Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Labāko lietu izlase automašīnai

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Ņemot vērā īpašnieka prasības, vēlmes un stilu, automašīnai ir jābūt maksimāli ērtai, un jāiekļauj sevī visu, kas varētu būt nepieciešams vai noderēs ceļā. Ja pie stūres Jūs pavadāt maksimāli daudz laika, tad Jūsu mašīnu var saukt par "otrajām mājām", un tad tajā pavisam noteikti ir jābūt pilnas paketes aprīkojumam ar nepieciešamajiem aksesuāriem. Pateicoties labi pārdomātajam nepieciešamo lietu komplektam, Jūs pie stūres jutīsieties ērti visu laiku, un jebkurā brīdī varēsiet baudīt karstas kafijas krūzi vai uzlādēt telefonu.


Aksesuāru standarta komplekts


Katrā automašīnā saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem ir jābūt minimālam neaizvietojamo aksesuāru komplektam. To funkcija neietekmē automašīnas lietošanu, bet ļauj padarīt auto vadīšanu maksimāli drošu. Kas ietilpst svarīgo automašīnas aksesuāru pamata komplektā:

 

 1. Medicīniskā aptieciņa.
 2. Ugunsdzēšamais aparāts.
 3. Virve vilkšanai.
 4. Avārijas brīdinājuma zīme.


Lai gan, šim sarakstam var pieskaitīt domkratu, atslēgas, utt., bet mēs apstāsimies pie minētajām lietām.


Svarīgi auto aksesuāri Jūsu ērtībām


Tātad, kam būtu jāatrodas Jūsu mašīnā, lai Jūs tajā justos kā mājās - Top 10 svarīgākie automašīnas aksesuāri:

 

 1. Video reģistrators. Šo ierīci var nosaukt par Jūsu acu atmiņu, kas uzticami fiksē jebkuru situāciju uz ceļa. Visi nofilmētie materiāli varēs pierādīt Jūsu taisnību strīdos ar Ceļu policijas darbiniekiem, kā arī varēs apstiprināt Jūsu rīcības tiesiskumu ceļa negadījuma gadījumā. Svarīgākais, lai šis svarīgais aksesuārs būtu kārtīgi piestiprināts, un netrīcētu braukšanas laikā.
 2. Navigācija. Modernās automašīnas jau ražo ar iebūvēto navigāciju, bet daži ražotāji atstāj to nākotnes auto īpašnieka ziņā. Šo svarīgo aksesuāru vajadzēs uzstādīt pašrocīgi, ja automašīna ir senāka izlaiduma gada, un tajā nav iebūvētās navigācijas. Protams, šāda ierīce aizvedīs Jūs pa nepieciešamo maršrutu līdz pašam gala punktam, bet lielajās pilsētās pasargās no sastrēgumiem un slēgtas pretējā virziena kustības.
 3. Pret radaru ierīce. Visiem automašīnu īpašniekiem ir kaisle pret lielu ātrumu. Bet, bieži ātra braukšana kļūst par iemeslu sodam par ātruma pārsniegšanu. Tieši radara ierīču noteikšanai, kas skenē Jūsu ātrumu, un noteikumu pārkāpuma gadījumā sūta fiksēto informāciju Ceļu policijai, ir izstrādāti radari - detektori. Nē, tie neneitralizē pastāvošo radaru, bet signalizē par tuvošanos tam. Parasti tas notiek ar skaņas signāla palīdzību, kad automašīna tuvojas radaram. Pret radaru kontrolējošā ierīce atpazīst ierīci 1-4 km attālumā. Radaru detektors darbojas ar baterijām vai to var pievienot pie automašīnas iekšējās elektropadeves. Pēdējais variants ir vairāk uzticams, jo daudzi vienkārši aizmirst savlaicīgi samainīt baterijas.
 4. 6 portu uzlādes ierīce. Šis ir viens no būtiskākajiem aksesuāriem automašīnai, kuram noteikti ir jābūt visiem autovadītājiem. Daudz un dažādas uzlādes ierīces rada nekārtību automašīnas salonā, bet uzlādes ierīce ar 6 portiem būs piemērota Jums un Jūsu tuviniekiem tālā ceļā.
 5. Apģērba pakaramais - aksesuārs automašīnai, kas Jūs atbrīvos no virsjaku, mēteļu un citu apģērbu kaudzes. Turklāt, pakaramais ļauj Jums uzkarināt izgludinātu uzvalku vai kleitu, kuru Jūs uzvilksiet, kolīdz nonāksiet gala mērķī.
 6. Telefona turētājs. Ļoti ērts aksesuārs, kuru pilntiesīgi var saukt par svarīgu, jo līdz šim nav izdomāts šīs ierīces analogs. Neizņemot telefonu no kabatas, Jūs varat redzēt, kurš Jums zvana, un pēc nepieciešamības atbildēt ar skaļruņa funkcijas palīdzību.
 7. Automašīnas atkritumu tvertne. To piestiprina ar lipekļa palīdzību pie jebkura automašīnas elementa, tāpēc ar šādu aksesuāru ērti var aprīkot katra pasažiera krēslu. Autovadītāji bieži saskaras ar nepieciešamību izmest atkritumus, nepametot automašīnu. Tagad šī problēma ir pilnībā atrisināta.
 8. Āķi somām. Neērtības ar somām ir vairāk zināmas sieviešu dzimtes autovadītājām, un tas izskatās, aptuveni, šādi: pasažieri iesēžas aizmugures sēdekļos, rokās somas, kuras vienmēr nav kur novietot. Īpaši šī situācija kļūst sasāpējusi, ja pasažieri mašīnā ir vairāki, un viņi ceļā risina jautājumus, pārcilājot dokumentus vai darījumu dokumentus.
 9. Birste - skrāpis. Parasti, bez tās nevar iztikt nevienu ziemu. Atnācāt uz stāvvietu, bet priekšējo stiklu klāj ledus, ko darīt, un kā glābties no ledus kārtas? Protams, daži var notīrīt šādus laukumus ar bankas kartēm, bet katru reizi viņi riskē to salauzt. Drošāk ir iegādāties birstīti - skrāpi uz maza turētāja: no vienas puses skrāpis, kas ļauj noskrāpēt ledu, bet, no otras, birstīte, kas palīdz noslaucīt ledus pārpalikumus.
 10. Apsildāmā krūzīte, termoss vai automašīnas ledusskapis. Visi šie svarīgie aksesuāri var atrasties Jūsu mašīnā vienlaicīgi vai ņemt tos līdz pēc izvēles, atkarībā no gadalaika un attāluma, kas Jums jāveic. Piemērs:

 

 • tālākā braucienā Jūs nevarēsiet iztikt bez automašīnas ledusskapja;
 • ziemā, pa ceļam uz darbu, stāvot sastrēgumā, Jūs ar lielāko prieku baudīsiet karstu kafiju, kas uzsildīta ar apsildāmo krūzi;
 • termoss noderēs, ja esat nolēmis doties ceļojumā ar lielāku kompāniju. Nelielās pieturas vietās Jūs varēsiet ne tikai uzmundrināt sevi ar karstu dzērienu, bet arī uzcienāt savus draugus ar siltu tēju, kafiju vai pretēji, ar kaut ko atvēsinošu.


Par svarīgo aksesuāru tēmu var runāt ilgi. Ņemot vērā katra autovadītāja intereses individuāli, automašīnā var izmantot drošības jostu apvalkus, kažokādas stūres apvalku, apvalkus ar apsildi un ūdens necaurlaidīgo pārklājumu, putekļu slotiņas, utt. Bet, protams, ka automašīna nevar pārvērsties par priekšmetu "varbūt kādreiz noderēs" kalnu, tāpēc Jums noderēs svarīgo aksesuāru komplekts automašīnai, kas būs 100% unikāls!

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem