Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Bezprocentu nomaksa Toyota automašīnām

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Un šī pieejamība ir tieši saistīta ar jaunām iespējām, ko piedāvā oficiālais Toyota pārstāvis – līzinga programmu ieviešanu Latvijas automašīnu un finanšu tirgū. Turklāt nākamajiem aizņēmējiem tiek piedāvāta iespēja gan pilnībā iegādāties automašīnu, gan vienkārši noformēt transportlīdzekli ekspluatācijā.

Toyota – populārs japāņu auto zīmols, kuru bieži izmanto ne tikai fiziskas personas, bet arī lieli uzņēmumi, kas veido pilnvērtīgus autoparkus no mūsdienīgiem un pilnveidotiem auto modeļiem. Komercuzņēmumu iespējas, izmantojot Toyota līzingu, būtiski paplašinās: bilance netiek apgrūtināta, nav pārmērīgi lieli izdevumi, toties ir pilnvērtīgi strādājošs transporta parks.

Arī fiziskām personām līzingā var būt divi galvenie mērķi: noma vai plānveidīga transportlīdzekļa izpirkšana. Tāpēc Toyota līzingā kļūs par visoptimālāko variantu, ja automašīna ir nepieciešama steidzami, bet nav līdzekļu tās iegādei. Daudzi no oficiālajiem Toyota pārstāvjiem jau piedāvā līzinga programmas bez pirmās iemaksas, kas vēl vairāk atvieglo darījumu aizņēmējam un padara auto iegādi pieejamāku.

Līzinga varianti, pērkot Toyota Auris

Viens no vispopulārākajiem Toyota modeļiem ir Auris. Lieliska manevrējamība, transmisiju daudzveidība, nelieli gabarīti un ekonomiskums palīdzējuši Toyota Auris gūt atzinību automīļu vidū. Šo Toyota modeli lieto kā studenti, tā prestižu uzņēmumu vadītāji. Turklāt Toyota Auris ir pieejama kā fiziskām, tā arī juridiskām personām, automašīnas līzings piedāvā aizņēmējam dažādas iespējas:

1. Operatīvais līzings – ilgtermiņa Toyota Auris noma. Šajā gadījumā līzinga devējs tikai piedāvā saviem klientiem izmantot automašīnu ar lietotāja tiesībām. Tiklīdz beigsies līzinga darbības termiņš, aizņēmējam būs jāatdod Toyota Auris līzinga kompānijai vai oficiālajam zīmola pārstāvim. Tomēr šis līzinga veids neizslēdz iespēju aizņēmējam iegādāties auto pilnībā pēc līguma termiņa beigām. Potenciālo pircēju klāstā, kas vēlēsies iegādāties ekspluatējamo auto, aizņēmējam būs prioritāte.

Operatīvo līzingu izmanto gadījumos, kad Toyota Auris klientam ir nepieciešama tikai uz noteiktu laika periodu un lietotājs nevēlas to iegādāties pilnībā. Izmantojot automašīnu operatīvajā līzingā, aizņēmējs maksā tikai amortizācijas maksu, kam jānosedz auto nolietojums.

Operatīvā līzinga darbības perioda beigās aizņēmējam ir tiesības:

  • Pagarināt līzinga līguma darbības periodu auto turpmākai ekspluatācijai, bet ar nosacījumu, ka transportlīdzekļa vecums no atļaus (parasti automašīnas, kas jau ir 13 gadus un vairāk vecas, nav izmantojamas līzingā).
  • Mainīt līzingā nodoto esošo auto pret mūsdienīgāku un pilnībā jaunu.
  • Iegādāties auto pilnībā, piemaksājot Toyota Auris atlikušo vērtību.

 

2. Finanšu līzings – banku, kredīta un līzinga kompāniju finanšu produkts, kas ļauj aizņēmējam kļūt par pilnvērtīgu Toyota Auris īpašnieku. Tiklīdz līzinga līguma darbības periods ies uz beigām, automašīna pāries aizņēmēja pilnā īpašumā un kļūs par tā īpašumu. Finanšu līzingā kreditors iegādājas jūsu izvēlēto Toyota Auris tieši jums, nodod jūsu lietošanā, un tikai pēc tam jūs plānveidīgi un saskaņā ar atmaksas grafiku sākat atmaksāt automašīnas vērtību.

Auto finanšu līzings – pietiekami elastīgs darījums, kura gaitā aizņēmējs var palielināt vai samazināt savu ikmēneša iemaksu apmēru, patstāvīgi nosakot Toyota Auris atlikušo vērtību. Visi šie nosacījumi starp kreditoru un aizņēmēju tiek atrunāti vēl pirms līzinga līguma parakstīšanas un kļūst par līguma galvenajiem punktiem.

3. Auto līzings ar pilnu papildpakalpojumu paketi – šis līzings var būt kā finanšu, tā arī operatīvais līzings. Galvenā šī finanšu darījuma atšķirība no līdzīgiem – aizņēmējs saņem ne tikai auto, bet arī pilnu atbalstu automašīnas ekspluatācijā.

Daudzas līzinga kompānijas savā standarta līzinga programmā uzreiz norāda papildpakalpojumu klāstu, kas ietilpst līzinga kopējā cenā un tiks apmaksāti reizē ar pamata amortizācijas maksājumiem, piemēram:

  • Toyota Auris iegādes finansēšana;
  • apdrošināšana (KASKO, OCTA);
  • auto piegāde klientam;
  • diennakts tehniskā palīdzība lietotājiem;
  • nodokļu apmaksa un tehniskā apskate;
  • sagatavošanas darbi, kas ļaus atgriezt automašīnu līzinga kompānijai lieliskā stāvoklī.

Uzskatītie pakalpojumi parast ietilpst līzinga standarta paketē, bet, ja ir vēlēšanās, var pasūtīt: GPS monitoringu, palīdzību uz ceļa, stāvvietu apmaksu, remontu, auto riepu maiņu pret jaunām u.tml.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem