Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Latvijai ir jauns līderis jauno automašīnu tirgū

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Un ir pilnībā saprotams, ka par pārdošanās līderēm ir kļuvušas ekonomiskākas automašīnas. Apskatot pagājušajā gadā līzingā pārdoto jauno automašīnu topu, redzams, ka auto zīmoli ieņēmuši šādas pozīcijas:

 

  • Škoda – 16%.
  • Toyota – 15%.
  • Volkswagen - 10%.
  • Nissan - 8%.
  • Hyundai - 6%.


Kāds no finanšu ekspertiem auto kreditēšanas nozarē komentēja šo situāciju un, spriežot pēc viņa vārdiem, pēdējos gados par pārdošanas līderēm kļuvušas jaunās automašīnas, kas pieder ekonomiskajai klasei. Auto tirgus vairāk neorientējas uz lietotām dārgas klases automašīnām. Par pieprasītāko transportu uz Latvijas ceļiem ir kļuvis pilsētas džips.


Pirms dažiem gadiem tieši par šādu pilsētas džipu līderi tika uzskatīts Nissan Qashqai, bet šobrīd situācija ir kardināli mainījusies – par līderi uz ceļiem kļuvusi Škoda un tās jaunie modeļi: KAMIQ, KODIAQ un KAROQ. Neaizmirsīsim arī par Octavia: interese par šo automašīnu nemazinās jau gadiem ilgi.


Jauno Škoda krosoveru cena svārstās 20-30 tūkstoši eiro diapazonā. Noformējot operatīvo līzingu, ikmēneša maksājums nepārsniegs 350 eiro. Šāda cenu politika ir maksimāli piemērota mūsdienu auto mīļotājiem, turklāt jaunai automašīnai būs spēkā rūpnīcas garantija. Tādējādi galvenais faktors, kas nosaka Škoda līderību, ir tās mērenā cena un nedārgā apkope. Izvēloties iegādāties jauno Škoda, īpašnieks vēl vairākus gadus izbaudīs braukšanu ar jaunu automašīnu, neuztraucoties par papildus tēriņiem, jo jebkuru remontu apmaksās garantija.


Ekoloģiskā tīrība gūst popularitāti


Popularitāti nezaudē arī transports, kas ir draudzīgs apkārtējai videi: hibrīdi un elektromobiļi. Šobrīd pieprasītākais Eiropas modelis šajā segmentā – Nissan Leaf, kura cena ir, sākot no 30 tūkstošiem eiro (no konveijera).


Pievēršoties auto tirgus segmentam – maz ekspluatētām automašīnām, var atzīmēt šādu “līderi” – BMWi3 ar izlaiduma gadu līdz 2018.gadam. Šāda jauna auto cena ir aptuveni 50 tūkstoši eiro, lietotā stāvoklī – no 15 līdz 25 tūkstošiem eiro.


Priecē tas, ka auto īpašnieku attieksme pret apkārtējai videi draudzīgu transportu kļūst atvērtāka. Spriežot pēc Latvijā veiktās aptaujas, 2 no 3 auto vadītājiem gribētu, lai viņiem būtu šāda automašīna, bet pagaidām cenas hibrīdiem un elektromobiļiem spēj atļauties vien daži.


Protams, dārga, bet nekaitīga transporta iegāde ir iespējama arī kredītā. Tomēr visa valsts autoparka atjaunošana virzītos daudz ātrāk, ja šajā procesā iesaistītos arī valsts. 29% no visiem gāzu izmešiem Latvijā rodas tieši auto transporta dēļ. Tāpēc gan auto īpašniekiem, gan kreditoriem ir liela vēlme, lai valsts vadošās amatpersonas pievērstu uzmanību šai problēmai un palīdzētu pāriet uz ekoloģiski tīrāku transporta veidu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem