Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Toyota Corolla iegādes veidi

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Korporācija nodarbojas ne tikai ar automašīnu ražošanu, tomēr šī kompānijas darbības joma ir viena no vadošajām. Toyota automašīnu līnija šķiet bezgalīga, tikai šobrīd koncerns nodarbojas ar vairāku desmitu auto modeļu ražošanu. Toyota piedāvā arī oriģinālo auto rezerves daļu, aksesuāru un citu detaļu sortimentu, kas noteikti noderēs ikvienam auto īpašniekam.

Tāpat kā visiem slaveniem auto rūpniecības līderiem, Toyota ir unikāli modeļi, kas tiek pieprasīti vairāku gadu desmitu garumā. Viens no šādiem auto modeļiem ir Corolla. Šī auto popularitāti raksturo vesels laikmets, kas turpinās arī šodien. Corolla nenoiet no konveijera daudzu gadu garumā, tāpēc šajā laikā auto ir paspējis mainīt vairākus vizuālos tēlus un ne tik sen ir iegājis mūsdienu “hibrīda” formātā. Bet, neskatoties uz savu novitāti, Toyota tomēr paliek pieejama. Vienlaicīgi Toyota pārstāvji attīsta shēmu, kā vienkāršāk iegādāties šo auto. Citiem vārdiem sakot, ievieš dažādus finansēšanas virzienus, kas ļauj ikvienam Latvijas iedzīvotājam iegādāties mūsdienīgo un ekonomisko Toyota Corolla.

Kā ātri un viegli iegādāties jauno Toyota Corolla?

 

Lai Toyota iegāde būtu vēl vienkāršāka un izdevīgāka, oficiālie auto zīmola pārstāvji ir dibinājuši vairākas pārstāvniecības LR teritorijā. Tagad iegādāties pilnīgi jaunu Toyota auto iespējams par viszemāko cenu un, nepametot valsts robežas. Piedāvājumā pastāvīgi tiek piedāvātas jūtamas atlaides (bieži pat 1000-3000 eiro apmērā), bet tiem, kas vēl nav gatavi iegādāties auto vienā maksājumā, ir paredzētas auto kreditēšanas vai līzinga programmas.

 

Auto kredītu jau pazīst visi, bet līzings tikai kāpina savas popularitātes tempus, tāpēc Toyota to piedāvā ar visizdevīgākajiem nosacījumiem.

 

Un tā, Toyota Corolla auto līzingā ir pieejama ar šādām virsbūves versijām:

 

 • sedans,
 • hetčbeks,
 • universālis.

 

Toyota piedāvājumā zīmola pārstāvniecība caurspīdīgi norāda visus galvenos auto nosacījumus un parametrus. Turklāt Toyota dīleris uzreiz atzīmē, ka nosacījumi attiecas tikai uz jauniem auto, bet zemās cenas attiecas tikai uz automašīnām, kas atrodas salonā.

 

Pirms izlemsiet noformēt Toyota iegādi līzingā, jums ir jāsaprot, kāds tieši līzinga veids jums būs visvairāk piemērots:

 

 1. operatīvais līzings – atgādina ilgtermiņa auto nomu, mūsu gadījumā Toyota, bet šāda līzinga termiņš var būt jebkāds, jo ekspluatācijā var tikt nodota arī spectehnika, kuras izmantošanai nav nepieciešams ilgs laika periods. Toyota operatīvā auto līzinga galvenā iezīme ir tā, ka aizņēmējam nav pilnībā jāizpērk automašīna pēc līguma darbības termiņa beigām. Bet jums būs prioritāras tiesības uz automašīnas izpirkšanu, ja gribēsiet to iegādāties (gadījumā, ja to grib iegādāties trešā persona). Operatīvā līzinga gaitā ekspluatācijā paņemto automašīnu var mainīt pret jebkuru citu, kas ir kreditora piedāvājumā.
 2. finanšu līzings – šī darījuma galvenais mērķis ir Toyota pilna izpirkšana. Finanšu līzinga atmaksas termiņa laikā Toyota juridiski piederēs kreditoram un tikai pēc tam, kad tiks atmaksāta visa summa, automašīna tiks reģistrēta CSDD uz aizņēmēja vārda. Finanšu līzinga galvenā priekšrocība – šī darījuma ikmēneša maksājumi ir daudz mazāki par kredīta maksājumiem, no aizņēmējiem tiek prasīts dokumentu minimums, tomēr vairākumā gadījumos kreditors pieprasīs veikt pirmo iemaksu, lai pārliecinātos par aizņēmēja maksātspēju. Līzinga saņēmējam ir tiesības pašam noteikt ikmēneša maksājuma apmēru, nosakot Toyota atlikušo vērību pilnam auto izpirkumam (šī summa aizņēmējam būs jāsamaksā līzinga līguma darbības beigās).

 

Abi līzinga veidi Toyota iegādei var ietvert sevī arī papildus opciju klāstu, piemēram:

 

 1. tehnisko apskati,
 2. auto riepu nomaiņu un montāžu,
 3. degvielas kartes,
 4. apdrošināšanu,
 5. stāvvietu administrēšanu,
 6. tehnisko servisu,
 7. palīdzību uz ceļa u.t.t.

 

Toyota garantijas un cena

 

Ņemot vērā to, ka runa iet par pilnīgi jaunu Toyota no oficiālā dīlera salona, uzticamais ražotājs piedāvā saviem klientiem tiesības uz garantijas apkopi 10 gadu garumā.

 

Aptuvenais Toyota cenas aprēķins, noformējot auto līzingā:

 

 • Auto cena – 20 595 eiro.
 • Procentu likme – 2,49 un 6 mēnešus jāmaksā Euribor starpbanku likme.
 • Pirmā iemaksa – 15%.
 • Atmaksas termiņš – līdz 5 gadiem.
 • Komisija par līguma noformēšanu – 1,5%.
 • Atlikusī Toyota cena līguma darbības beigās – 30%.
 • Rezultāts: ikmēneša maksājums 214 eiro apmērā.

 

Oficiālais pārstāvis uzreiz atzīmē, ka visi aprēķini ir aptuveni. Lai iegūtu pilnu informāciju par savām iespējām iegādāties Toyota līzingā, nākamajiem aizņēmējiem ir personīgi jāvēršas tuvākajā zīmola pārstāvniecībā, jau iepriekš izvēloties sev visoptimālāko piedāvājumu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem