Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pieejama Volkswagen iegādes metode

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Volkswagen ir tieši tā automašīna, kurai ir visas vācu autorūpniecības labās īpašības, bet tā nepieder elitārām auto markām, tāpēc tā tiek uzskatīta par “tautas” automašīnu. Tomēr tās misija tika noteikta jau pirmskara laikā: Ādolfs Hitlers personīgi deva norādījumus konstruēt “tautas automobili”, kura cena nebūs dārgāka par 1000 reihsmarkām.


Un jau 1938.gadā tika dibināts jauna auto ražotāja uzņēmums, kurš ieguva nosaukumu “Volkswagen”, kas tulkojumā nozīmē “tautas automobilis”.


Līzingu izvēlas pēc tā priekšrocībām


Līzinga programmas ir izstrādātas un ieviestas ne tikai komerciālā un VIP klases transporta iegādei. Līzingā var nopirkt jebkuru transportlīdzekli, kas maksā vismaz 500 eiro. Lai iegādātos automašīnu, iespējams, jums atradīsies pat pilna naudas summa, bet kad jūs uzzināsiet par līzinga galvenajām priekšrocībām, tad visdrīzākais izvēlēsities tieši to. Tā jūs iegūsiet automašīnu un saglabāsiet naudu.


Kādus “plusus” var iegūt no līzinga?

 

 • Salīdzinājumā ar auto kredītu līzings neuzliek par pienākumu klientam sniegt ziņas par ienākumiem (bankas izdrukas, deklarācijas vai izziņas no darba vietas). Tāpēc līzings tiek noformēts samērā ātri.
 • Uzsākt Volkswagen līzinga noformēšanu iespējams jau mājās. Izvēlieties piemērotu līzinga devēju un nosūtiet viņam anketu ar personas datiem. Izskatīšana nebūs ilga. Automobili līzingā varēs saņemt pieteikuma iesniegšanas dienā.
 • Daudzām līzinga kompānijām ir savi auto plači. Vēršoties pie tiem, jūs varat saņemt Volkswagen līzingā vēl ātrāk un lētāk.
 • Ja esat nolēmis paņemt līzingā jaunu auto no salona, tad varat cerēt uz paša auto ražotāja pretimnākšanu: viņi bieži piedāvā labas atlaides modeļiem, kas jau noņemti no ražošanas vai nav guvuši vispārēju atzīšanu.
 • Ja klients ir juridiska persona, tad visas līzinga izmaksas viņš var attiecināt uz bilances izdevumu daļu un gūt nodokļu atvieglojumus par ikmēneša maksājuma summu.


Un vēl viens neapstrīdams Volkswagen līzinga pluss: pateicoties tam, ka šīs automašīnas ir praktiskas un nav dārgas, jūs varat noformēt visjaunāko modeli par pieejamu cenu un atmaksāt pilnu vērtību, veicot nelielus, budžetam nejūtamus ikmēneša maksājumus. Ar Volkswagen apkopi jums nebūs problēmas, jo auto tirgus ir pārpildīts ar dažādām auto rezerves daļām, turklāt to cena ir vairākkārt lētāka nekā analoģiskas BMW detaļas.


Ja klientam, kas noformējis Volkswagen līzingā, nav laika nodarboties ar automašīnas remontu un kontrolēt tās tehnisko stāvokli, līzinga kompānija uzņemsies rūpes par šiem jautājumiem. Tieši tāpat līzinga devējs var noformēt jūsu vietā visas apdrošināšanas polises. Pēc auto izpirkšanas varēsiet uzlikt transportlīdzekli uzskaitē, bet jau uz sava vārda.


Volkswagen līzingā – tā ir samērā izdevīga procedūra, kuru paspējuši novērtēt daudzi lietotāji. Fiziskām personām automašīna būs pieejama jau pirmajā dienā. Juridiskām personām (īpaši tām, kas atrodas tapšanas stadijā) Volkswagen līzings ļauj iegūt savu autoparku, kas veicinās ātru biznesa attīstību, pakāpeniski atmaksājot parādu.


Lai maksimāli piemeklētu sev nepieciešamo līzinga programmu, nepieciešams iepazīties ar pilnu līzinga devēja pakalpojumu klāstu un to cenu.


Plašas līzinga iespējas


Vispirms jāatzīmē, ka līzinga veidi mēdz būt dažādi, tomēr tiek izdalīti 3 galvenie tipi:

 

 1. Finanšu līzings – tiek noformēts, lai automašīnu izpirktu pilnībā, līdzīgs auto kredītam, bet tā saņemšana ir pieejamāka.
 2. Operatīvais līzings – tiek izmantots kā ilgtermiņa noma, bet, ja ir vēlēšanās, jūs varat izpirkt izmantot automašīnu jebkurā brīdī.
 3. Atgriezeniskais līzings – var izmantot tikai juridiskas personas. Ļauj klientam vienlaicīgi pārdot savu transportu līzinga kompānijai un uzreiz noformēt to līzingā. Ļoti ērti, ja nepieciešams papildināt apgrozāmo līdzekļu fondu.

 

Automašīnas izvēles ziņā līzings nenosaka nekādus ierobežojumus saviem klientiem, citiem vārdiem sakot, Volkswagen var būt:

 

 • jauns,
 • lietots,
 • pārdevējs var būt privātpersona,
 • pārdevējs var būt juridiska persona,
 • atrasts auto sludinājumu portālā vai auto placī,
 • atrasts līzinga kopmānijas auto placī,
 • jebkurā stāvoklī, galvenais, lai auto cena atbilstu tā īpašībām.


Volkswagen līzinga īpatnības


Šī īpatnība attiecas ne tikai uz šo marku, bet visām automašīnām, kas tiek noformētas līzingā: pēc darījuma noslēgšanas (auto iegādes un nepieciešamo papīru parakstīšanas) par Volkswagen īpašnieku kļūst līzinga devējs un paliek tāds tik ilgi, kamēr līzinga saņēmējs nebūs pilnībā atmaksājis visu transportlīdzekļa cenu.


Šāda līzinga darījuma noformēšanas īpatnība dažus klientus padara piesardzīgus, jo atšķirībā no līzinga auto kreditēšanā aizņēmējs uzreiz iegūst automašīnas īpašuma tiesības. Bet, ņemot vērā kredīta un līzinga maksājumu samēru, lielākā daļa nosliecas par labu līzingam. Klientiem, kas noformē operatīvo līzingu (auto noma bez tā vēlākās izpirkšanas), šis nosacījums, tieši otrādi, palīdz bieži mainīt iepatikušās automašīnas bez liekām klapatām ar papīriem.


Izdevīgi piedāvājumi no oficiāliem Volkswagen pārstāvjiem


Tāpat kā visi auto ražotāji, Volkswagen demonstrē savu lojalitāti pret klientiem un individuālu pieeju katram. Ja nākamais līzinga saņēmējs pieliks maksimāli daudz pūles, tad viņš varēs cerēt uz labu atlaidi.


Lielas kompānijas, kas sadarbojas ar Volkswagen, nepārtraukti saņem atbalstu no sava partnera, tiek piedāvātas individuālas programmas komercauto parka izstrādei, kā arī nosprausto mērķu sasniegšanas ceļi.


Noformējot Volkswagen līzingā, klients var patstāvīgi noteikt ikmēneša maksājuma apmēru un parāda atmaksas periodu. Uzņēmumi var sadalīt maksājumus atkarībā no savas ražošanas sezonalitātes.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem