Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Populārāko baiku zīmoli: TOP 10

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Daudziem motocikls ir kļuvis par dzīves stilu, imidžu, nereti arī par statusa lietu. Mūsdienu motociklu īpašnieki pret saviem “dzelzs zirgiem” izturas ar īpašu mīlestību un uzmanību, tāpēc motociklā viņi saskata gan draugu, gan padomdevēju un, protams, arī ceļabiedru.


Ar ko populārākie motocikli atšķiras no piezemētākiem:

 

  • Transportlīdzeklis spēj attīstīt gandrīz neiespējamu ātrumu.
  • Daži modeļi tiek ražoti nelielā daudzumā vai ierobežotā tirāžā.
  • Dizaina izstrādē piedalās slaveni mašīnbūves konstruktori.


Ņemot vērā visaugstākā reitinga, prestižāko motociklu īpatnības, var stādīties priekšā to cenu. Jūs pareizi padomājāt: dažiem modeļiem ir pasakainas cenas, bet tas nemazina pieprasījumu pēc tiem.


Vispopulārāko motociklu marku reitings


Ja populārākās motociklu markas mēģinātu sarindot kādā noteiktā secībā atbilstoši reitingam, tad to izdarīt būtu samērā sarežģīti, drīzāk vispār neiespējami. Katru dienu tirgū parādās aizvien jaudīgāki un mūsdienīgāki motocikli, un izsekot līdzi šai aktualitātei vienkārši nav reāli. Tāpēc vakardienas raksts ar pašu populārāko motociklu marku TOP jau rītdien var neatbilst patiesībai.


Sastādīt, piemēram, populārāko motociklu marku desmitnieku nav iespējams arī tā vienkāršā iemesla dēļ, ka katram moto mīļotājam ir sava gaume un motocikli, kam viņš dod priekšroku: kāds kāro slavenu zīmolu, kādu citu piesaista āriene, kāds izvēlas jaudu un ātrumu, bet dažiem ir svarīga ierobežota “tirāža”. Pateicoties šādiem daudzveidīgiem uzskatiem, mums nekādi neizdodas izveidot populāro motociklu marku reitingu, bet mēs vienmēr varam aplūkot visprestižākos modeļus, kas ar savu parādīšanos likuši moto īpašniekiem ik reizi notrīsēt no sajūsmas. Mūsu reitings tiks veidots aptuvens, bet atskaite sāksies ar lielākajām pasaules motocikli.


1. Dodge Tomahawk


Dodge Tomahawk – visu sacīkšu braucēju sapnis, kas nezaudē popularitāti jau daudzus gadus. Šis modelis pārliecinoši turas topā un negrasās atdot savas pozīcijas. Tiek uzskatīts par pašu ātrāko motociklu pasaulē un var sasniegt līdz 480 km/h. Gan tā ātrums, gan ārējais tēls šķiet fantastiski, ieradušies pie mums no nākotnes, bet patiesībā tas ir reāls motocikls ar reālu jaudu. Tomahawk īpašības: 10 cilindru motors, 1500 “zirgspēki” un 2 riteņu pāri. Šī modeļa populārākās markas izlaisto motociklu skaits ir 10, un katram eksemplāram ir savas īpašās dizaina iezīmes. Baika svars – 680 kg, bet cena – 550 000 $. Ātruma uzņemšana notiek gandrīz acumirklī, 2 sekunžu laikā tas uzņem līdz 100 km/h.


2. Street Fighter MTT


Street Fighter no MTT – spilgts; ārēji izaicinošs un jaudīgs motocikls no MTT. Maksimālais ātrums – 402 km/h ar 430 “zirgspēkiem”.


3. Turbine Superbike MTT


Tas ir iepriekšējā motocikla jaunākais “brālis”, bet mazliet vājāks par to. Baika cena – 200 000$, bet nesapriecājieties, populārā marka šos motociklus izlaiž pārdošanai tikai 5 motociklus gadā. Baiks ir aprīkots ar Rolls-Royce Allison gāzturbīnas motoru, bet ar to pārsteigumi nebeidzas: harizma ir jūtama katrā dizaina iezīmē, šķidro kristālu displejs ar atpakaļskata redzamību, un tas ir tikai sākums. Svars – 225 kg, maksimālais ātrums – 365 kg/h.


4. Suzuki Hayabusa


Suziki Hayabusa ieradās pie mums jau 1999.gadā, un šodien pasaule nenolaiž acis no tā nebeidzamās pilnveidošanas. Japāņu moto rūpniecībai tā ir īsta leģenda, kas regulāri “apaug” ar papildus uzlabojumiem. Suzuki inženieri grib uzstājīgi pierādīt pasaulei, ka viņu motociklu marka ir vispopulārākā pasaulē, un viņiem tas arī izdodas. Savā klasē šī sērija ir visjaudīgākā, Sport kategorijā tā ir pati ātrākā. Motocikla cena pilnībā sakrīt ar tā īpašībām, iespējamais ātrums – 330 km/h ar 197 “zirgspēku” lielu jaudu.


5. MV Agusta F4 CC


TOP vidusdaļā ar pilnām tiesībām ierindojusies ne mazāka leģenda kā visas pārējās – Agusta. Dizaina izstrādē piedalījušies Ferrari un Massimo Tamburini. Viņi motociklu padarīja vienkārši lielisku. Mūsdienīgs dizains un ierobežota tirāža tikai palielināja pieprasījumu pēc šī baika. Motocikla jauda – 200 zirgspēki, ātrums – līdz 306 km/h.

1
6. Ninja ZX-14


Modeli var dēvēt par mega veiksmīgu, tas ir tieši tas variants, kas padara traku ikvienu, kam kaut reizi bijusi iespēja pavizināties ar superbaiku. Tāpēc šī motocikla pielūdzēji nekautrējas ielīst parādos, lai tikai iegūtu šo superjaudīgo motociklu. Ninja ZX-14 radītājs ir populārā Kawasaki motociklu marka, un tās radītāji reāli uzskata, ka viņu bērnu var uzskatīt par vienu no labākajiem vadošajiem motocikliem pasaulē. Mēs tomēr nepiekritīsim šim viedoklim, kaut arī pašu populārāko motociklu marku desmitniekā tam ir pilnas tiesības būt.


7. Yamaha YZF-R1


Šī moto bērna leģendāro raksturu nevar apstrīdēt. Šajā populāro motociklu Yamaha markā YZF-R1 modelis patiešām tiek uzskatīts par visjaudīgāko un progresīvāko. Jauda – 185 “zirgspēki”, futūristisks dizains, liels ātrums – tas viss dod mums tiesības ierindot transportlīdzekli 10 populārāko motociklu vidū.


8. BMW S1000 RR


Paša slavenākā motociklu zīmola ražotājs pasaulē – tā neapstrīdami ir MMW Motorrad marka. Lielu popularitāti baiks ieguva, pateicoties motosacīkstēm pasaules čempionātā, kur piedalījās tieši šis modelis. Superbaiks tiek pārdots kopš 2008.gada, ieskrienas līdz 300 km/h dažu sekunžu laikā. Tieši šīs īpašības ļauj mums ierindot šo modeli kā pašu populārāko BMW markas motociklu pasaulē.


9. Honda Blackbird CBR1100XX


Pārdošanā kopš 1997.gada. Ražotāji, radot šo modeli, gribēja pārspēt popularitātē slaveno baiku Kawasaki Ninja ZX-11. Viņiem tas arī izdevās, reizē ar to vispopulārākais motocikls tiks atzīst par vislabāko starp dažādiem motocikliem. Ātrums – līdz 290 km//h, masa – 225 kg un 164 “zirgspēki”.


10. Ducati – 1098


Dienas gaismu ieraudzīja jau 2006.gadā. Pats ražotājs lepojas ar savu izstrādi un uzskata to par visprogresīvāko konkurējošo modeļu vidū. Motociklu patiešām var ierindot vispopulārāko motociklu kategorijā, šis Ducati markas modelis ne reizi ir ieguvis godalgotas vietas dažādās pasaules ātruma sacensībās. Svars – 173 kg, ātrums – vairāk kā 200 km/h, turklāt līdz 100 km/h motocikls ieskrienas 3 sekunžu laikā.


Vai kādreiz beigsies dzīšanās pēc pārākuma jaudā un kustības ātrumā? Visdrīzāk tā pārliecinoši turpināsies arī tālāk, tāpēc visiem moto mīļotājiem atliek vien aizturēt elpu un gaidīt nākamo “sprādzienu” moto jaunumu arēnā. Vispopulārākās motociklu markas ir gatavas paziņot par savām iespējām vēlreiz un vēlreiz. Mūsu topa līderpozīcijās pabijušas tādas motociklu markas kā: Yamaha, Ducati, Dodge, MTT, Suzuki, Kawasaki, MV, BMW, Honda. Šo zīmolu nepārtrauktais darbs pie pilnveidošanas ir pierādījums tam, ka cilvēka prātam nav nekā neiespējama – viņam ir iespējams pilnīgi viss!

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem