Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kvadraciklu reitings

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Ņemot vērā, ka ar kvadraciklu jūs diez vai varēsiet braukt uz darbu, kvadracikls lielākoties nostāvēs garāžā. Ja salīdzina ar automašīnām, kvadracikliem ir tikpat garš tehnisko parametru saraksts kā vieglajām automašīnām, turklāt cena ir aptuveni vienāda! Tāpēc optimālo izvēli var izdarīt, vadoties pēc tā, kādiem mērķiem nepieciešams kvadracikls. Šobrīd kvadraciklu klasifikators iedala tos 4 grupās:


Bērnu kvadracikls – ne vairs rotaļu kvadracikls, bet kvadracikls ar nelielu jaudu, kam noteikti būs ātruma ierobežojums. Kvadracikls būs piemērots jaunākajai paaudzei, ja braukšanu ar kvadraciklu uzskata par nākotnes aizraušanos.
Sporta formāta kvadracikli – viegli attīta ātrumu, bet nevar lepoties ar labu caurgājību. Visbiežāk šādi kvadracikli tiek izmantoti sacīkstēs.
Utilitārie kvadracikli – lieliski tiek galā ne tikai ar izklaides misiju, bet noder arī saimnieciskām vajadzībām: šīs kategorijas kvadracikli ir labi palīgi vasarnīcās, lauksaimniecībā vai vienkārši kravas pārvadāšanai pa lauku ceļiem.
Tūrisma kvadracikli – visbiežāk tiek izmantoti ekskursijām vai tūristu izklaidei. Šim kvadraciklu veidam piemīt augsta caurgājība un klīrenss, kā arī šādu kvadraciklu bagāžas nodalījumā iespējams ietilpināt visu tālam ceļam nepieciešamo aprīkojumu.


Augstākminētajai kvadraciklu klasifikācijai nav precīzu robežu, tāpēc daži kvadraciklu modeļi var vienlaicīgi attiekties uz vairākām kategorijām.


Lai jums būtu vieglāk saprast, no kuras kvadraciklu grupas izvēlēties vajadzīgo modeli, mēs nolēmām sastādīt savu unikālu kvadraciklu TOP-10, balstoties uz to jaudu un tehniskajām iespējām. Un mēs uzskatām, ka mūsu kvadraciklu TOP-10 katra vieta, ko ieņem konkrētais modelis, ir pilnībā pamatota!


10.vieta kvadraciklu TOP-10: STELS ATV 100RS


Šis modelis kvadraciklu TOP-10 ieņem pašu zemāko pakāpi, un tas ir saistīts ar to, ka tā nav 100% tehnika pieaugušajiem, bet drīzāk pagaidu variants pusaudžiem, jo ar šādu kvadraciklu jaunais motobraucējs varēs braukt vien dažus gadus. Vēlāk nāksies pārsēsties daudz nopietnākā transportlīdzeklī no mūsu kvadraciklu TOP-10. Bet kamēr var ieekonomēt, kāpēc gan to nedarīt? Protams, var iegādāties arī YAMAHA vai HONDA, bet vai ir vērts tā tērēties?


Minētais modelis ir izgatavots Ķīnā, kas nozīmē, ka tas ir pieejams ne tikai cenas ziņā, bet nebūs grūti arī atrast un iegādāties rezerves daļas.


Galvenie parametri:


1. 8 zirgspēki,
2. 2-taktu dzinējs ar piespiedu gaisa dzesēšanu,
3. pārnesumu kārba – variators pēc vienkārša motorollera principa ar atpakaļgaitas pārnesumu,
4. priekšējās un aizmugurējās hidrauliskās disku bremzes,
5. karburators,
6. darbojas ar benzīna un eļļas maisījumu, tāpat kā vecie mūsu bērnības modeļi.


Šāds kvadracikls kļūs ne tikai par pirmo mācību “zirgu”, bet arī iemācīs pareizi remontēt tehniku un veikt tās apkopi. Nelielais rezerves daļu daudzums neļaus apjukt, montējot kopā šo kvadraciklu no kvadraciklu TOP-10, bet zobsiksnas neesamība garantēs, ka iesācēji dzinēju remontēs varbūt ne ar 100% panākumiem, tomēr motors netiks sabojāts.


Kvadracikls no kvadraciklu TOP-10 nav slikts pēc parametriem, tomēr tam ir svara ierobežojumi – maksimālais svars 60 kg. Tāpēc ģimenes galva nedrīkst aizmirst par to, ka kvadracikls ir paredzēts tikai bērniem un pusaudžiem!


9.vieta kvadraciklu TOP-10: CFMOTO CFORCE 400L EPS (X4 EPS)


Vēl viens Ķīnas līderis mūsu kvadraciklu TOP-10. Nav svarīgi, ka šis modelis ieguvis tikai 9.vietu, jo pat šāds tituls ir pietiekami godpilns mūsu kvadraciklu TOP-10, ņemot vērā, ka to nav varējis ieņemt neviens “japānis”. Iespējams, “ekskluzīvajām” moto markām ir jāpārskata savi uzskati par cenu politiku: pastāv liels risks pilnībā izlidot no kvadraciklu TOP-10!


Modelis, par kuru runāsim tālāk, ir vairāk nekā pieejams cenas ziņā. Tieši cenai ir nozīmīga loma pirmā kvadracikla iegādē. Nedārgs kvadracikls, bet ne vairs pusaudžiem un ar stūres hidropastiprinātāju – lieliska izvēle un vieta kvadraciklu TOP-10.


Galvenie parametri:


1. 35 zirgspēki,
2. 400 kubikmetru motors,
3. ātrums – līdz 95 km stundā,
4. elektriskais stūres pastiprinātājs,
5. neliels svars – 347 kg,
6. nelieli izmēri,
7. divvietīgs,
8. spilgts dizains,
9. vienkārši vadāms.


Modelis būs piemērots iesācējiem pēc daudziem parametriem.


8.vieta kvadraciklu TOP-10: Polaris 570 BIG BOSS (6 x 6 Forest)


Vienvietīgs Polaris zīmola kvadracikls. Par šo marku pausti dažādi pretrunīgi uzskati, tomēr tie visi attiecas tikai uz sekundāro tirgu, mēs kvadraciklu TOP-10 apskatām tikai jauno tehniku. Kvadraciklu TOP-10 šis modelis ir īsts izņēmums: kvadraciklam ir 6 dzenošie riteņi, tāpēc tas būtībā nemaz nav kvadracikls, bet gandrīz vai pikaps.


Galvenie parametri:


1. 44 zirgspēki,
2. aizmugures platforma – bagāžnieks iztur līdz pat 360 kg, neskatoties uz to, ka kvadracikls ir vienvietīgs,
3. dzinēja tilpums – 570 kubi, .
4. svars – 490 kg.


Visā visumā modelis kvadraciklu topā ir pārāk utilitārs, bet izklaidei pārāk liels un ne pārāk manevrētspējīgs pagriezienos. Braucējam neizdosies ātri attīstīt vajadzīgo ātrumu. Ja tomēr kvadraciklu TOP-10 meklējat tehniku, kas palīdzēs jums saimniecībā vai transportlīdzekli makšķerēšanai/medībām, tad šis modelis ir ideāls risinājums!


7.vieta kvadraciklu TOP-10: Yamaha Grizzly 700 EPS


Šis nav lēts utilitārs japāņu kvadracikls, tomēr tas ir 100% uzticams. Šī moto zīmola politika nemainās jau daudzus gadus desmitus: tā vietā, lai ieviestu jaunas izstrādes, tiek izmantotas agrākās, bet nevainojamas

 

Turklāt Grizzly ir daudzas priekšrocības: augsta jauda, laba caurgājība, manevrējamība. Šis kvadraciklu TOP-10 modelis ir vienvietīgs, tāpēc ar to patiešām var izbraukāties pēc sirds patikas. Kā “mīnusu” var nosaukt tikai vienu: skaļā izplūdes sistēma nav piemērota braucieniem medībās.

 

Galvenie parametri:

 

1. 49 zirgspēki,
2. vinča,
3. elektriskais stūres pastiprinātājs,
4. motors – 700 kubi.


Kvadraciklā ir uzstādītas 2 augšējās sadales vārpstas. Bet jaudīgo griezes momentu nodrošina viens cilindrs ar d=103 mm. Modelis no visiem TOP-10 kvadracikliem izdod palielu vibrāciju, bet konstrukcijas īpatnības ļauj ar to lieliski tikt galā vadītāja kāju daļā.
Īsā kvadracikla bāze un labais klīrenss tā vien aicina izbraukt pa bezceļiem, bet nedrīkst aizmirst arī par izmantošanas racionalitāti: kvadracikls ir iekļuvis kvadraciklu TOP-10, jo tas var kļūt arī par parastu ikdienas transportlīdzekli ar lielu noslodzi.


6.vieta kvadraciklu TOP-10: BRP Renegade


Godpilno vietu kvadraciklu TOP-10 varēja iekarot tikai šis kvadracikls. Šis kvadracikls tiek uzskatīts par vienu no labākajiem SPORT kategorijā. Kaut arī sports mēdz būt dažāds, un ja iepriekšējais modelis ir labi ticis galā ar krosa ceļiem, tad šis BRP kvadracikls lieliski pārcietīs vislielākos dubļus. Bet tieši šādi braucieni parasti ir visiespaidīgākie sacīkstēs.


Galvenie parametri:


1. 91 zirgspēki,
2. dzinējs – 1000 kubikcentimetri,
3. 3 režīmu stūres pastiprinātājs,
4. vinča ar 1361 kg ietilpību,
5. alumīnija aizsardzība uz kvadracikla bufera un apakšā,
6. lietie diski ar pretdubļu riepām,
7. svars – 441 kg,
8. 30-collu riepas,
9. snorkeļi izvietoti virs ierastās vietas.


Pateicoties savām tehniskajām iespējām, no visa kvadraciklu TOP-10 šis kvadracikls atšķiras ar spridzinošu raksturu un pilnīgu gatavību jebkādam ekstremālam braucienam! Kvadracikls viegli ieņem līderu vietu TOP-10 kvadraciklu vidū dubļu braucienos pat līdzās daudz dārgākiem kvadracikliem.


Rūpnīcas komplektā kvadracikls tiek pārdots ar speciāliem SPORT režīma amortizatoriem, kas spēj pielāgoties patstāvīgi.


Vienīgais mīnuss kvadraciklam Nr.6 – radiators nav izvirzīts uz priekšu.


5.vieta kvadraciklu TOP-10: Yamaha YFM700R


Šis kvadracikls kvadraciklu TOP-10 nav parādījies nejauši. Tā klātesamība topā pievērš uzmanību tam, ka ar tik ekstremālu sporta veidu jokot nedrīkst. Ja jums nav labu motobraukšanas iemaņu, šis modelis no kvadraciklu TOP-10 jums nebūs piemērots. Un otrādi, ja protat profesionāli vadīt šādu tehniku, tad ar šādu kvadraciklu jums ir visas izredzes izjust adrenalīnu! Pretējā gadījumā ātrs ceļš uz traumatoloģijas slimnīcu jums ir nodrošināts.


Galvenie parametri:


1. 5-pakāpju pārnesumkārba,
2. svars – mazāk par 200 kg,
3. ātrums un griezes moments nav kontrolējams,
4. motora tilpums – 700 kubi,
5. aizmugurējā ass ir nepārtraukta.


Pēdējā īpatnība ļauj ne tikai pieveikt sarežģītu maršrutu, bet arī padriftēt, turklāt mazais kvadracikla svars pat atļauj ar to izdarīt trikus. Nākamos šī kvadracikla īpašniekus var pievilināt arī vēl viens liels šī kvadracikla “pluss”: tirgū tam ir viegli piemeklēt pilnīgi jebkura tūninga aprīkojumu vai nomainīt jau esošo. Pielāgot šo kvadraciklu savām vajadzībām – tā nav problēma.


Un, ja nopietns “mīnuss” šai kvadraciklu TOP-10 pakāpei ir prasība pēc vadītāja profesionālās sagatavotības, tad to 100% atsver viens trekns “pluss”: ideāla reakcija uz bremzēm un gāzes pedāli.

 

4.vieta kvadraciklu TOP-10: CFMOTO CFORCE 1000 EPS (X10 EPS)


Lietotāju vidū šis kvadracikls tiek uzskatīts par vienu no veiksmīgākajiem. Var teikt, ka pats CFMOTO zīmols ir prezentējis sevi kā optimālu risinājumu starp cenu un kvalitāti, bet šis kvadraciklu TOP-10 modelis ir ieguvis vispozitīvākās atsauksmes no auditorijas!


Galvenie parametri:


1. divvietīgs,
2. 75 zirgspēki,
3. ātrums – līdz 108 km,
4. motora tilpums – 1 litrs,
5. klīrenss – 30 km,
6. elektriskais stūres pastiprinātājs,
7. mīksti sēdekļi 2 stāvos, pasažierim ar atzveltni,
8. vinča,
9. 27-collu riepas,
10. LED optika,
11. lietie diski,
12. 30 l bāka,
13. āķis,
14. dažas platformas iekraušanai,
15. pilnpiedziņa, iespēja atslēgt diferenciāli.


Spriežot ne tikai pēc atsauksmēm no jebkura kvadraciklu TOP-10, bet arī pašām kvadracikla iespējām, tas patiešām var būt noderīgs ne tikai ekstrēmiem izbraucieniem. Tas bez problēmām varēs pārvadāt lielgabarīta kravas pa bezceļiem!


3.vieta kvadraciklu TOP-10: BRP Outlander MAX 850 XT-P


Kvadracikla modeli nevar uzskatīt par 100% sporta modeli, bet gan jaudas, gan caurgājības ziņā šim Outlander modelim var ielikt visus 10 no 10! Uzvarēt konkurences cīņā šo kvadraciklu no kvadraciklu TOP-10 var tikai šī zīmola modeļi, bet tie, kam ir litra dzinējs vai pilnībā sportiski modeļi. Savā kategorijā kvadracikls ir vislabākais.


Galvenie parametri:


1. smags 850 kubikmetru Rotaks dzinējs,
2. 78 zirgspēki,
3. zemi pārnesumi,
4. pašregulējami amortizatori,
5. vinča ar 1360 kg celtspēju,
6. lietie diski ar bedlokiem,
7. automātisks sajūgs,
8. 2 bagāžas nodalījumi,
9. brīva telpa zem pasažiera sēdekļa.


Īsumā par augstākminēto: amortizatorus var viegli pielāgot jebkurai virsmai – vai tie būs dubļi vai neuzarts lauks; ar bedlokiem riepām var 100% izlaist gaisu; priekšējam diferenciālim nav nepieciešama manuāla bloķēšana – viss notiek automātiski (to īpaši novērtēs iesācēji).


Rezumējot, var teikt, ka šis kvadracikls ir: caurejams, jaudīgs, ar vinču, veiksmīgu bagāžas telpu un viegli regulējamu piekari.


Kā trūkumus var atzīmēt, ka radiatoru racionālāk būtu bijis izvietot priekšējā bagāžas nodalījumā, pat mazliet ziedojot tam telpu.


Paredzams, ka jo vairāk mēs pietuvojamies kvadraciklu TOP-10 līderim, jo vairāk priekšrocību piemīt minētajiem modeļiem. Katrs nākamais modelis kvadraciklu TOP-10, tuvojoties TOP “augšgalam”, “apaug” ar dažādiem tehniskiem parametriem un, pateicoties tiem, ieņem TOP augšējās vietas.


2.vieta kvadraciklu TOP-10: Kawasaki Mule Pro-DXT


Izmantojot visizplatītāko šī kvadracikla nosaukumu “Mūlis”, tieši Mūli visbiežāk var sastapt mežniecībā un medībās: jaudīgs kvadracikls ar labu caurgājību tiek galā ar jebkuru saimniecībā nepieciešamu uzdevumu.


Galvenie parametri:


1. darbojas ar dīzeļdegvielu,
2. 3-cilindru dzinējs,
3. dzinēja tilpums – 1000 kubikcentimetri,
4. vislabākais griezes moments 2400 apgriezieni minūtē,
5. variators + reduktors,
6. benzīna bāka ar 30 litru tilpumu,
7. ietilpīgs bagāžas nodalījums,
8. 4 vietas,
9. vadīšana līdzīga automašīnas vadībai.


Ko tas viss nozīmē? Pēc degvielas patēriņa – samērā ekonomisks, pēc caurgājības – tiek ārā no dubļiem pat ar pasažieriem un kravu aizmugures nodalījumā. Ņemot vērā benzīna bākas apjomu, ar šādu kvadraciklu var doties jebkurā ceļojumā.


Lai garantētu drošību, 4 reizes tika pastiprināta variatora siksna salīdzinājumā ar citiem šī zīmola kvadracikliem.


Kā mīnusu var atzīmēt izplatītu kvadraciklu problēmu – zemu izvietotu akumulatoru un gaisa filtru. Abi atrodas aiz aizmugures durvīm pie riteņu arkas. Šāds izvietojums nereti var izraisīt hidrositienu, tāpēc, ja mitrā laikā brauksiet pa nepazīstamām vietām, neaizmirstiet attiecīgi sagatavot kvadraciklu.


1.vieta kvadraciklu TOP-10: BRP Can-Am Maverick X3 Turbo R


Garš nosaukums, bet vai kvadraciklu TOP-10 līderis var iztikt tikai ar diviem vārdiem? Starp visu kategoriju kvadracikliem šis kvadracikls tiek uzskatīts par labāko sporta modeli divvietīgo kvadraciklu vidū. To var arī pelnīti uzskatīt par motovisurgājēju!


BRP kvadracikli saņēmuši lieliskas atsauksmes, bet ar īpašu sajūsmu tiek novērtēti jaunās paaudzes side-by-side modeļi. Šī jaunā sporta kvadraciklu visurgājēju kategorija vairāk atgādina īpašus sacīkšu bolīdus: tikai 4,4 sekunžu laikā kvadracikls ieskrienas līdz 100 km/h. Kas vēl šo kvadraciklu padara tik īpašu?


Galvenie parametri:


1. dzinējs – 900 kubikcentimetri,
2. 172 zirgspēki,
3. TTX piekare ar kvadracikla maksimālo gaitu – 24 collas.


Šī kvadracikla pilnīgam raksturojumam pietiek arī ar 3 parametriem, kā arī jau iekarotās vietas sacīkstēs:


• 2.vieta 2018.gada rallijā Dakāra – Parīze.
Godalgotas vietas savā debijas kategorijā side-by-side.


Kuru kvadraciklu izvēlēties?


To, ka ķīniešu kvadracikli ir iekarojuši pastāvīgu vietu pat kvadraciklu TOP-10, ņem vērā ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Bet to lielā mērā devalvē tas, ka, piemēram, “”stelsiem” ir samērā sarežģīta situācija ar rezerves daļu piemeklēšanu. Šie modeļi nebūs piemēroti arī sarežģītiem braucieniem: sarautas vārpstas un zobrati tiek uzskatīti par ierastu lietu šī zīmola kvadracikliem.


CFMOTO – laba cenas un kvalitātes alternatīva. Savukārt attīstītais kvadraciklu piegādātāju tīkls ļaus bez problēmām iegādāties vajadzīgās rezerves daļas.


BRP – neslikti kanādieši ar austriešu Rotax motoriem. Pilns augsta līmeņa aprīkojums ļauj šiem kvadracikliem kvadraciklu TOP-10 iegūt lieliskas atsauksmes par vislabāko līdzsvaru!


Ja jūs neierobežo finansiālas iespējas, tad japāņu kvadracikls kļūs par nozīmīgu jūsu imidža daļu, turklāt ar garantētu komforta līmeni jebkurā braucienā.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem