Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pieejams finansējums jaunā Volkswagen iegādei

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Turklāt lielāko daļu nosacījumu nosaka tieši klients. Lai sīkāk uzzinātu par Volkswagen iegādes finansēšanas nosacījumiem līzingā, tikai jāpāriet uz Latvijas oficiālā pārstāvja lapu. Tur nākamais īpašnieks uzreiz varēs novērtēt savas iespējas un saņemt speciālu piedāvājumu no Volkswagen ražotāja.

 

Kā notiek Volkswagen noformēšana līzingā

 

Pirms pirkuma noformēšanas topošajam auto īpašniekam ir jāizlemj, kuru Volkswagen modeli iegādāties. Tālāk jums ir jāizvēlas komplektācija, dzinēja tips un transmisija. Tiklīdz tiks norādīti šie parametri, auto dīleris noteikts nokomplektētā Volkswagen cenu. Ja šāda cena jums šķitīs interesanta, būs jāpāriet pie nākamā soļa – jāizvēlas auto līzinga kategorija.

 

Operatīvais auto līzings – izvēlētā Volkswagen noma bez saistības to iegādāties pilnā apmērā. Tomēr līzinga līguma termiņa beigās klients var ne tikai atgriezt automašīnu vai pagarināt vienošanos, bet arī pieņemt lēmumu par ekspluatētā Volkswagen iegādi pilnā apmērā. Ja jūsu lietotajam Volkswagen atradīsies pircēji – trešās personas, jums būs prioritāras tiesības izpirkt automašīnu.

 

Finanšu līzings – vairāk atgādina auto kredītu, bet īpašuma tiesības uz automašīnu aizņēmējs iegūs tikai pēc tam, kad tiks izmaksāts viss līzinga parāds. Noformējot Volkswagen finanšu līzingā, aizņēmējam ir iespēja patstāvīgi noteikt ikmēneša maksājuma apmēru, jo tieši tas nosaka auto atlikušo vērtību (summu, kas būs jāsamaksā līzinga līguma darbības perioda beigās) un pirmās iemaksas apmēru.

 

Piemērs līzinga aprēķinam jaunajam Volkswagen Tiguan modelim

 

  • Volkswagen Tiguan mazumtirdzniecības cena – 25 555 eiro.
  • Pirmā iemaksa – 15% jeb 3833 eiro.
  • Atmaksas periods – 5 gadi.
  • Līzinga gada procentu likme – 2,5%.
  • Komisija – 1,5% no Volkswagen cenas vai 383,33 eiro.
  • Ikmēneša maksājuma apmērs, ņemot vērā KASKO apdrošināšanu visā parāda atmaksas periodā – 386,21 eiro.
  • Volkswagen līzinga kopējā cena – 27390 eiro.

 

Protams, ja salīdzina auto līzinga gala summu ar šāda paša auto cenu, noformējot to kredītā, līzings ir daudz izdevīgāks un pieejamāks.


Tiklīdz tiks noskaidroti online kalkulatora aprēķini, var pāriet pie nākamā soļa – pietuvojamies jaunā Volkswagen iegādei:

 

  1. iesniedzam pieteikumu testa draivam,
  2. izvēlamies dīleri,
  3. piemeklējam vajadzīgo Volkswagen modeli noliktavā.

 

Speciālais Volkswagen Tiguan piedāvājums

 

Vēršoties pie Volkswagen dīlera, jūs gūstat iespēju ne tikai iegādāties jaunu auto par lielisku cenu, bet arī nodrošināties ar tieši šī zīmola auto servisa profesionāļu atbalstu. Šeit arī iespējams pasūtīt jebkuru oriģinālo auto rezerves daļu jūsu Volkswagen modelim.

 

Oficiālajā Volkswagen dīlera tīmekļa vietnē pircējs vai aizņēmējs vienmēr var atrast informāciju par notiekošām atlaidēm. Piemēram, viens no Volkswagen Tiguan modeļiem noteiktā laika periodā tiks pārdots ar lielu atlaidi. Gribētāji iegādāties tieši šo Tiguan modeli varēs ieekonomēt aptuveni 5000-7000 eiro, bet ja nolemsiet iegādāties automašīnu līzingā, ikmēneša maksājums būs tikai 200 eiro.

 

Volkswagen Tiguan lapā ražotājs piedāvā apskatīties veselu foto galeriju, kā arī informāciju par to, kādās komplektācijās šis auto šobrīd ir pieejams, vai tas ir noliktavā.

 

Daži vārdi par Volkswagen Tiguan

 

Volkswagen Tiguan – sporta bezceļnieks un dīzeļa auto vienlaicīgi, kas aprīkots ar automātisko kārbu un vairākām jaudas kategorijām. Vadības panelis ir projektēts precīzi un funkcionāli, katru Volkswagen Tiguan detaļu pamatoti var dēvēt par komfortablu. Auto ir visietilpīgākais bagāžnieks – līdz 610 litriem, kā arī iespēja salocīt aizmugures sēdekļus.

 

Volkswagen Tiguan ir aprīkots ar dīzeļa dzinēju ar turbopūti (TDI), tāpēc auto sasniedz maksimālo jaudu pat ar nelieliem dzinēja apgriezieniem. Izmantojot šādas konstrukcijas dzinēju, jūs samazināt kaitīgos izmešus atmosfērā, izbaudāt klusu braukšanu un būtiski ieekonomējat degvielu.

 

Kur vēl iespējams iegādāties jauno Volkswagen Tiguan ar izdevīgiem nosacījumiem?

 

Bez oficiālajiem Volkswagen dīleriem jauno Tiguan iespējams iegādāties, vēršoties kādā no bankām. Tiem, kas ir konkrētā kreditora pastāvīgie klienti un pierādījuši sevi no pozitīvās puses, šāda izvēle būs arī izdevīga. Viens no populāriem Latvijas kreditoriem, Swedbank, piedāvā iespēju iegādāties jauno Volkswagen Tiguan līzingā vai kredītā, tāpēc savā piedāvājumā abas programmas tiek atspoguļotas salīdzinošā tabulā, bet finanšu līzings tomēr ir izdevīgāks!

 

Pastāvīgajiem klientiem, pērkot jauno Volkswagen Tiguan, Swedbank ir gatava piedāvāt atlaidi 6000 eiro apmērā. Tas ir gandrīz tikpat, cik piedāvā oficiālais dīleris. Turklāt Swedbank ļauj saviem klientiem uzreiz saņemt papildus pakalpojumus, tādus kā apdrošināšanu, auto servisu, tehnisko apskati u.t.t.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem