Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Izdevīgs auto iegādes veids uz nomaksu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Bet šāda popularitāte un pieprasījums pēc Volkswagen zīmola neradās tāpat vien: auto ražotājs daudzu gadu desmitu laikā ir audzis un attīstījies, pilnveidojis savas tehnoloģijas, paplašinājis modeļu rindu, modificējis jau esošos auto modeļus u.t.t. Rezultātā Volkswagen ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem auto zīmoliem pasaulē. Un, neskatoties uz savu salīdzinoši nedārgo cenu, tas ieņem līderpozīcijas auto topos līdzās tādiem zīmoliem kā BMW un Mercedes-Benz.

Volkswagen auto zīmolu var sastapt uz ielas jebkurā pasaules vietā, turklāt tie ir gan jaunākie Volkswagen modeļi, gan auto, kas sen jau pārkāpuši 20 gadu slieksni. Pateicoties savai uzticamībai un remonta vienkāršībai, Volkswagen īpašnieki ne reizi nav nožēlojuši izdarīto izvēli, jo auto cena pilnībā atbilst kvalitātes līmenim.

Volkswagen modeļu vidū ir neapstrīdami “bestselleri”, kas izslavēti ar savām spēcīgajām pusēm. Ja Volkswagen Golf ir atzīts par labāko auto braukšanai pa pilsētu, tad Volkswagen Passat – tas ir klasisks vācu autorūpniecības pārstāvis, kas darbojas kā ar benzīnu, tā arī ar dīzeļdegvielu, un tam ir daudzas dažādas virsbūves. Ja agrāk Volkswagen Passat uzskatīja par vidējās klases auto, tad, pateicoties jauniem modeļiem, automobilisti sākuši uzskatīt šo vācu zīmola modeli par luksus klases automašīnu. Volkswagen nākotnes plānos: kļūt par pirmo lielāko elektromobiļu ražotāju pasaulē, tāpēc visiem Volkswagen Passat īpašniekiem ir nopietni iemesli uzskatīt, ka viņi brauc ar nākotnes pasaules līdera automašīnām.

Bet arī šobrīd potenciālajiem Volkswagen Passat īpašniekiem ir vesela virkne priekšrocību:

 

 • viņi var iegādāties šī zīmola auto jebkurā stāvoklī,
 • ar visdažādākajiem parametriem,
 • un, izmantojot visizdevīgāko finansēšanas veidu.

 

Neskatoties uz to, ka Volkswagen ir daudz lētāks par citiem vācu auto zīmoliem, iegādāties to vienā maksājumā var vien nedaudzi, īpaši, ja runa iet par auto no konveijera. Bet, ja esat nolēmis kļūt par Volkswagen Passat īpašnieku, nebēdājiet: finanšu pakalpojumu tirgus ne soli neatpaliek no auto tirgus, tāpēc jūs noteikti atradīsiet sev optimālu un izdevīgu risinājumu.

 

Izdevīgi risinājumi Volkswagen Passat iegādei

 

Atmetot steidzamas iegādes variantu par savu naudu, nākamajiem Volkswagen Passat īpašniekiem “bruņojumā” paliek 2 auto iegādes veidi: kredīts vai līzings.


Pirmais iegādes veids (kredīts) daudziem nav piemērots, jo kredīta maksājumi ir pārāk lieli, bet atmaksas termiņš pietiekami ilgs. Piemēram, jūs noformējat jauno Volkswagen Passat auto kredītā ar atmaksas termiņu uz 7 gadiem un iedomājieties, cik liela būs jūsu vilšanās, kad pēdējā kredīta atmaksas gadā jūs vēl joprojām maksāsiet jaunās automašīnas cenu! Kaut arī patiesībā jūsu auto jau būs zaudējis vairāk kā pusi no savas sākotnējās vērtības un jūs jau gribēsiet būt par jaunāka un pilnveidotāka Volkswagen Passat īpašnieku. Turklāt nevajag aizmirst par stingrajām prasībām aizņēmējiem, noformējot auto kredītu: lai iegādātos jaunu Volkswagen Passat no konveijera, darba alga daudziem nebūs pietiekamā līmenī. Bet tiem, kam nav oficiāla ienākumu avota, tiks atteikts uzreiz.

 

Runājot par līzingu kā Volkswagen Passat iegādes metodi, šeit klientu iespējas faktiski netiek ierobežotas. Līzinga priekšrocības, pirmkārt, sākas ar to, ka tas var būt finanšu vai operatīvais līzings.

 

Finanšu līzings – paredz Volkswagen Passat izpirkšanu pilnā apmērā, kas notiks līguma darbības perioda beigās. Visu atmaksas termiņu auto piederēs līzinga devējam vai kreditoram un tikai tad, kad tiks veikta pilna apmaksa, Volkswagen Passat juridiski piederēs aizņēmējam.

 

Operatīvais līzings – ilgtermiņa auto noma, kas neparedz automašīnas pilnu izpirkšanu. Tam var būt dažāds darbības termiņš, turklāt aizņēmējam ir virkne priekšrocību, kuras tas var jebkurā brīdī izmantot:

 

 1. lauzt līgumu par Volkswagen Passat līzingu un jebkurā brīdī atgriezt to līzinga devējam;
 2. mainīt savu līzingā noformēto esošo Volkswagen Passat pret jebkuru citu Volkswagen;
 3. līzinga līguma darbības termiņa beigās izmaksāt atlikušo auto cenu un juridiski iegūt automašīnu savā īpašumā.

 

Finanšu līzingam ir arī savi “plusi”, jo konkurences apstākļos gan līzinga kompānijas, gan kreditori mēģina piesaistīt sev pēc iespējas vairāk aizņēmēju, tāpēc daudzi no tiem piedāvā izmantot šādus nosacījumus:

 

 • Līzings Volkswagen Passat iegādei bez pirmās iemaksas.
 • Volkswagen Passat bezprocentu līzings, kas pēc būtības ir bezprocentu kredīts vai nomaksa.
 • Volkswagen Passat noformēšana līzingā piedāvā aizņēmējam iespēju patstāvīgi noteikt ikmēneša maksājuma apmēru, iepriekš nosakot atlikušās vērtības summu un līzinga atmaksas termiņu.

 

Arī juridiskās personas, iegādājoties Volkswagen tehniku, gūst labumu, kas izpaužas sekojoši:

 

 • Uzņēmums var iegādāties veselu autoparku bez lieliem izdevumiem.
 • Līzinga maksājumu apmaksa attiecas uz uzņēmuma bilances izdevumu daļu, tāpēc juridiskā persona saņem izdevīgu kompensāciju nodokļu izskaitījuma veidā.
 • Uzņēmums jebkurā brīdī var noformēt dārgu tehniku lietošanā uz neilgu laika periodu.

 

Līzings “Viss iekļauts”

 

Bez diviem galvenajiem līzinga veidiem, ar kuru palīdzību iespējams iegādāties Volkswagen Passat, pastāv vēl viens ilgtermiņa auto nomas veids – līzings ar pilnu visu nepieciešamo pakalpojumu klāstu. Kas var ietilpt šādā paketē:

 

 1. Apdrošināšanas polišu (OCTA un KASKO) noformēšana un apmaksa.
 2. Auto piegāde: klients tikai izvēlas automašīnu, bet līzinga devējs to piegādā lietotājam ērtā laikā un vietā.
 3. Auto serviss: var tikt īstenots dažādi (ar izbraukšanu uz auto salūšanas vietu, servisa centrā u.t.t.). Turklāt katrs klients var cerēt uz telefonisku diennakts palīdzību.
 4. Transporta nodokļu apmaksa un tehniskās apskates iziešana, bieža auto testēšana tā darbderīgumam.
 5. Auto sagatavošanas darbi tā atdošanai līzinga kompānijai (auto ir jāatdod tikpat koptā veidā, kādā tas tika saņemts).
 6. Riepu iegāde un to nomaiņa (saskaņotā nobraukuma ietvaros).
 7. Maksas stāvvietu administrēšana.
 8. Maiņas automašīna (esošās automašīnas remonta gadījumā).
 9. GPS kontrole.
 10. Degvielas kartes u.c.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem