Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pieejama Volkswagen iegāde vai noma

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Pats Volkswagen zīmols, kas kopš pašiem tā pirmsākumiem pazīstams kā “tautas” zīmols, ir ieguvis plašu atzinību tā praktiskuma un lētās cenas dēļ. Auto modelis ar nosaukumu Golf kļuva par īstu pilsētas braukšanas bestselleru, pateicoties saviem nelielajiem izmēriem un minimālajam degvielas patēriņam. Dažu gadu desmitu laikā Volkswagen Golf ne tikai tika izlaists no konveijera, bet nepārtraukti pilnveidots gan vizuāli, gan tehniski. Mūsdienu Volkswagen Golf tikpat kā nav nekā kopīga ar savu pirmo prototipu, bet kopējās virsbūves iezīmes un dizaina formāts ir palicis nemainīgs.

 

Volkswagen Golf cena var variēties no vairākiem tūkstošiem līdz vairākiem desmitiem tūkstošiem eiro, ja tas ir pilnīgi jauns auto. Bet kādā stāvoklī iegādāties Volkswagen Golf – to izlemt tikai nākamajam īpašniekam! No iegādājamā auto cenas būs atkarīgs arī kreditēšanas veids, kā arī investora kategorija.

 

Visvienkāršākais un pieejamākais Volkswagen iegādes veids

 

Ja gribat iegādāties lietotu Volkswagen Golf par salīdzinoši nelielu naudas summu (kas vairākkārt atšķiras no jaunas automašīnas cenas), tad par optimālo izvēli jums kļūs līzings, kuru var piedāvāt privātie investori, auto tirdzniecības laukumi, autoplači, bankas, kredītorganizācijas un līzinga kompānijas. Vērsties pēc līzinga kādā no šīm organizācijām iespējams ar jebkuriem ienākumiem vai pat bez oficiālas darbavietas.

 

Volkswagen Golf iegāde līzingā tiek uzskatīta par pieejamāku, nekā auto iegāde vienā maksājumā par skaidru naudu, jo pircējs neuzņemas pienākumu uzreiz nomaksāt pilnu auto cenu, bet iegūst tiesības:

 

 1. iziet testa draivu,
 2. noformēt Volkswagen Golf operatīvajā līzingā, tas ir, ilgtermiņa nomā;
 3. mainīt līzingā noformēto auto pret citu, ja sākotnējais transportlīdzeklis klientu neapmierinās;
 4. individuāli noteikt līzinga atmaksas grafiku;
 5. pastāvīgi noteikt auto atlikušo vērtību, lai noteiktu ikmēneša maksājumus vēlamajā naudas apmērā.

 

Volkswagen Golf iegāde auto līzingā ir pilnībā caurspīdīgs darījums, kas tiek noformēts spēkā esošās likumdošanas ietvaros. Lai noformētu līzingu Volkswagen Golf iegādei, nākošajam auto īpašniekam ir vispirms jāiesniedz pieteikums savam kreditoram, kurā jānorāda visa nepieciešamā informācija par sevi. Kad kreditors pieņems apstiprinošu lēmumu par Volkswagen Golf iegādi līzingā, pusēm būs jānoslēdz līgums. Tieši ar šo vienošanos tiek regulētas visas attiecības starp kreditoru un aizņēmēju parāda atmaksas laikā.


Kādus pakalpojumus var sniegt līzinga devēji?

 

Noformēt auto līzingā iespējams ne tikai līzinga kompānijās, tomēr šim darījumam vienmēr jānotiek uz parakstīta dokumenta pamata. Atkarībā no tā, kurā organizācijā jūs vēršaties pēc līzinga, jūs varēsiet izmantot arī papildus pakalpojumus, piemēram:

 

 1. ātru auto izpirkumu, ja jums nav laika un iespēju pastāvīgi pārdot automašīnu;
 2. esošās automašīnas nodošanu kreditoram kā līzinga pirmo iemaksu vai daļēju parāda atmaksu;
 3. labāko auto ekspertu konsultācijas;
 4. individuālu piedāvājumu, kas tiks izstrādāts tieši jums;
 5. klienta esošā auto maiņu pret jaunāku automašīnu, kas ir līzinga devēja piedāvājumā, ar nosacījumu, ka par šo darījumu aizņēmējam nāksies piemaksāt;
 6. kredītu pret automašīnas ķīlu.

 

Pakalpojumi, kas attiecas uz ātru jūsu esošā auto izpirkumu, atšķirsies ar noformēšanas vienkāršību un ātrumu, bet pati automašīnas cena tiks samazināta, jo arī investors gribēs gūt peļņu no jūsu auto pārdošanas.

 

Volkswagen Golf iegāde līzingā pie oficiālajiem pārstāvjiem

 

Ja esat nolēmis nopirkt pilnīgi jaunu Volkswagen Golf, tad arī to iespējams noformēt līzingā, bet jau pie oficiālā zīmola pārstāvja – auto salonā. Ja līzinga pieteikuma iesniegšanas brīdī jūs esat lietota Volkswagen īpašnieks, tad savu automašīnu jūs varēsiet pārdot auto salonam, bet par iegūto naudu veikt līzinga pirmo iemaksu jaunajam Volkswagen. Turklāt, vēršoties pie oficiālā Volkswagen pārstāvja, katrs klients var iegādāties līzingā arī lietotas šī zīmola automašīnas, kā arī oriģinālās rezerves daļas.

 

Neatkarīgi no tā, pie kāda līzinga devēju tipa jūs nolemsiet griezties, gandrīz ikviens no tiem piedāvās jums ne tikai operatīvo vai finanšu līzingu, bet arī pakalpojumu kompleksu ar nosaukumu “pilna servisa līzings”. Šādu papildus opciju “bagāžu” parasti izmanto īpaši aizņemti ļaudis vai auto īpašnieki, kas pieraduši uzticēties tikai profesionāļiem. Kādi pakalpojumi var ietilpt līzinga pilnā komplektā:

 

 • apdrošināšana,
 • tehniskā apskate,
 • uzlikšana CSDD uzskaitē,
 • remontdarbi,
 • auto riepu iegāde un maiņa,
 • palīdzība uz ceļa,
 • degvielas kartes,
 • autostāvvietas,
 • GPS kontrole u.t.t.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem