru;
• apmaksas termiņu;
• pienākumu noformēt dažādus apdrošināšanas veidus;
• kreditēšanas nosacījumus,
• u.c.

 

Motocikla kredīta noformēšanas īpatnības

 

Kļūdaini uzskatīt, ka motocikla iegāde kredītā jums uzliek par pienākumu iegādāties nepieciešamās apdrošināšanas polises tikai tāpēc, ka tas ir izdevīgi kreditoram. Apdrošināšanas operāciju būtība ir cita: pats aizņēmējs, pērkot motociklu, apdrošina sevi pret to, ka viņš var pazaudēt darbu, smagi saslimt, iekļūt CSN un nodarīt zaudējumus ne tikai sev, bet arī citiem satiksmes dalībniekiem. Visi šie apdrošināšanas gadījumi ir pārdomāti un tiek piedāvāti aizņēmējam tieši tāpēc, lai attiecībās ar kreditoru viņam nerastos force-majeure apstākļi, bet, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, apdrošināšanas kompānija varētu pilnībā segt sava klienta parādu un atlīdzināt bankai motocikla vērtību.

 

Lai saņemtu nepieciešamo kredīta summu motociklam,aizņēmējam nav nepieciešams uzrādīt daudzus papīrus, izziņas un dokumentus. Pietiks, ja uzrādīsiet pasi un autovadītāja apliecību. Tas būs nepieciešams, jau personīgi tiekoties ar kreditoru, bet, lai uzzinātu savas iespējas, jūs tās varat pārbaudīt online kalkulatorā, kas atrodams gandrīz katrā interneta bankā. Ar tā palīdzību jums izdosies veiksmīgi izplānot minimālos maksājumus nepieciešamajam kredīta atmaksas periodam.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem