Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Volkswagen: parasts pirkums vai bezprocentu kredīts

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Sākotnēji “tautas” automašīna straujiem tempiem attīstījās Vācijas leģendārā auto tirgus iekšienē, un šobrīd Volkswagen var sastapt jebkura transporta veida izpildījumā: komercauto, VIP klases auto, pilsētas mazlitrāžas auto, autobusi u.t.t. Ar šādu piedāvājumu un samērā zemo cenu, Volkswagen izvēlas ne tikai lieli uzņēmumi, lai aprīkotu savu auto parku, bet arī parasti auto mīļotāji, kas vēlas iegādāties uzticamu un nedārgu auto.

Un kaut arī Volkswagen cena ir daudz zemāka, nekā līdzīgiem BMW un Mercedes modeļiem, daudziem šāda auto iegāde nav iespējama, jo trūkst nepieciešamās naudas summas vai arī nav iespējams noformēt auto kredītu zemo oficiālo ienākumu dēļ.

Tieši šādiem gadījumiem Volkswagen oficiālais pārstāvis Latvijā ir izstrādājis veselu sistēmu jebkura Volkswagen modeļa noformēšanai līzingā ar pieejamiem un saprotamiem nosacījumiem. Šāds piedāvājums ir ieinteresējis ne tikai parastos auto mīļotājus, kas sen kāro iegādāties savu Volkswagen, bet arī citus potenciālos auto zīmola klientus, piemēram:

 • Juridiskas personas (kompānijas), kas nesen ir uzsākušas savu komercdarbību un pagaidām nevar atļauties iegādāties personīgo auto parku.
 • Jaunieši, kas nesen saņēmuši autovadītāja apliecību un grib iegūt savu pirmo auto vadīšanas pieredzi ar svešu un nedārgu auto.
 • Pensionāri, kas, dodoties pelnītā atpūtā, nolēmuši tikties ar saviem tuviniekiem vai apmeklēt citas pilsētas ar savu auto.
 • Publiskas personas, kas pieradušas mainīt vienu auto pēc otra, tādā veidā paaugstinot savu reitingu.
 • Uzņēmumi, kam uz neilgu laiku nepieciešama speciālā tehnika.
 • Ģimenes ar vidējiem ienākumiem, kas ar nelieliem maksājumiem un bez pārmaksas cenšas iegādāties auto savā īpašumā.

 

Šīs ir galvenās personu grupas, kas devušas priekšroku Volkswagen iegādei līzingā, bet šis saraksts nebūt nav pilns. Tajā var nokļūt jebkura persona (fiziska vai juridiska), kas dažādu iemeslu dēļ nevar iegādāties auto pilnā īpašumā.

Ātra Volkswagen Touareg iegāde

Par vienu no Volkswagen “bestselleriem” kļuvis krosovera modelis ar nosaukumu “Touareg”. Volkswagen Touareg debija notika vēl tālajā 2002.gadā, vēlāk šis auto ir evolucionējis, “apaudzis” ar jaunām virsbūvēm, un šobrīd Volkswagen Touareg ir tikpat aktuāls un pieprasīts, kā pirmās versijas radīšanas brīdī.

Kādas priekšrocības izjūt Volkswagen Touareg pircēji, iegādājoties šo auto līzingā:

 1. Vidējam un mazajam biznesam iegādāties Volkswagen Touareg līzingā ir daudz vieglāk, nekā kredītā, jo līzinga līguma parakstīšanas brīdī šim Volkswagen modelim kompānijām nav jāpiedāvā ķīla vai citi garanta veidi.
 2. Ikviena Touareg cena ir pilnīgi caurspīdīga, un jebkurš klients, kas nolēmis noformēt auto līzingā, to var viegli redzēt. Oficiālais Volkswagen pārstāvis Latvijā ar lojalitātes nosacījumiem saviem klientiem var samazināt katra auto cenu, atkarībā no tā, cik daudz Volkswagen automašīnu klients ir nolēmis iegādāties.
 3. Volkswagen Touareg iegāde līzingā ir daudz ērtāka par parastu pirkumu un daudz izdevīgāka par auto kredītu, jo jebkurš aizņēmums paredz procentu likmi. Līzingā klients nemaksā procentu likmi, bet tikai pakāpeniski atgriež līzinga devējam auto cenu, jo Volkswagen Touareg tiek izmantots un ar katru dienu zaudē savu vērtību (klients sedz amortizācijas izdevumus).
 4. Touareg līzings atļauj klientam patstāvīgi izvēlēties ikmēneša maksājuma apmēru, līzinga līgumā iepriekš nosakot auto atlikušo vērtību.
 5. Ja uzņēmums iegādājas Volkswagen Touareg līzingā, juridiskā persona iegūst tiesības uz palielinātu nodokļu izskaitījumu, jo līzinga ikmēneša maksājumi attiecas uz uzņēmuma bilances izdevumu daļu.
 6. Vēl pirms līzinga līguma parakstīšanas klients var patstāvīgi noteikt pirmās iemaksas apmēru tikpat precīzi kā ikmēneša maksājumu.
 7. Noformējot Volkswagen Touareg līzingā, klientam ir tiesības pasūtīt pilnu servisa paketi.

 

Volkswagen Touareg oficiālais pārstāvis piedāvā saviem klientiem paplašinātu servisa komplektu ne tikai pēc līzinga līguma parakstīšanas, bet arī pirms tam:

 • Līzingā iespējams noformēt kā jaunu Touareg, tā arī lietotu vai jebkuru citu šī auto zīmola modeli.
 • Klients iegūst tiesības izvēlēties auto tieši no noliktavas.
 • Pirms līguma parakstīšanas klients iegūst iespēju veikt automašīnas testa draivu.
 • Oficiālā pārstāvja sortimentā tiks piedāvāti visdažādākie modeļi, ne tikai Touareg, tāpēc, nākot pēc vieglā auto, jūs negaidīti varat aizbraukt ar mikroautobusu.

 

Nākamajiem Volkswagen klientiem tiek piedāvātas vēl 2 ērtas interaktīvas opcijas tieši līzinga kompānijas tīmekļa vietnē:

 1. līzinga kalkulators;
 2. konfigurators – lai izveidotu Volkswagen klientam optimālā komplektācijā.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem