Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Šī gada izturīgāko auto TOP

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Lai palīdzētu topošajiem auto īpašniekiem, mūsdienu izdevumi ik gadu veic pētījumus un aptaujas, lai sastādītu “pasaules uzticamāko automašīnu” TOP, un šogad mēs jūs ar tiem noteikti iepazīstināsim. Mūsu pētījums balstīts uz vairāk kā 650 tūkstoši auto analīzi un ņem vērā pilnu informāciju par biežāk sastopamajiem sīkiem defektiem, lieliem remontiem, kā arī dzinēju jaudu un katras mašīnas degvielas patēriņu. Aizsteidzoties mazliet uz priekšu, gribam ar jums padalīties noslēpumā: TOP pirmās vietas kā parasti “okupējusi” japāņu auto rūpniecība.


1. Infinity Q 70


Kaut arī Latvijā šis zīmols nav pārāk populārs, tāpat kā pats modelis, bet tieši šī automašīna ieņem TOP pirmo vietu. Šādus panākumus Infinity Q 70 varēja sasniegt, pateicoties savai ideālajai stūres vadībai, kas izjūt jebkuru sava īpašnieka pieskārienu. Uz “plusiem” var attiecināt arī pilnveidotās drošības tehnoloģijas, kas piemīt pat standarta komplektācijai. Pie “mīnusiem” jāmin vien paaugstinātais troksnis salonā braukšanas laikā, bet to pamato megajaudīgā V6 vai V8 dzinēja darbs. Un vēl viena priekšrocība, ko, neapšaubāmi, paspējuši novērtēt šī modeļa īpašnieki: intuitīvi saprotams interfeiss uz vadības paneļa, kvalitatīva apdare un daudz vietas salona aizmugurējā daļā.


2. Toyota Prius C


Šī auto parādīšanos var salīdzināt ar telefona iPhone 5C modeļa parādīšanos tirgū. Tad pat paši amerikāņi smējās par tā pārāk zemo cenu. Ar Toyota Prius C notika tieši tāda pati situācija. Toyota Prius C izmaksās jums daudz lētāk kā citi Toyota modeļi pat standarta komplektācijā ar Scopian aprīkojumu un citām tehnoloģiskām ērtībām. Bet braukt ar to jūs varēsiet 24 stundas diennaktī, jo degvielas patēriņš šim dzinējam ir minimāls. Pagaidām šis auto ir labākā automašīna braukšanai pa pilsētu.


3. Toyota Prius V


No visiem četriem Toyota Prius topā iekļuvuši 2 modeļi. Ja pirmais – tā ir Toyota Prius C, tad otrā - Toyota Prius Toyota Prius C. Šīs mašīnas var identificēt ar universāli (C) un minivenu (V). Galvenās Toyota Prius V priekšrocības – maksimāli plaša telpa aizmugures sēdekļu pasažieriem, ietilpīgs un ērts bagāžnieks, kā arī tas pats ekonomiskais degvielas patēriņš kā Toyota Prius C. Tā ir labākā izvēle ģimenes atpūtai un gariem izbraucieniem lielā kompānijā. Vienīgais, kas jūs var neapmierināt Toyota Prius V - tas, ka auto viegli šūpojas braukšanas laikā, bet nevajag uzreiz vainot mašīnu par tās zemo kvalitātes līmeni. Šādas nianses var viegli izskaidrot ar nelīdzenajiem Latvijas ceļiem, kuriem japāņu auto vienkārši nav adaptēts.


4. Lexus IS


Arī nākamais japāņu auto būtu ieguvis TOP pirmās vietas, ja vien salons nebūtu pārpildīts ar dažādām pogām. Telpa mašīnas iekšienē ir minimāla, bet funkciju klāsts – maksimāls. Uz trūkumiem var attiecināt arī pārāk jaudīgo dzinēju, kas spiež īpašnieku nepārtraukti tērēt naudu degvielai.


5. Toyota RAV4


Šo auto ar pilnām tiesībām var dēvēt par TOP labāko auto “veterānu”. Jau ceturto gadu pēc kārtas šis auto modelis saglabā pozīcijas uzticamāko auto TOP un pagaidām negrasās piekāpties. Toyota RAV4 savai popularitātei un iegūtajai atzinībai jāpateicas uzlabotajai skaņas izolācijai. Pirms šī Toyota modeļa parādīšanās japāņu automašīnām paaugstinātais troksnis bija galvenais trūkums. Standarta aprīkojumam ir uzlabotas drošības sistēmas tehnoloģijas: brīdinājums par iespējamo sadursmi un automātiska bremzēšana.


6. Audi Q3


Šis ir vienīgais Eiropas auto, kas iekļuvis TOPā un kas patiešām ir pelnījis vētrainas ovācijas. Beidzot arī Eiropa varēja vienā automašīnā apvienot funkcionalitāti ar komfortabli aprīkotu salonu. Kaut arī pēc saviem izmēriem Audi Q3, kā bezceļnieks, ir pavisam neliels. Jaudīgais Audi Q3 dzinējs un lieliskā transmisija kļuvusi par vēl vienu priekšrocību, ko daudzi jau paspējuši novērtēt. Arī auto eksperti pievērsuši uzmanību šī Audi modeļa kvalitatīvajai apdarei. Visi augstākminētie “plusi” palīdzēja Audi Q3 pamatoti iekļūt TOP vidū.


7. Lexus GS


Šoreiz Lexus ir palicis bez īpašiem goda apliecinājumiem, bet tas tomēr nepiekāpjas savās pozīcijās. Tāpat kā agrāk Lexus paliek neapstrīdams flagmanis Austrumāzijas auto ražotājiem. Šajā TOPā Lexus GS iegūst balvu par pilnīgu klusumu salonā, kas reti sastopams japāņu mašīnām. Ņemot vērā šo galveno priekšrocību (trokšņa neesamību), Lexus pielūdzēji vienkārši piever acis uz jaudīgo un neekonomisko dzinēju un milzīgo degvielas patēriņu.


8. Lexus ES


Un atkal TOPā nonācis trešais Lexus modelis, bet šī automašīna jau ir ieguvusi trešo vietu savu biedru vidū. Latvijā Lexus ES ir sastopams vēl retāk šī zīmola esošo modeļu vidū. Bet tas ir viegli izskaidrojams ar to, ka visas Lexus mašīnas ir paredzētas eksportam ASV un tās pat neražo Japānā.


9. Subaru BRZ / Toyota 86


Ja ņem vērā, ka Lexus pieder Toyota, tad visas 7 no 10 TOP vietām pieder tieši šim ražotājam. Abos zīmolos ir uzstādīts aprīkojums ar identiskām tehnoloģijām, kas šīs automašīnas padara par uzticamākajām pasaulē. Par šādu atzinību japāņu autori iegūst skatītāju simpātiju balvu un neapstrīdamu pārākumu.


10. Ford Kuga


Šis modelis dienas gaismu pirmo reizi ieraudzīja 2012.gadā, bet pēc 4 gadiem Ford pārveidoja automašīnu gan ārēji, gan iekšēji, kā rezultātā tika radīta jau uzlabotā un atjaunotā Ford Kuga. Pēdējo versiju ar pilnām tiesībām var uzskatīt par eiropeisku. Mašīnas priekšējā daļa tika pilnībā mainīta: jaunas radiatora restes un buferis, gaismas diožu priekšēji lukturi un biksenons lukturos. Aizmugurē mainījies arī buferis un lukturi. Pircējs var izvēlēties 1,5 līdz 2,5 l tilpumu. Tāpēc tie, kas novērtē ekonomiskumu un nelielu degvielas patēriņu, izvēlēsies mazāk jaudīgo Ford Kuga modeli, straujas braukšanas cienītājiem – dzinējs ar maksimālo jaudu.


Kāpēc tiek radīti šādi pasaules uzticamāko automašīnu reitingi un TOP, ja katrs tāpat pērk auto, ieklausoties savā sirds aicinājumā? Izvēlēties un pirkt auto, īpaši ģimenei, balstoties tikai uz tā pievilcīgumu – neapšaubāmi maldi. Ārēji neslikts vieglais auto var jums izmaksāt regulārus dārgus remontus, nekomfortablu braukšanu un kas ir pats sliktākais – sliktu vadāmību uz ceļa. Protams, jāizvēlas pēc savām iespējām, precīzāk sakot, pēc jums pieļaujamā degvielas patēriņa. Ja jūs tam nepievēršat nekādu uzmanību un izvēlaties jaudīgāku automašīnu, tad jāņem vērā dzinēja īpašības un transmisija.


Aplūkojot auto sludinājumus, piemēram, ss.com “lietotas automašīnas”, jūs varat izmantot auto īpašnieku pieredzi, kam jau ir kāds jūs interesējošais auto modelis. Bet ja jūsu vēlmes nesakrīt ar atsauksmēm, tad uzticamo auto reitings jums noteikti noderēs. Starp visām automašīnu markām jūs varēsiet izvēlēties visdrošāko lietotu auto, balstoties uz pasaules ekspertu viedokļiem.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem