Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kuras automašīnas ir atzītas par visneuzticamākajām?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Katram potenciālajam pircējam ir jāpārbauda ne tikai automašīnas tehniskais stāvoklis un tās vēsture, bet arī tās tendence salūst: mēs visi zinām to, ka ir īsti auto rūpniecības līderi un ir modeļi, no kuru iegādes labāk atturēties.


Kā izrādījās, visneuzticamāko auto TOP 3 veidojies neatkarīgi no automašīnu cenām. Tajā iekļuvuši gan reprezentablāki, gan arī automašīnu budžeta varianti vecumā no 4 līdz 10 gadiem. Izpētes rezultāti iegūti, apskatot vairāk kā 18 tūkstošus transportlīdzekļu vienības. Bet tagad pāriesim pie paša TOP.


Jauna automašīnas modeļa prezentēšana ikvienam auto ražotājam ir ievērojams notikums tā attīstības vēsturē. Bet neatkarīgi no tā, cik rūpīgi jaunais auto modelis ticis pārbaudīts dažādos testa draivos un crash testos poligonos, izgatavotāju vidū var atrast arī tādus, kas lielākā vai mazākā mērā neteiks jums pilnīgu taisnību par savu jauno produktu.


Kādi parametri ņemti vērā, izveidojot reitingu?

 

  1. Cik regulāri lūst automašīna?
  2. Cik efektīvi tiek novērsti bojājumi?
  3. Cik izmaksās transportlīdzekļa remonts?


Trešā vieta pienākas 2007.-2013.izlaiduma gada Nissan Qashqai. Šī auto modeļa pirmā paaudze bija vispopulārākā pirmo krosoveru vidū Latvijā, bet pozitīvi šo automašīnu novērtējuši tikai 55% īpašnieki. Šobrīd šāda automašīna Latvijā maksā no 3,5 līdz 9 tūkstošiem eiro.


Otro godpilno antireitinga vietu ieņem 2008.-2012.izlaiduma gada Ford Kuga. Tas nav pārāk populārs auto modelis, un tam ir vēl mazāk pozitīvu atsauksmju – tikai 44%. Šobrīd lietotu automašīnu tirgū Latvijā ir tikai 13 šāda modeļa eksemplāri, un to cena ir no 6 līdz 8 tūkstošiem eiro.


Un pirmā vieta pienākas 1.sērijas BMW. Protams, šī modeļa “senču” leģendārās saknes paredzēja tam spožu nākotni. Tomēr visas gaidas sabojāja izgatavotāja vēlme izlaist mazlitrāžas automašīnu budžeta segmentā. Rezultātā šajā auto ir iestrādāti pietiekami daudz ekonomiski risinājumi, kas tad arī veicināja pilnīgu vilšanos šajā modelī. Tikai 40% no visiem īpašniekiem balsoja pozitīvi par šo automašīnu. Šobrīd šāda automašīna lietotu auto tirgū maksā no 2 līdz 8 tūkstošiem eiro.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem