Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Džeimsa Bonda zemūdens automašīna: Tesla radītā realitāte

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Tieši tajā “spiegs, kas mani mīlēja” pārvietojās ar Lotus Esprit pat zem ūdens. Leģendārā automašīna – amfībija ir aktuāla pat pēc vairāk kā 40 gadiem. Bet Tesla nolēma pārspēt kino varoni un radīt tādu pašu peldlīdzekli, bet nu jau elektrisku. Īlons Masks jau ir atzinies, ka zemūdens virsbūves dizains jau ir gatavs, bet diez vai šis transportlīdzeklis parādīsies tirgū.


Kādu laiku kinofilmas oriģināls bija pazudis no auto eksotikas mīļotāju redzesloka, bet 2012.gads no jauna atklāja Slapjo Nelliju, kuru Masks iegādājās par 900 tūkstošiem dolāru. Daudz bija gribētāju, kas vēlējās veikt šādu pirkumu, bet par uzvarētāju, protams, kļuva Tesla. Mazliet agrāk Īlons atzinās, ka kompānijas idejā jau ir noteikts uzdevums radīt automašīnu, kas varētu bez problēmām pārvietoties kā ūdenī, tā arī pa sauszemi. Šobrīd jau ir gatavs automašīnas – amfībijas eksterjera makets.


Pēc Tesla vadītāja domām, pārveidotais Lotus Esprit – tas ir patiešām tas, par ko var vienmēr sajūsmināties, un pasaulē pastāv pavisam maz tādu objektu, ko izcilības ziņā varētu salīdzināt ar šo zemūdeni. Pēc Īlona vārdiem, tehniski viņi ir gatavi prezentēt zemūdenes pilnu versiju, bet tirgus ir pārāk mazs šādām ekskluzīvām lietām. Turklāt darbs pie šāda sarežģīta projekta atraus Tesla izstrādātājus no to aktuālajām lietām. Rezultātā tika izvirzīta hipotēze, ka šāds transporta modelis tomēr būs pieejams, bet tiks izmantots tikai kā šovkārs.


Aplūkojot Tesla attīstības vēsturi kopumā, jāsaka, ka viņiem nav raksturīgi strādāt pie modeļa, kas vēlāk netiks izlaists sērijveida ražošanā. Vismaz mēs vēl nezinām šādus gadījumus. Amerikāņiem primārais uzdevums vienmēr ir bijis pilnvērtīga sērijveida auto izgatavošana. Bet kā būs šoreiz, to zina tikai laiks…

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem