Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Zviedru auto rūpniecība līzingā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Volvo zīmola piekritēji un pielūdzēji pirmkārt dod priekšroku šo mašīnu kvalitātei un īpašajam dizaina stilam. Ikviens Volvo modelis atšķiras ar nesatricināmu šiku un manevrēšanas eleganci. Kas attiecas uz kvalitātes līmeni: ne visi zina, ka daudzus vajadzīgus auto uzlabojumus izstrādājuši tieši šī koncerna inženieri, kā piemēram, trīspunktu drošības jostas. Tagad šis jauninājums ir ienācis jebkuras mūsdienu mašīnas komplektācijā, bet reti kurš zina par tā radītāju.


Bez šīm pamatīpašībām Volvo ir daudzpusīgs auto ražotājs, tāpēc savā modeļu klāstā ir ne tikai vieglie sedani, džipi, bet arī vilcēji jebkurai gaumei, kā arī spectehnika. Ņemot vērā to, ka Volvo var atrast jebkurā tehniskajā izpildījumā, šī zīmola mīļotāji dod priekšroku ne tikai braukāt ar šīm mašīnām pa pilsētu, bet izmantot tās arī komerciāliem mērķiem.


Pieprasījums vienmēr paredz piedāvājuma attīstīšanu, tāpēc Volvo tehnika tiek piedāvāta ne tikai automobiļu tirgū, bet arī finanšu tirgū. Tādējādi, iepazīties ar zviedru zīmolu jūs varat, neiegādājoties Volvo pa tiešo. Lai novērtētu izturību un pārliecinātos par šī koncerna izstrādājumu kvalitāti, optimālāk ir izmantot līzingu un ar izdevīgiem nosacījumiem:

 

 • izmēģināt auto pa pilsētu vai
 • atrast tam pielietojumu uzņēmumā.


Volvo līzings juridiskām personām


Nav svarīgi, kāda automašīna ir nepieciešama jūsu kompānijai (vieglā vai kravas), jūs gūstat iespēju to lietot, maksājot tikai amortizācijas izdevumus un nelielu gada likmi. Cik jums nāksies samaksāt par līzingu – tas ir atkarīgs tikai no jums. Jo ātrāk tiks izpildīts nepieciešamais darba apjoms, jo mazāka būs līzinga maksa.


Daudzām kompānijām, īpaši jaunām, jebkura transporta līzings – tā ir lieliska bāze, jo bizness bez sava autoparka ir nolemts neveiksmei, bet iegādāties uzreiz visu nepieciešamo nav iespējams. Kādi ir iemesli, kāpēc juridiskā persona izvēlas līzingu Volvo automašīnai:

 

 1. Izmantojot līzingu Volvo, uzņēmums var netērēt savu fondu naudu un nevērsties pēc palīdzības finanšu iestādēs.
 2. Saņemt automašīnu līzingā ir daudz vieglāk, nekā noformēt to kredītā. Jums nevajadzēs iesniegt daudzus grāmatvedības pārskatus, lai novērtētu savu veiksmīgumu. Automašīnu var arī noformēt uz firmas vadītāja kā privātpersonas vārda.
 3. Kompānija var paņemt līzingā vienlaicīgi vairākas automašīnas, veidojot savu autoparku un maksājot tikai nelielas iemaksas. Līzinga procesā dažas automašīnas var tikt aizvietotas ar citām (daudz vajadzīgākām vai jaunākām). Līzinga līguma termiņa beigās lietotājam ir tiesības piemaksāt atlikušo transporta vērtību, tādējādi pilnībā izpērkot automašīnu.
 4. Uzņēmums, kas strādā bez PVN, līzinga izdevumus var attiecināt uz izdevumiem. Uzņēmums, kas strādā ar PVN, var saņemt nodokļu atvieglojumus.
 5. Līzinga shēmas ir daudz ērtākas un elastīgākas, nekā kredīta. Pasūtītājs var pats regulēt automašīnas atlikušo vērtību, sastādīt maksājumu grafiku un noteikt iemaksas summu.
 6. Līzingā saņemtais auto neparādīsies uzņēmuma bilancē, tāpēc jums būs iespēja noformēt papildus finansējumu.
 7. Līzinga saņēmējam ir iespēja palielināt savu ražotspēju bez kapitālieguldījumiem.
 8. Līzinga kompānija, kas piedāvā Volvo automašīnu savam klientam, varēs sniegt arī vajadzīgus papildpakalpojumus, tādus kā apdrošināšana, apkope, noņemšana – uzlikšana uzskaitē u.t.t.


Volvo līzings privātpersonām


Volvo līzings juridiskām kompānijām un privātpersonām neatšķiras. Abas klientu kategorijas var lietot dažādu transportu ar izdevīgiem nosacījumiem bez pilna izpirkuma. Auto mīļotāji, kas dod priekšroku Volvo, tādā veidā gūst iespēju testēt jebkuru iepatikušos zviedru ražotāja automašīnu. Tas, kas vēl tikai domā par Volvo iegādi, tagad varēs bez īpašām izmaksām sēsties pie šādas automašīnas stūres un lietot mašīnu norunāto laika periodu.


Kādām privātpersonām ir izdevīgs Volvo līzings un kāpēc?

 

 • Pirmkārt, to izmanto autovadītāji – iesācēji. Jo ne katram jaunam cilvēkam ir pietiekama naudas summa sava auto iegādei. Ar līzingu jūs varēsiet iegūt savu pirmo autovadītāja pieredzi bez bailēm: automašīna un pats klients iziet vairākus apdrošināšanas etapus, tāpēc gadījumā, ja iekļūsiet avārijā, visus izdevumus līzinga devējam un klientam atlīdzinās apdrošināšanas kompānija.

 

 • Nākamā cilvēku grupa, kam līzings kļuvis par izeju no situācijas, tie ir pensionāri. Šī cilvēku kategorija pasūta līzingu ar tehniskās apkopes pakalpojumu. Jo to mērķis ir tikai ceļojumi, lai satiktu savus tuviniekus. Nereti pensionāri grib vienkārši izbaudīt ainavas, kuras var ieraudzīt tikai ārpus pilsētas. Jauns auto pensionāriem – tie ir nevajadzīgi tēriņi, bet nokļūt tur, kur sen kārojas, palīdz tieši līzings.

 

 • Tie, kas pagaidām nevar atļauties nopirkt jaunu vai lietotu automašīnu par skaidru naudu vai kredītā. Kāpēc nesanāk iegādāties savu automašīnu – atbildes uz šo jautājumu var būt daudzas, bet galvenais, tagad jūs par nelielu samaksu varat pārvietoties ar četriem riteņiem. Jo kādam tas galvenais ir darbiekārtošanās nosacījums, bet kāds tieši tādā veidā testēs dažādus auto modeļus un meklēs savu optimālo variantu.

 

 • Publiskie ļaudis (politiķi, aktieri u.c.) – tie visi mēģina uzturēt savu statusu ar prestižu auto, tāpēc samērā bieži maina vienu mašīnu pret citu, un šo procedūru līzings atbalsta.


Līzinga galvenā priekšrocība


Volvo līzinga galvenais “pluss” ir iespēja iegūt lietošanā automašīnu jebkādā stāvoklī, tas ir, līzinga kompānija var piedāvāt mašīnu:

 

 1. No sava esošo auto kataloga.
 2. No privāto sludinājumu portāliem (kad ar Volvo meklēšanu nodarbojas pats klients).
 3. No auto salona pilnīgi jaunā stāvoklī.

 

Līzinga vienīgā atšķirība: tas var būt operatīvais un finanšu. Pēdējais paredz mašīnas atgriešanu līzinga devējam līzinga līguma darbības beigās, otrais – pilns izpirkums par mašīnas atlikušo cenu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem