Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Škodas noma ar izdevīgiem nosacījumiem

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Šobrīd auto ražotājs ietilpst grandiozā četru auto zīmolu koncernā: Škoda, SEAT, Audi un Volkswagen, kur pēdējam auto ražotājam ir vadošā loma. Katra no šīm markām ir slavena ar savu kvalitāti un uzticamību, kā arī – pieejamību. Tomēr Škoda ir pārspējusi visas savu konkurentu cerības un tagad tiek ražota visdažādākajās variācijās: vieglās automašīnas, autobusi, kravas automašīnas un lauksaimniecības tehnika.


Šāda daudzveidīga vienas auto markas modifikācija liek lielajiem uzņēmējiem paskatīties uz šīm automašīnām citām acīm: noformējot partnerattiecības ar šī auto koncerna oficiālajiem pārstāvjiem, iespējams iegādāties uzreiz veselu autoparku, kas apmierinās jebkuru ražošanas uzņēmuma vajadzību. Saistībā ar paaugstināto pieprasījumu pēc Škoda automašīnām, finanšu pakalpojumu tirgū sākuši parādīties interesanti instrumenti, ar kuru palīdzību biznesa īpašnieki gūst neierobežotas iespējas savu autoparku atjaunošanā. Un tas viss, pateicoties auto līzingam.


Kā notiek mijiedarbība starp klientu un līzinga devēju?


Visiem zināms, ka līzings – tas ir tāds finanšu pakalpojums, kur aizņēmējs iegūst savā rīcībā automašīnu un maksā naudu līzinga kompānijai par tās izmantošanu. Pastāv daudzi auto līzinga veidi, bet gandrīz katrs no tiem ļauj pilnībā izpirkt automašīnu, kad līguma darbības termiņš iet uz beigām. Arī Škoda līzingam ir tādas pašas plašas iespējas, kuras noteikti gribēs izmantot ne tikai juridiskas, bet arī fiziskas personas. Lai to izdarītu, jātiek skaidrībā tikai par automašīnas iegādes vai nomas nosacījumiem ar līzinga palīdzību.


Finanšu produkts līzinga veidā, ko, kopīgi sadarbojoties, izstrādājusi Škoda un Volkswagen, ņem vērā visas šo automašīnu autobūves īpatnības, kā arī savu korporatīvo klientu intereses. Unikālais produkts tiek piedāvāts ar speciāliem nosacījumiem un var tikt noformēts ne tikai oficiālajā Škoda līzinga centrā, bet arī citās auto ražotāja partnerkompānijās.


Līzinga darījuma izdevīgums ir tāds, ka katrs oficiālais Škoda pārstāvis iegādājas no koncerna automašīnas par speciālām cenām, tādējādi līzinga klienta ikmēneša maksājums paliek konkurētspējīgā līmenī. Mēs visi saprotam, ka līzinga maksājuma apmērs ir atkarīgs no trīs lielumiem: auto sākotnējās vērtības, ekspluatācijas izmaksām un atlikušās vērtības. Samazinot auto sākotnējo vērtību, piedāvājot izdevīgas sadarbības nosacījumus ar koncernu, oficiālie Škoda pārstāvji iekaro līderpozīcijas, noformējot šos auto līzingā.


Škoda automašīnu līzinga noformēšanas priekšrocības

 

 • Iegādājoties auto, klientam nevajag uzreiz samaksāt visu transportlīdzekļa cenu.
 • Aizņēmējam ir tiesības izvēlēties augstākas klases auto, nekā iepriekšējie, kas tādā pašā veidā noformēti kredītā.
 • Efektīva naudas plūsmas kustība, kas tiek panākta, pateicoties nemainīgai līzinga maksājuma summai.
 • Nodokļu priekšrocības (līzingā noformētais auto neuzliek lietotājam pienākumu maksāt peļņas nodokli).
 • Līzinga līguma darbības perioda beigās klients var samaksāt atlikušo auto vērtību un kļūt par tā pilntiesīgu īpašnieku vai atgriezt līzinga objektu līzinga devējam.
 • Škoda līzinga kompānijas bieži piedāvā saviem klientiem vislabāko servisa līmeni, tāpēc katram aizņēmējam tiek piestiprināts konkrēts līzinga speciālists. Visu sadarbības laiku jūsu speciālists vienpersoniski atbildēs uz visiem uzdotajiem jautājumiem un pārstāvēs kompāniju, slēdzot līzinga līgumus.
 • Škoda oficiālās filiāles ļauj izmantot savas automašīnas līzingā par maksimāli augstu atlikušo vērtību. Tādējādi samazinot obligāto līzinga maksājumu. Šo priekšrocību labprāt izmanto lieli uzņēmumi un piedāvā saviem darbiniekiem šādas automašīnas ar mērķi paaugstināt motivāciju.


Škoda līzingā – pilns automašīnas iegādes un apdrošināšanas pakalpojumu komplekss

 

 1. Pirmā līzinga iemaksa – tas ir avanss un komisijas maksa par sniegtajiem pakalpojumiem.
 2. Nomaksa tiek noformēta, pasūtot automašīnas restaurāciju vai pērkot apdrošināšanas polises.
 3. Nekādu līzinga papildus maksājumu visa līguma darbības perioda laikā.
 4. Nav nepieciešams piedāvāt ķīlu.
 5. Saskaņā ar sākotnēji parakstīto līzinga līgumu klients pēc pēdējā līzinga maksājuma izdarīšanas kļūst par pilntiesīgu automašīnas īpašnieku.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem