Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Jaunās Toyota iegāde līzingā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Auto līzingu piedāvāja ne tikai kredītkompānijas, bet arī auto ražotāju dīleri. Iespējams, lietotu automašīnu līzinga asociācija izveidojās tieši tāpēc, ka jau lietota auto iegāde ir daudz lētāka, īpaši ja pirkums tiek noformēts līzingā. Bet šodien daudz populārāks kļūst tieši prestižu zīmolu jaunu automašīnu līzings. Un tas ir pilnībā pamatoti: auto ražotāju tiešie piedāvājumi ir daudz izdevīgāki un pieejamāki, turklāt nākamie auto īpašnieki tikpat kā nepārmaksā, jo neizmanto starpnieku pakalpojumus.

 

Toyota RAV4 līzingā

 

Ja esat nolēmis iegādāties jaunu automašīnu, lai ko tas arī nemaksātu, bet steidzamam pirkumam jums nav pietiekamās naudas summas, atliek trīs varianti: divi līzinga veidi un auto kredīts. Noformējot auto līzingu, mēs iegūstam papildus priekšrocības, tai skaitā arī finansējumā (paši varam plānot parāda atmaksas grafiku) un rīcības brīvībā (pat operatīvajā līzingā varam pilnībā izpirkt nomāto automašīnu).

 

Iegādājoties jaunās automašīnas līzingā, jūs saņemat papildus iespējas: noformējat operatīvajā līzingā (nomā) iepatikušos automašīnu, testējat automašīnu vairākus mēnešus vai gadus, atliekat lēmuma pieņemšanu par automašīnas iegādi, jo runa iet par lielu naudas summu vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā.

 

Piemēram, jūs esat nolēmis iegādāties Toyota RAV 4, bet vēl šaubāties par izvēles pareizību. Protams, jūs varat izmantot testa draiva piedāvājumu, bet vai būs iespējams reāli novērtēt, cik komfortabls ir konkrētais auto, veicot tikai vienu nelielu izbraucienu? Protams, nē. Auto līzings maina priekšstatu par auto izvēli un padara to daudz apdomātāku.

 

Tāds pasaules zīmols kā Toyota ir parūpējies par saviem potenciālajiem klientiem visās nozīmēs, jo tā oficiālās pārstāvniecības Latvijā ir ne tikai auto saloni, bet arī interneta resursi, kas palīdz Toyota pielūdzējiem iepazīties ar auto jaunumiem, nosacījumiem un prasībām, noformējot jauno Toyota RAV4 līzingā.

 

Kāpēc Toyota RAV 4 līzingā ir izdevīgi?

 

Sadarbojoties ar tiešo ražotāju, nākamais Toyota īpašnieks saņem tādas iespējas, par kurām viņš pat nav sapņojis, vēršoties pēc automašīnas bankā vai pie privātā kreditora.

 

Kādas priekšrocības saņem oficiālo dīleru klienti, iegādājoties jauno Toyota?

 

  1. Klients var patstāvīgi izvēlēties savas nākamās Toyota automašīnas komplektāciju.
  2. Iegādājoties Toyota auto līzingā pa tiešo no ražotāja, jums vienmēr ir iespēja izmantot akciju vai atlaidi.
  3. Reizē ar automašīnu jūs varat noformēt līzingā ne tikai pašu automašīnu, bet arī nepieciešamos aksesuārus. Apmaksāt visu pirkuma summa varēsiet reizē ar līzinga pamatsummu.
  4. Oficiālais Toyota pārstāvis Latvijā – tas ir ne tikai auto centrs, kurā jūs varat iegādāties automašīnu. Šeit ikviens Toyota īpašnieks var saņemt papildus pakalpojumus savai automašīnai.
  5. Iegādāties Toyota pie oficiālā pārstāvja nozīmē iegādāties jaunu automašīnu par visizdevīgāko cenu un ar pilnu garantiju.

 

Nonākot lapā, kas piedāvā Toyota RAV 4 iegādi līzingā, jums ir iespēja jau iepriekš novērtēt savas finansiālās iespējas vēl pirms līzinga pieteikuma nosūtīšanas līzinga online kalkulatorā. Šī ērtā skaitļošanas ierīce ņems vērā visas jūsu jaunā auto detaļas (virsbūves tipu, transmisiju, degvielas veidu un piedziņu), modeli, līzinga veidu un jūsu iespējas veikt pirmo iemaksu. Tiklīdz visi dati tiks ievadīti kalkulatora parametros (atmaksas periods, auto atlikusī vērtība), jums tiks piedāvāts atmaksas grafiks.

 

Toyota tīmekļa vietnē Latvijā iespējams iegūt informāciju par tiem zīmola modeļiem, kas šobrīd tiek pārdoti ar ievērojamu atlaidi. Šajā gadījumā jums, iespējams, izdosies iegādāties Toyota RAV4 pat ne auto līzingā, bet uz nomaksu.

 

Ko piedāvā oficiālais Toyota pārstāvis Latvijā?

 

  • Ātrs piedāvājums. Lai uzzinātu, ar kādiem nosacījumiem jūs varat noformēt jauno Toyota līzingā, jums tīmekļa vietnē ir tikai jāaizpilda online anketa un jānosūta tā izskatīšanai. Jau pavisam drīz atbildē saņemsiet unikālu piedāvājumu, kas būs izstrādāts īpaši jums.
  • Iziet testa draivu. Ja gribat personīgi pārliecināties par, piemēram, Toyota RAV 4 kvalitāti un uzticamību, tad zīmola tīmekļa vietnē jūs varat iesniegt online pieteikumu testa braucienam.
  • Uzdot jautājumu un ātri saņemt atbildi par jebkuru tēmu, kas attiecas uz Toyota vai auto līzinga noformēšanu.
  • Saņemt visu Toyota modeļu katalogu. Lai to saņemtu, vienkārši nosūtiet online pieprasījumu, un pavisam drīz jūs saņemsiet pilnu Toyota zīmola modeļu katalogu papīra formātā.
  • Ja jūs jau esat auto īpašnieks un uzskatāt, ka jūsu vecā automašīna var būt pirmā iemaksa, pērkot jauno Toyota, nosūtiet visu informāciju par savu transportu, un dīlera auto eksperti ātri novērtēs jūsu iespējas.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem